Jump to content

Японски храни


Recommended Posts

Аз също бих искала да отида, ако се съберат желаещи нека да се организираме и да посетим това мероприятие. Благодаря Параб :kiss2:

 

Утре съм налице в 13ч. The Mall ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега тъкмо се връщам от там и съм много доволен. Толкова водорасли не съм ял през живота си, но пък са много полезни за кръвната ми група и ми харесаха.   :D Хапнахме и суши, някакви японски сладки, супа и други неща които не знам как се казват...  Благодарности на katomova за сушени водорасли, които ми ги препоръча за вкъщи. Много са добри. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, страхотно беше :) Беше ме малко страх да пробвах суши, но много ми хареса :) Сушените водорасли се казваха "nori" http://en.wikipedia.org/wiki/Nori - и също ми харесаха, ще си взема и друг път. И сладките "каринто" са много добри и сега си хрупам от тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, страхотно беше :) Беше ме малко страх да пробвах суши, но много ми хареса :) Сушените водорасли се казваха "nori" http://en.wikipedia.org/wiki/Nori - и също ми харесаха, ще си взема и друг път. И сладките "каринто" са много добри и сега си хрупам от тях :)

 

:)

 

Жалко, че не можах да дойда. А, то, за какво става въпрос? Ще се продава японско или просто е било еднократна демонстрация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднократна демонстрация на японски храни, които ще се продават там. На английската фирма за биопродукти Клиърспринг.

Иначе и аз се наядох със сладки оризови чипсове, суши от кафяв ориз и салата от водорасли. Мисото не е от нещата, които ми допадат особено, затова там пасувах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, демонстрацията беше с дегустация, иначе продуктите са част от каталога на фирмата вече. Има удон, набу, мисо, водораслите, гъбата Шийтаке, няколкото вида соев сос, нори, някакво сладко от сливи, едни странни черни водорасли, които приличат на червеи и едни, които изглеждат като настърган лед, плюс това има и корейски сладки водорасли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота Био Магазин Балев отново ще представят на нашето внимание храни от Япония. Ето и самата информация:

8ba0da98.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така,ако са и хубави нещата ставам редовен клиент на магазина :) А като е между един и девет все ще успея да отида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представяне на азиатски храни

Къде: Био Балев Магазин

Кога: 04.12.2010г.

Час: от 13 до 21ч.

 

Как да стигна? В първия пост има прикачен файл, с друго мероприятие на същото място, там са посочени вариантите за достигане до магазина.

 

Приятен апетит на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...