Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Здравейте! Май това е мястото, където да попитам...Търся един корейски сериал/филм? (мисля, че беше сравнително нов - от последните 3-4 години да кажем), в който главната героиня гледаше една химикалка, подарена за завършването от баща й и четеше пожеланието на картичката, подарена с нея... Текста беше това, което исках да си отбележа, но тогава не го направих и сега не мога да си спомня от къде беше сцената. Имам списък с всичките близо 200 сериала, които съм изгледала, и съм си набелязала някои, които да проверя, но ако някой се сети...ще съм мнооого благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Не помня името на един сериал,а го търся.Не помня корейски или японски беше.Става въпрос за първата любов на едно момиче Тя пада на стълбите  пред училището а той и помага но тя не разбира кой е защото слънцето блести в очите и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3.03.2018 г. at 12:41 AM, vikizari said:

Здравейте!Не помня името на един сериал,а го търся.Не помня корейски или японски беше.Става въпрос за първата любов на едно момиче Тя пада на стълбите  пред училището а той и помага но тя не разбира кой е защото слънцето блести в очите и.

 

Има ли шанс да е  Sprout с Чинен Юри и Джеси Луис? 
Със сигурност тази история съм я гледала някъде, просто при толкова много изгледани сериали, отне ми време. Би трябвало да е това, като гледам и описанието в Asianwiki. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alfons, на български само това намерих, ама Калибрето ми не го чете. Но ако си го намерил в някакъв друг формат за четящи устройства, свали си едно Calibre и си го преформатирай в epub;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Pyky написа:

Не съм много сигурна, но мисля, че може да е от това ново сериалче "Moonshine and Valentine "

 

Може да звучи абсурдно, но точно преди около час случайно попаднах на него в тубето и ме изненада това , че е хем ново / от 9 май / , хем вече има субки , та го почнах на "верев" заради една "позната муцунка":D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.05.2018 г. at 8:00, Pyky написа:

 

Странно!? При мен се отваря скрийншот на кадър от сериала Something in the Rain (2018).

И къде има картинка на заглавната страница на AvistaZ?  На моя екран, при вход там, няма картинки - и сега, и преди?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, pencheva_sz написа:

 

Странно!? При мен се отваря скрийншот на кадър от сериала Something in the Rain (2018).

И къде има картинка на заглавната страница на AvistaZ?  На моя екран, при вход там, няма картинки - и сега, и преди?!

И на мен ми се отваря това заглавие което споменаваш,от доста време насам.Пробвай този линк може и да ти се отвори с картинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но положението е същото! :)

Предполагам, че е някаква настройка. Нямам проблем с това, каквото-такова! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.05.2018 г. at 21:56, Alfons написа:

Здравейте, търся "Кафка на плажа" на Мураками в epub формат. Ще съм много благодарен, ако на някой му се намира. 

Тъкмо щях да напиша, че ще ти пратя  моята книга в хартиен вариант. Реших да я потърся,  не я намерих  и си спомних, че вече я дадох на някого. Не помня на кого.

Жалко, обсебващо хубава е.

Дано този, у когото е книгата, истински да й се радва. Аз ще си я купя пак.

Книгата ми е скъпа, защото съдържанието й ме накара да започна отново с "1Q84". Приятелите ме изненадаха с подарък, защото знаят, че витая на изток. Прочетох няколко страници и я зарязах...Хубаво написано, ама... Градски пейзаж, престъпление... аман.

"Кафка на плажа" ме накара да се върна и да продължа. В момента , в който свърших първа част на 1Q84, хукнах да търся втора, вече я имаше. След не повече от 2 часа, вече четях №2.

Аз също чета вече на четец. Но има  автори, които ще си ги имам на хартиен носител. Мураками, Тери Пратчет, Лоис Макмастър Бюджолд и поредица фантастика на Бард.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, това не е сериал, а филм и още не е рилийзнат, въпреки че е сниман преди 2 години. До есента трябва да се случи работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някой знае ли това кога ще го има гледаемо и със субтитри? Намирам само клипчета в ютуб. Изглежда ми като пародия на граф Дракула с китайски актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, aria написа:

 

Някой знае ли това кога ще го има гледаемо и със субтитри? Намирам само клипчета в ютуб. Изглежда ми като пародия на граф Дракула с китайски актьори.

Гледаемо е  - намерих го в тубето цялото, но няма никакви субтитри. Може и да не се появят.

 

Аз така чакам субки на един друг филм от доста години. Знам че е преведен поне на английски , но не са ми достъпни от никъде. Ей този .

Това е трейлърът. Романтична комедийка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.08.2018 г. at 23:09, aria написа:

 

Някой знае ли това кога ще го има гледаемо и със субтитри? Намирам само клипчета в ютуб. Изглежда ми като пародия на граф Дракула с китайски актьори.

 

Някой знае ли кой е момъка? Мисля да го гледам без субси, ама поне него да издиря. Алтернативното заглавие е това.

Накрая да не излезе снимано по комикс на Марвел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...