Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

See You in My 19th Life (이번 생도 잘 부탁해)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Yibeon Saengdo Jal Butakhae
По webcomic на: Lee Hye - "See You in My 19th Life" (이번 생도 잘 부탁해)
Период на излъчване: 17 юни 2023 – 23 юли 2023 г.
Време на излъчване: Събота - Неделя 21:10
Жанр: Комедия, Романс, Драма, Фентъзи
Канал: Netflix, TVING, tvN
Епизоди: 12
Режисьор: Lee Na Jung (Mine, Love Alarm 1-2, Fight for My Way, Oh My Venus, The Innocent Man)
Сценаристи: Lee Hye (webtoon), Choi Young Rin
Субтитри: Английски

 

Участват: 
Shin Hye Sun като Ban Ji Eum
Ahn Bo Hyun като Moon Seo Ha
Ha Yoon Kyung като Yoon Cho Won
Ahn Dong Goo като Ha Do Yoon

Chae Jong Hyeop като Bok Dong

Lee Bo Young като Lee Sang A

 

Резюме: Пан Джи Ъм притежава свръхестествената способност да помни миналите си животи. След като предишният ѝ живот приключва заради трагично събитие, Джи Ъм е решена да се събере отново с хората от този живот. Дали спомените от миналите 18 живота ще попречат на романтичната история в 19-ия?

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.05.2023 г. at 17:01, katomova написа:

Темата е интересна, но да видим какво ще сътворят корейците на финал, това е по-важно. 

Уебтуун, не очаквай нещо смислено. Обаче 150 пъти гледах видеото и не можах да позная Шин Хе Сън! :dunno:Лицето й е съвсем различно това от предишните филми и сериали! Сякаш е друга жена.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, dido100 написа:

Уебтуун, не очаквай нещо смислено. Обаче 150 пъти гледах видеото и не можах да позная Шин Хе Сън! :dunno:Лицето й е съвсем различно това от предишните филми и сериали! Сякаш е друга жена.:(

Ужас, сякаш е правила корекции, не е за вярване :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва като актриса, страхотни роли направи и...дано и тук се справи чудесно. Ще преглътна някоя друга корекцийка, но да- нямало е никаква нужда. Много модерно красиви жени да пипат нещо:blink:Защо? Сигурно и те не знаят:wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причини защо Шин Хе Сън и Ан Бо Хьон участват в това .....нещо:

1. Много са го закъсали за пари.

2. Продуцентите държат техни роднини за заложници.

3. Всички останали роли в сериали са взети от кифли и айдъли.

4. Путин.:282:

Сценарият и режисурата копаят дъното, но от уебкомис не трябва нищо да очаквате. 

Надявах се следващият сериал на Шин Хе сън да е по-добър, но като видях кои са сценарист и режисьор и тук нямам никакви надежди.:mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм привърженик на темата за минали животи и си мислех, че изпускам като не гледам, но явно не е нищо особено. Засега ще пропусна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как @dido100 ще ми реагира за пореден път с плачещи или смеещи се емотикони. :D

Като почитател на темата за миналите животи, и в този сериал намерих какво да ми хареса. Допадна ми идеята, която предвид, че е по уеб туун не беше развита задълбочено. Въпреки това ме ангажира и не съжалявам, че го гледах. Музиката беше голямо попадение - месеци наред слушам някои от песните от саундтрака. Актьорската игра беше на ниво. Получи им се на Ан Бо Хьон и Шин Хе Сън. Второстепенните актьори също се представиха добре, като сред тях имаше и известни лица. Та като цяло, моя тема, любими актьори и музика. Не беше нещо велико, затова ако имате такива очаквания, може да пропуснете. Независимо от това имаше своите моменти. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, Koizora said:

Усещам как @dido100 ще ми реагира за пореден път с плачещи или смеещи се емотикони. :D

Почти съм сигурна, че плачещият емотикон означава, че комeнтарът ти го е разчувствал, а смеещият се - че особено го е зарадвал. :P

Редактирано от Baioretto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...