Jump to content

Loving You a Thousand Times (2009)


Recommended Posts

spacer.png

Loving You a Thousand Times | Хиляди пъти любов

 

Жанр: романтичен
Епизоди: 55
Излъчва се по: SBS
Държава: Южна Корея
Режисьор: Ким Джунг Мин
Сценарист: Ким Са Кьонг

 

Участват:

Семейство Ко

Lee Soo Kyung - Go Eun Nim

Kil Yong Woo - Go In Duk

Baek Jin Hee - Go Eun Jung

Lee Mi Young - Park Ae Rang

Park Soo Jin - Oh Nam Jung

Lee Joo Shil - Choi Shim Duk

Семейство Пек

Jung Gyu Woon - Baek Kang Ho

Ryu Jin - Baek Sae Hoon

Go Eun Mi - Lee Sun Young

No Young Kook - Baek Il

Lee Hwi Hyang - Son Hyang Sook

Sa Mi Ja - Ji Ok Sun

Семейство И

Kim Hee Chul - Lee Chul

Bang Eun Hee - Yoon So Wol

Kim Chung - Kim Chung Ja

Други

Lee Si Young - Hong Yeon Hee

Kwon Eun Ah - So Geum Ja

Kim Jin Soo - PD Bong

Jin Ye Sol - Park Soo Jung

Park Young Ji - President Park

Min Ji Oh

Kim So Hyun

 

Резюме:

Пек Се Хун и съпругата му И Сон Йонг отчаяно се опитват да имат дете, но без успех. Майката на Се Хун кара Сон Йонг да обмисли възможността сурогатна майка да износи детето, без знанието на Се Хун. За сурогатна майка те избират Ко Ън Ним, която се влюбва в по-малкия брат на Се Хун - Канг Хо...

Сериалът е първият, излъчен по българска телевизия.


СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал съм го гледал и все продължвам да се чудя на това момиче как можа да понесе всичко!

Че й на сестра си прости, за дето

не се съгласи да си даде черния дроб и то от страх,

 

а принуди да стане сурогетна майка! Не знам чудя й се все още, макар че го гледах доста отдавна.

Тя, горката, не знаеше нищо, а пък етърва й и майка й, й се нахвърляха постоянно, особено майката! <_<

Но определно, сериала си заслужава, за тези които желаят драма и романс да гледат не вярвам, че ще има разочаровани :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах сериала до към 43 серия, мисля. Започнах го заради HeeChul, но честно казано дори той не можа да ме накара да го завърша. Всъщност никак не е за изхвърляне - все пак за мен е рекорд да гледам 40 серии, всяка от които по над час, но просто сюжета се поизтърка накрая. Все пак за спомен ми остана ost-то, което пее Heenim ^_^. Който може да намери сили в себе си да гледа целия сериал, да го направи - има силни моменти и определено не е от лошите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от където и да го погледнем, все е хубава вест. Още повече, че сериала е наистина хубав. Поне това, което аз гледах от него. Проблема е само, че е толкова много епизоди, в които има хляб за драма...много. Само това му е проблема, но като се има в предвид какво излъчват до сега националните телевизии, разбираем е избора за корейска драма. Хайде дано има гледаемост, че да се светнат, какво също е вървежно :) Искрено се надявам по този начин да се насърчат и други телевизии, че да привлекат повече млади пред екрана. И все пак, ми се струва твърде хубаво, за да е истина. Ще повярвам на 100% като му дойде времето да се убедя с очите си :) За сега - само мога да стискам палци:) Aja-aja hwaiting!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй като всички очаквате сериалът да излезе по Диема,

и да го гледате от там, не виждам смисъл да продължавам с редакцията на сериала. А също и на Златната Булка.

Ако някой иска да го гледа все пак, с превода на Гардения , да го търси по тракерите.

Извинявам се на всички, които са чакали редакцията му, за да го гледат.

Ще довърша преводите на това, което съм започнала и аз ще се присъединя към останалите, които си седят пред компютъра и се насаждават на любимите си сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че не всички гледат телевизия? Не виждам какво толкова ви обиди?

