Jump to content

Recommended Posts

FxGxH2-aAAEaY3j?format=jpg&name=large

Off Topic

FxDJjdZXoAI7QVM?format=jpg&name=largeFxGxI1waEAIuKJj?format=jpg&name=large

FxBO3fvaIAIM9ou?format=jpg&name=largeFxDJjdZWwAEsDFE?format=jpg&name=large

FxBO7cqagAMl3kf?format=jpg&name=largeFxBO6HkaUAU8ip6?format=jpg&name=large

 

Circle of Love (锁爱三生)
Страна: Китай
Също така известен като: Suo Ai San Sheng
Година на излъчване: 2023– Май – 26 до 2023 – Юни – 05
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 10:00
Жанр: Republican, Романс, Драма
Канал: Youku
Епизоди: 24 (15 мин.)
Режисьор: He Jia Nan
Субтитри: Английски, български скоро

 

Участват:
Li Jiu Lin като Xiao Hong Ye
Guan Chang като Gu Meng 
Yuan Zi Ming като Zhou Zi Chen
Wu Luo Han като Zhou Jiao Jiao

 

Резюме: Републикански Китай. В навечерието на сватбата на Сяо Хун Йе и Гу Мън, цялото семейство Гу е избито. Всички решават, че за това е виновен младоженецът, а младоженката изчезва. След две години съвсем случайно, Сяо Хун Йе, вече губернатор на града, среща певица, която невероятно много прилича на изгубената му годеница, но всъщност тя е жесток убиец под прикритие дошла, за да си отмъсти. Съдбата се намесва и девойката претърпява инцидент, който изтрива всички спомени от паметта й. Започва игра на котка и мишка, на любов и отмъщение. Игра жестока, без правила, където залогът е собственият живот и любовта. Има ли печеливши, струва ли си да отмъстиш и да изгубиш всичко, колко шанса дава Съдбата? На тези въпроси ще намерите отговорите в новия китайски мини-сериал „Обречени на любов“.

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри:  :click:  и :click:

 

Онлайн с български субтитри:  :click:    :click:  :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи този удари всички тайландски абюзъри в земята. Бой, унижения и накрая голяма и чиста любов...Мдааааа...Явно са търсили удачен сериал, за да покажат пресата на главния. Щото актьорската игра в такъв формат определено не е водеща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той копае дъното вече. Съвсем се побърка....

 

Тъй като никой не коментира редактирам поста си :)

 

Сериалът много ми хареса, имаше физика, химия, биология и други дисциплини между главните, само финалът не ми хареса  и в скрит текст ще обясня защо. Ще изгледам пак сериала с бг буквички Simple Smile

Spoiler

Въпреки всичко се надявах на щастлив край, но не - финалът е убийствен и преминава във фантасмагоричен. Бих приела и приемам, че умряха, все пак логичен край. Изключително силна сцена в църквата. За мен финалът е до там.  Това след две години на фронта заедно е направо невъзможно.  Щеше да е друго, ако бяха дали съвремието или след много години, когато са се преродили и се срещат отново с надежда този път на щастлив край Simple Smile

 

Редактирано от Sword
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.05.2023 г. at 10:47, lazeto написа:

FxGxH2-aAAEaY3j?format=jpg&name=large

  Покажи скритото съдържание

FxDJjdZXoAI7QVM?format=jpg&name=largeFxGxI1waEAIuKJj?format=jpg&name=large

FxBO3fvaIAIM9ou?format=jpg&name=largeFxDJjdZWwAEsDFE?format=jpg&name=large

FxBO7cqagAMl3kf?format=jpg&name=largeFxBO6HkaUAU8ip6?format=jpg&name=large

 

Circle of Love (锁爱三生)
Страна: Китай
Също така известен като: Suo Ai San Sheng
Година на излъчване: 2023– Май – 26 до 2023 – Юни – 05
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 10:00
Жанр: Republican, Романс, Драма
Канал: Youku
Епизоди: 24 (15 мин.)
Режисьор: He Jia Nan
Субтитри: Английски, български скоро

 

Участват:
Li Jiu Lin като Xiao Hong Ye
Guan Chang като Gu Meng 
Yuan Zi Ming като Zhou Zi Chen
Wu Luo Han като Zhou Jiao Jiao

 

Резюме: В дните на Република Китай един безмилостен военачалник Xiao Hong Ye трябва да понесе тежестта на семейните вражди, хаоса на войната и желанията на собственото си сърце, докато се заплита във връзка на любов и омраза с прекрасна Gu Meng...
 

