Jump to content

Loving You a Thousand Times (2009)


Recommended Posts

И мен ме хвана страх от коментарите.

 

Но пък току-що за първи път видях как се яде торта с клечки! :lol: Задължително ще пробвам и аз! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря за превода :yes:

 

Изгледах го най – накрая :) Много ми хареса… бях започнала да го гледам по Диемата, но не издържах и си го дръпнах.

В началото беше толкова приятно да се гледа, но последните серии... изплаках си очите :(

Канг Хо си го обичах от началото до края. Нито един път не ме разочарова, не се влияеше от семейството си и правеше това, което смята за редно.

Обаче сценаристите много го измъчиха :( не стига, че разбра тайната на жена си, ами разбра и че е извънбрачно дете и накрая за капак родната му майка трябваше да е починала… и това в рамките на 2 епизода. Беше ужасно

 

Колкото харесвах, толкова и мразех всичките майки. От луди по – луди бяха :D на моменти ми идеше да ги замерям с нещо. И защо трябваше бабата да стане толкова гадна и безчувствена накрая, а толкова много й се радвах в началото. Много обича да се меси в чуждите работи.

Най - много се ядосвах на Сон Йонг. В началото една такава кротка и мила, на мравката път ще направи... но накрая си показа рогцата. Много злобно човече излезе, голяма интригантка...

Накрая поне всеки си получи заслуженото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди всичко искам да изкажа благодарности към Гардения за чудесния превод. Доста труд е положила - все пак това са 55 епизода.

Сериала, макар на моменти да го бяха разтеглили (спокойно можеха да спестят 5 епизода), ми хареса и като история и като актьорски състав. Невероятно е как почти всички герои се оказаха свързани по един или друг начин. Имаше от всичко по малко - любов, омраза, интриги, изневяра, лицемерие, саможертва, комични образи и моменти.

Канг Хо стана моят любимец в сериала. Спечели ме с играта, с визията си, има излъчване, има присъствие на екран (актьора определено хваща окото). Докрай отстояваше себе си и защитаваше любовта си, въпреки всичко и всички! Такъв джентълмен и кавалер аз самата бих си пожелала за съпруг.

Ън Ним обратно, някак си не успя да ме впечатли. Много лесно беше готова да се откаже от любовта на Канг Хо при всяка трудност. Колко пъти си крещях на ум ''Покажи малко характер за бога, човека се бори, полага усилия, а ти какво?'' - ''Нека се разделим'', ''Най - добре за всички е да се разведем''. :mad2: Вярно е, че преживя много, а това с болестта накрая беше прекалено от страна на сценаристите, но след като се ожениха сякаш гледах едно безхарактерно уплашено същество, с вечно виновен поглед.

Радвам се, че все пак историята имаше щастлив край и всеки получи това, което заслужава!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз следя сериала по Диема и искам да питам някой може ли да ме ориентира много ли остава до края? В момента действието е стигнало до

 

 

момента, в който Канг-Хо вече знае и за бебето, и че майка му е друга и е умряла и тъкмо сервира на Ън-Ним, че иска да се развеждат

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който още не е изгледал сериала по Диема, да знае, че в момента са стигнали до епизод 48 от общо 55. Така че още максимум две седмици и ще му се види края :). Но не очаквайте да стане по-леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично сериалчето много ми хареса. Това беше първия корейски сериал в живота ми. Гледах го с цялото семейство. Голяма драма на моменти даже огромна към края направо ми стана тежко да го гледам, но издържах. Надявам се по Диема да дават и още някой друг корейски, че да ги гледам със семейстовото (тях не мога да ги накарам на компа). Ако не сте го гледали трябва да го видите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е най-после успях да го изгледам. Голяма мъка - и за зрителите, и за героите. То какво ли не преживяха. Лично за мен сериала стана по-интересен след 40 епизод. Само че вече ми дойдоха в повече преживяванията на героите и след 45 епизод започнах да попрехвърлям с мишката.

Можеха спокойно да ни спестят

рака на главната и вместо това да започне примерно да повръща, защото е бременна. Или да се разболеят от рак етървата или зълвата и да умрат щастливи и опростени от главната.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм правила превода, но съм загубила субтитрите! Някой ще ми даде ли линк, моля.

Редактирано от Gardeniq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gardeniq написа:

Здравейте! Аз съм правила превода, но съм загубила субтитрите! Някой ще ми даде ли линк, моля.

На големия бутон в първи пост не ти ли излизат :), ето ги :essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням, толкова ми дадоха навремето, толкова съм качила, за следващите нататък не знам и мисля, че никога не съм ги имала, може би да питаш @sabrina1 Освен, който ги е качвал навремето из тракерите, ако ги пази. Все пак ще потърся из старите хардове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mrnkaloto написа:

Доколкото си спомням, толкова ми дадоха навремето, толкова съм качила, за следващите нататък не знам и мисля, че никога не съм ги имала, може би да питаш @sabrina1 Освен, който ги е качвал навремето из тракерите, ако ги пази. Все пак ще потърся из старите хардове

Благодаря, ще чакам, ако някой ги пази. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.08.2021 г. at 7:43, Gardeniq написа:

Огромни благодарности!

Извинявай, че тук задавам въпроса, но знаеш ли нещо за превода на този сериал? В замунда са качени до 78 еп. Откъде мога да намеря всички субтитри? Предварително благодаря!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Gardeniq написа:

Извинявай, че тук задавам въпроса, но знаеш ли нещо за превода на този сериал? В замунда са качени до 78 еп. Откъде мога да намеря всички субтитри? Предварително благодаря!

Като гледам в замунда се качват епизодите от май месец тази година, по 4-6 епизода, един път в седмицата (неделя). Преееедполагам утре ще излезе следващата порция субтитри. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, felicyti написа:

Като гледам в замунда се качват епизодите от май месец тази година, по 4-6 епизода, един път в седмицата (неделя). Преееедполагам утре ще излезе следващата порция субтитри. 

Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.08.2021 г. at 15:52, Gardeniq написа:

Извинявай, че тук задавам въпроса, но знаеш ли нещо за превода на този сериал? В замунда са качени до 78 еп. Откъде мога да намеря всички субтитри? Предварително благодаря!

 

Субтитри за всички епизоди тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...