 

Аз лично телевизия не гледам, така че ще си го гледам на компютъра... стига да го довършите де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще го довърша, вече съм го преполовила, започнахме да го качваме в Мастерс, на който не му се чака телевизията може да го гледа от там. Сериала наистина си заслужава отделеното време, радвам се много за избора на Диема. А Румене, разбираш какво иска да каже Люси, нали? Как никой до сега не писа в темата за този сериал, при положение, че се знае, че се превежда. Сякаш си го превеждаме и редактираме ей така за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ще го довършиш. И надявам се и двете с Люси разбирате, че който и да е сериал по която и да е българска телевизия да бяха пуснали, целият форум щеше да се изреди нетърпеливо да коментира? Защото откакто сме се събрали си мечтаем за това - да видим корейски сериал по нашите канали.

 

А определено не за всичко, което се превежда, се пускат много мнения и това няма нищо общо с това цени ли се или не трудът на преводачи и редактори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да НЕ е озвучен на български,че просто ще направят голямата грешка,но никога не са пускали сериал със субт. така че не знам,лично аз ще си изгубя желанието да го гледам така.. <_<:huh:

 

Е стига де хора, дайте шанс на нашите БГ. дубльори,може да ни изненадат приятно! Макар, че аз не ползвам услугите на кабелен или цифров оператор и едва ли ще го гледам по Диема,си мисля, че с дублаж ще е по-добре, защото по-голяма аудитория ще се наеме да го гледа.А и ще е по достъпен за тези, на които им е по трудно да следят титрите - визирам по - възрастните и по - малките зрители.

Сериала много ми харесва, вече изгледах първите шест епизода и съм очарована от историята.Двамата братя са едни симпатяги, но признавам си, по малкият ми е слабост.Ама как да не се "влюбиш" в главния Jung Gyu Woon.Този мъж го гледам за първи път и много ме впечатли.Има силно присъствие на екран, харесвам играта му,харизматичен е, привлекателен, абе с две думи - НЕВЕРОЯТЕН Е ! А и бабата,как да не я хареса човек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле.. на мен този ми стана много интересен. Е на първо място ми е Prosecutor princess. Радвам се че ще има вече и по българска телевизия един азиатски сериал. Аз ще го гледам и по телевизията но в момента го гледам след като му качват субтитрите на български :rolleyes: Иначе ми е интересно как ще го направят с дублаж :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен ми изглежда...

Ще ме сметнете за луда хаха тъй като в нас нямаме кабелна бягах по време на първите реклами в баба ми (добре, че живее отсреща), защото онлайн много забиваше...аз за 300м не съм бягала така както за драмата...5-те етажа направо ми взеха душата, но пристигнах навреме...Относно бг дублажа...Абе не е чак толкова дразнещ (поне според мен)

От първия епизод не мога да кажа мнението си за драмата. Може би след като изгледам още няколко епизода ще кажа :) Иначе май съм на път да зарибя баба ми по драмата хахах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 10-я епизод - любопитството доста се усилва. Поне българските май дотам са стигнали.

След 20-я епизод - иска ти се още...

След 30-я епизод - няма спиране...

и така до 40-42, когато вече започва кошмара - хем не ти се гледа, че е твърде болезнено, хем зорът да видиш как сценаристът ще измъчи всички и ще изстиска и последните сълзи в очите им заедно с последната мъка в душата им те разкъсва докрай.

Хора, последните десет серии са ужасни, тягостни, жестоки, изпиващи до болка! Не знам как ще ги гледате, но по-добре не наведнъж, че ще ви е твърде тежко.

Мисля, че бях позабравила корейските драми и тази се стовари на свикналата ми с комедиите душа с пронизващо от садистичното въображение на сценаристите усещане... Който предстои да го гледа, горко му... Има 99% шанс да спонсорира хартиената или текстилната индустрия.

 

Като оставим настрана емоциите, актьорите се справиха относително добре, всички майки в този сериал направиха страхотни роли. Бащите - не толкова, както и сестрите, братята и останалите роднини. Доста поизмъчена история, с много нагласени случайности, но в крайна сметка всичко опираше до отношенията между деца и родители - какво едните биха направили за другите и обратното от силната любов помежду им. Майчинството и любовта към майката също бе основен мотив из всички семейства - образът й като основен двигател на мотивацията на героите.

Изключително съм доволна от образа на Канг Хо, който макар и на моменти ми изглеждаше изкуствен, бе изключително устойчив и независим и въпреки уважението към семейството си, се придържаше към собствените си принципи.