 

Очаквайте превод на български 

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Очаквам с нетърпение бг онлайн. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.06.2023 г. at 13:11, Sword написа:

Той копае дъното вече. Съвсем се побърка....

 

Тъй като никой не коментира редактирам поста си :)

 

Сериалът много ми хареса, имаше физика, химия, биология и други дисциплини между главните, само финалът не ми хареса  и в скрит текст ще обясня защо. Ще изгледам пак сериала с бг буквички Simple Smile

  Покажи скритото съдържание

Въпреки всичко се надявах на щастлив край, но не - финалът е убийствен и преминава във фантасмагоричен. Бих приела и приемам, че умряха, все пак логичен край. Изключително силна сцена в църквата. За мен финалът е до там.  Това след две години на фронта заедно е направо невъзможно.  Щеше да е друго, ако бяха дали съвремието или след много години, когато са се преродили и се срещат отново с надежда този път на щастлив край Simple Smile

 

С този коментар за края, направо ме отказа да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително много се зарадвах, когато видях, че сериала се превежда наскоро, когато открих този прекрасен видео едит на сериала:

 

 

Обожавам такива филми/сериали/книги с насилие както е представено тук между главните. :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала върви с пълна пара, време е и аз да дам моите пет минути размисли върху него. След като предния губернаторски мини сериал провокира в мен да напиша наръчника "Как да пленим завинаги любимата", този пък роди следващата спомагателна литература - "Как да заснемем китайски мини хитов сериал". И така, ето го моят пътеводител за Турбо успех в безкрайната ТВ вселена на Китай. Всичко е систематизирано и подредено в 10 лесни стъпки.

 

 1.    Епоха – една от най-често използваните епохи за мини сериал е Републиканската. Защо ще попитате? Защото там е царството на строгите, но справедливи китайски губернатори. Млади, обвеяни в тайни и с огромен...списък от подвизи. Уважавани от хората и мразени от враговете. Красиви, високи, смели и верни на любимата до гроб. А това, че са с доминантни наклонности и тежки психози вероятно според сценаристите е част от мъжественият им чар.

2.    Главен герой – ама, разбира се. Веднага вадим от дебелите китайски каталози най-красивия, най-високия, с най-прави крака и най-широки рамене актьор, който да изиграе нашия губернатор. Важно условие е актьора да има преса като от списание за фитнес, защото като го съблечем още в първи епизод всички дупки в сюжета изведнъж ще станат незабележими. А ако го къпем по-редовно дори и най-безумния диалог започва да звучи като сонет на Шекспир. Към цялото това мокро тЕло тип „Божи дар“, ако добавим и красиво лице, гледаемостта е вдигната тутакси с няколко милиона...Минимум.

3.    Героиня – тя да ви кажа правичката не е много важна. По дифолт е красавица изпаднала в беда или слугиня под прикритие копнееща за отмъщение (в последствие копнежите и придобиват друга цел и тяхното осъществяване е материал за много горещи фен клипчета в Тик-Ток). Обикновено я описват като девойка горда и умна (не е сигурно, може доста да се поспори по въпроса) с достойнство, което брани с цената на всичко. И, което се стапя, като лански сняг пред: а) усмивката на губернатора; б) огнения поглед на губернатора; в) подарък изваден от губернаторския панталон (хихи, за подарък говоря...от джоба изваден...Сериозно!); г) преживяна опасност с губернатора – намушкване с нож, нападение от бандити, стрелба, взрив, побеснял кон влачещ каруца, изпаднала в ярост бивша годеница. Като последното е и най-сериозно по степен на всеобщо унищожение.

