Jump to content

Recommended Posts

8105211c6b1ab2c842b3f2136955e317.jpg


U-Turn (2008)
Страна: Корея
Дата на излъчване: 29 април 2008
Жанр: Романс
Режисьор: Jang Jin
Епизоди: 4
OST: Love Seat, Only Love

Участват:
So Ji Sub
Lee Yeon Hee

Резюме:

Историята на една двойка, "обвързана от съдбата", и развитието на тяхната любовна история.

Lee Yeon Hee играе ролята на музикален продуцент, обичана от Ji Sub.

 

:essub:

 

Свали с :subs: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Руски субтитри :click:

Свали с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, доста интересно.Човек винаги се стреми да гледа само напред,

но понякога трябва да се обръща назад , защото за да съществува настоящето и да го има бъдещето, го дължим на миналото.

Великолепно излъчване на So Ji Sub, прекрасна игра и на Lee Yeon Hee, които за кратките 20 минути ме убедиха,

че няма граници във времето за любовта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесаха епизодчетата, колко много неща са пресъздадени и показани за 20 минути, изпълнени с толкова чувство и емоции. А тук наистина Джи Соб е невероятен, такова силно излъчване има, че направо ти спира дъха. Сртахотен е! И историята също! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един монолог на Джи,

 

когато се връща в полицията да си прибере девойката.

Тези тридесетина секунди доказват за пореден път защо е един от най-добрите и защо толкова го харесвам! Наистина е невероятен! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно сериалченце :lol: Единственото нещо, което не ми хареса, че свърши бързо :( Со Джи Соб още веднъж не ме разочарова... а и не мисля, че скоро ще го направи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен мини-сериал. Красиво пресъздадена история. За първи път да харесам и Джи Соп :) И Юн Хи си беше убийствена както винаги .Жалко,че беше толкова кратко (.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен за мен формат, много ми хареса. И изпълнението му беше на много високо ниво.

Единственото, което може би бих искала да е различно, е

 

тъжният финал. Ще ми се историята да беше някак друга.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да гледам това сериалче, но когато се опитах да изтегля файловете са по 5 минити дълги от списъка ,който е по-горе.Тук чета че всяка серия е дълга към 20 минути.Някой може ли да ми даде линк,от който да го изтегля целия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря за уточнението.Сега прочетох отново всички коментари и явно не съм разбрала правилно, а и ми се искаше да е по-дълго това "сериалче".Жалко, но всички сте прави за 20 минути Со Джи  Соб показа колко невероятен актьор е!!Прекрасен! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен. Това ми беше първата среща със Джи Соб и просто не можех да откъсна очи :inlove: .

Историята ми хареса и ме заинтригува. Колко много неща могат да се кажат и покажат за 20 минути.

 

 Благодаря за превода . Страхотни сте :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...