 

Изключително ми е любопитно как сериалът ще бъде възприет от несвикналите с корейските драми зрители. Особено след 40 епизод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е любопитно. Но не съм много сигурна дали бг зрителя изобщо ще приеме след 40 епизод. Не са свикнали на такива драми. Аз гледах на руски и спрях, защото меко казано ми стана много, много тъжно.

И да питам нещо - в линка за бг субтитрите излизат само до 5 епизод, а по тракерите вече е качен 44. Ще се качат ли и тук. Извинявам се за въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах по Диема, Не ми харесаха гласовете,

които са подбрали за озвучаване на сериала.

Губи се почти 40 процента от очарованието на филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така до 40-42, когато вече започва кошмара - хем не ти се гледа, че е твърде болезнено, хем зорът да видиш как сценаристът ще измъчи всички и ще изстиска и последните сълзи в очите им заедно с последната мъка в душата им те разкъсва докрай.

Хора, последните десет серии са ужасни, тягостни, жестоки, изпиващи до болка! Не знам как ще ги гледате, но по-добре не наведнъж, че ще ви е твърде тежко.

Мисля, че бях позабравила корейските драми и тази се стовари на свикналата ми с комедиите душа с пронизващо от садистичното въображение на сценаристите усещане... Който предстои да го гледа, горко му... Има 99% шанс да спонсорира хартиената или текстилната индустрия.

Хора,не ми го причинявайте,едва на 32 епизод съм.В началото имаше доста предпоставки за драма,но нещата се успокоиха,сякаш да ни залъжа че това няма да е поредното садистично сценаристко сълзопролитие...

То че ще има рев е повече от гарантирано,но как успяват да им родят главите на сценаристите на азиатски драми така да наредят нещата,че да измъчат героите по всички параграфи-не знам.Само ми се ще някой да драсне някое редче в стил ''светлината в края на тунела''.Съвсем се обезверих от написаното досега :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

funktastic17, успокой се! Винаги има светлинка в края тунела. :D Честно казано най-стойностни и интересни за мен бяха сериите от 10 до 40.

Последните са някакъв експеримент на сценаристите за садистично задоволяване и опит да изпробват нас и горките герои колко ни е издръжливостта и търпението. Или аз съм закоравяла от многото корейски драми, или просто са прекалили твърде много с житейските несгоди на горките герои, но последните серии взех да усещам досада и нетърпение за финалните кадри. С усилие и воля едва изцедих няколко сълзици.

Като цяло съм доволна, защото имаше интересни образи и реални ситуации от живота. Най-любим образ ми стана бащата на Ън Ним. Определено съм фен и на актьора. Канг Хо също не ме остави безразлична. Доста интересен и нестандартен момък, преследващ желанията и отстояващ твърдо решенията си. Как съм се смяла накрая с майка му, когато се "вдетени". За съжаление не мога да кажа същото за големия син на семейство Бек. До края си остана някак мекушав и несигурен. Сестрата на Ън Ним, колкото ми беше досадна и неприятна в началото, така не спрях да и се радвам на противоречивия и, но някак светъл и забавен нрав. Майката на Ън Ним определено ми обра точките с държанието си, когато разбра истината за сурогатното майчинство. Толкова мъдро и любящо постъпи, опитвайки се да защити всичките си близки. Като цяло всички герои си имаха своите "мигове на слава" и всеки ми направи впечатление.

Да, сериалът е сапунен доста, но си има своите големи плюсове и май не съжалявам, че го гледах. Дано и зрителите на малкия екран останат доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е доста интересен и показва съвременни проблеми от живота,но аз лично предпочитам да го гледам без дублаж,защото така по усещам настроенията на героите! С дублажа сякаш не е същото,няма го специфичното за корейците изразяване! В момента съм на 24 епизод и е доста интересно,за натам не знам много,но доколкото прочетох различни мнения ме чака доста плач.biggrin.gif:D:D:D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чета коментарите по-нагоре чак ме хваща страх какво ли са измислили сценаристите този път.Тия корейци са много брутални типове! Умеят така да измъчат и героите и зрителите че сълзи да не им останат. Мани,мани! Ама като съм се хванала на хорото,няма връщане. В началото ми беше много тегаво до към 5ти епизод. Сега вече няма спиране!

А иначе, сериалчето определено повече ми харесва със субтитри. Огромни благодарности на преводачите! Така се запазва целия чар на езика! Особено като земат тия корейски аджуми да се карат или да си бият децата! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...