4.    Обстановка – почти винаги е на заден план. Действието се развива максимум  в три различни стаи, като най-вече сцена на събитията се явява спалнята. А стигне ли се до там, както всички знаем, никой не обръща внимание има ли килим няма ли и от коя епоха са нощните шкафчета.

5.    Гадероб – да не се формализиаме излишно. И без това всички чакат кога ще съблечем главния, не кога ще го облечем.

6.    Злодей – ето това вече е много важно за цялостното развитие на историята. Злодея, ако мога така да се изразя, е като слънцето и водата за всяко живо същество, т.е. без него не може. Просто не става! Той винаги е умен (и хитър, и комбинативен), красив и добре възпитан (миловидна гад с тежка диагноза), в повечето случаи пренебегнат роднина и задължително! влюбен в героинята. Той е човека, който винаги се появява на точното място в точното време. Готов е да помогне на всички и с всичко по силите си. И успява да скрие алчността и завистта си до последните 10 мин на последния епизод, когато всъщност се разкрива цялата интрига.

7.    Помощник на главния герой – няма китайска драма без този съвременен Санчо Панса. Неговия образ е изключително важен – обикновено е сам, с неясно минало, спасен от героя, много интуитивен, изпълнителен и жертвоготовен. Има само едно лошо качество и това е внезапната му поява в сюблимен момент. Най-вече, когато нашия губернатор е сприщил героинята в някой ъгъл и се кани да я засмуче. Като част от отмъщението, разбира се.

8.    Сюжет и история – тук обикновено гравитираме около истории за любов и отмъщение, Ромео и Жулиета по китайски или за по-младите фенове – „Мистър и мисис Смит“. Целият цикъл може да се раздели на няколко части – омраза, преразглеждане на приоритетите (случва се около сцената с банята или някоя случайна целувка резултат от поредното спъване на героинята), осъзнаване, че живота е хубав и любовта е навсякъде, издънка на някои от главните герои, страдание, прошка, хепи енд (или без).

9.    Край – щастливият край е хубаво нещо. Според изследвания проведени между домакините в Пекин, той е и най-предпочитан. Но това все пак е Китай, кръвта се лее с литри и колкото по-трагично свършим, толкова по-добре. За да можем, естествено, да си отворим вратичката за втори сезон с номера като прераждане, среща в следващ живот или малко по-стандартното „след 5 години“.

10. Допълнителни екстри – тук влиза всичко, за което горкият сценарист може да се сети. Пиянски изпълнения, обиди и издевателства, пред които тайландските абюзери нервно пушат в ъгъла, а цял Боливуд плаче и проклина; горещи целувки и креватни сцени, от които екрана на монитора се замъглява; безумна жертвоготовност, която кара инстинкта ми за самосъхранение да крещи от ужас с цяло гърло; болести, рани и биполярни разстройства на килограм, и разбира се, кралицата на всички китайски драми – нейно величество Амнезията.

 

След като сме изпълнили цялата тази инструкция, гарантирам ви, в ръцете си държим поредната романтична-крими-екшън-фентъзи драма, която да плени вниманието на цялото женско население в Китай ( и не само) над 10 и под 100 години и да ги лашка емоционално от рев до див екстаз. Екипа на продукцията се снима щастливо и промотира новият си хит, а аз се моля да ме тресне амнезията, за да забавя цялата тази дивотия, която ми се наложи да изгледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда кратка,изгледаните до тук серии ми харесват.Резюмето на @Indira ме накара да се посмея доста и да призная,че мога да се приобщя към "женското население на Китай (и не само)над 10 и под 100 години".Благодаря ти от сърце на теб и редактора ти @mrnkaloto за всички качествено и бързо преведени серияли и се надявам дълго време да си останете толкова продуктивен екип! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...