Jump to content

Recommended Posts

Иииии супер ,изгледах си го до края и съм ммммного доволна.Финала беше страхотен,може би малко бавничко се случиха нещата,но...

Единствено в моите представи ми липсваше сцена в която тримата малчугани да тичат из една нова,голяма и луксозна къща и да се пързалят и падат по хлъзгавия под,а мацката да лежи на земята върху електрическото одеяло в големичка спалня и сладурския момък с невероятните си трапчинки да пръска още повече светлина седнал до нея.

Един от забележителните образи беше лудичката сладурана(много ми е симпатична артистката и ми се иска да я гледам в главна роля,ако някой знае такава?)

Всичко ми хареса в този филм.Нямаше лигави сцени. :yes:

 

Още веднъж ще се повторя,но благодарности за субките. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от забележителните образи беше лудичката сладурана(много ми е симпатична артистката и ми се иска да я гледам в главна роля,ако някой знае такава?)

 

Няма само поддържащи са й, но честно казано въпреки, че тук се справя отлично ако съм директор на драма и аз не й бих дал главна роля просто няма това излъчване като да речем главната тук Йе Съл. Пробвай се да си ги представиш разменени в тоя сериал и ще видиш какво имам предвид. :D Като стана дума за Йе Съл предвид колко ми хареса в Фентъзито ме беше супер яд, че тоя скорошният й сериал дето играе шпионка беше пълна боза и със смотан каст наистина ми се иска да я видя в нещо качествено и дано другата година да ме изненада приятно с някой стойностен проект. Направо е срамота толкова готина актриса да я занимават с посредствени сериалчета.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма само поддържащи са й, но честно казано въпреки, че тук се справя отлично ако съм директор на драма и аз не й бих дал главна роля просто няма това излъчване като да речем главната тук Йе Съл. Пробвай се да си ги представиш разменени в тоя сериал и ще видиш какво имам предвид. :D Като стана дума за Йе Съл предвид колко ми хареса в Фентъзито ме беше супер яд, че тоя скорошният й сериал дето играе шпионка беше пълна боза и със смотан каст наистина ми се иска да я видя в нещо качествено и дано другата година да ме изненада приятно с някой стойностен проект. Направо е срамота толкова готина актриса да я занимават с посредствени сериалчета.

 

Като се замисля си наистина прав.Ако не греша тя играеше и в "Герой" с Джун Ки и там се справи доста добре,но точно такъв тип роли и подхождат.И все пак дори и второстепенни ролите и са запомнящи,така,че може и да ни изненада някой ден с нещо подходящо точно за нея.

А за съжаление с другата красавица не съм гледала нищо друго,но и това предстои.За мен е много талантлива и изключително красива жена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама на Йе Съл тоя шпионския хич не се занимавай особено след Fantazy couple да го гледаш него си е сериозен спад. Не че фентъзито е кой знае какво имайки предвид, че идеята е взета от американски филм, но все пак си е на прилично ниво. За комедия е екстра мен ми беше много забавно като го гледах, a имаше си и силните моменти примерно Джо Анна като се сбогуваше с малките дечица да не говорим, че е един от малкото сериали дето са се сетили да включат котка, което си е сериозен плюс! :rolleyes: (Go Princess!!) А Spy Myung направо да му се доплаче човек даже там горката Йе Съл имаше здравословни проблеми..то и здрав като бик да си с този каст и сюжет как да не се поболее човек?! Ако ще гледаш с нея друга продукция най-добре се насочи към Will it snow at Christmas? таман вече дойде декември месец и ще е актуален покрай празниците! ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, втора седмица в отпуска и втори сериал завършен. Този път дори нашите се наредиха до мен да гледат, което си е голямо постижение. Постижение само за мен обаче, не и за сериала. Успях да ги прилъжа с американската версия първо, за да им стане любопитно. B)

 

Относно драмата, честно казано очаквах много повече, като се има предвид, че и награди е печелила. Комедията е на добро ниво, но всичко останало се губи. Между героите сякаш няма химия и така и не разбрах кога Чол Су се влюби в Анна. Да не говорим, че след като го обяви пак не изглеждаше да е особено влюбен.

Освен това последните няколко серии е такова разтягане на локуми, че накрая супер изнервя. То не бяха сълзи, спомени, съжаления и тем подобни!

 

Това е, съветът ми е да се гледа само, ако имате много време за губене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го преди 2-3 месеца. Актьорите са страхотни. Чанг Чол Су много го харесах, за съжаление другаде не бях го гледала. Очаквах, че ще е някаква тъпотия този сериал, защото си мислех, че няма как да ме накарат да се смея толкова, колкото Кърт Ръсел и Голди Хоун, но успяха. Честно, толкова не бях се хилила на корейски сериал. Никога няма да забравя онази сцена, в която Чо Анна простираше...

 

Благодаря за чудесните субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монго забавно и разтоварващо сериалче, Oh Ji Ho е голям сладур не бях го гледала досега в други филми

а нашето момиче как си хапваше... да му се дояде на човек... :-)

K0000044_14094.jpg?W540

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поуморена от японските сериали реших да разтоварвам с нещо корейско. И попаднах на това тук нещо. Много симпатични герои. Главната не съм я гледала до сега - супер готина ми се вижда. Ще взема да потърся нещо с нея. Адвамата и мъжове и те симпатяги от класа. Ще видим как са го заформили до края сериалчето, защото съм още някъде към 6-та серия. Ще се отчета подобаващо като го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че изобщо не харесвам момичето, положителните коментари ме карат да надзърна за какво иде реч в тая комедийка :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на мен ми почна добре, ама после нещо ми дотъпя доста. То не бяха едни смехотворни отмъщения, не беше чудо. Имаше много глупотевини и това ме отказа. Иначе главният е наистина много чаровен в тази си роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми дали заради тъпизмите, които изгледах в последно време, дали наистина е хубав сериала. Не знам! Ако ви се гледа нещо леко и забавно, това е вашия филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много добра комедиика, не знама дали съм писла по темата , но ми хареса признавам .. главната ми е една от най -сладките корейки .. смятам скоро пак да си го припомня ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ Много добре изиграна главна женска роля. Страхотно предстваи персонажа си! Определено запомняща се и като характер, и като визия!

+ Приятен саундтрак. Основната тема (

е страхотна и дори само заради нея си заслужаваше да се ровя десетина минути, докато открия качествени файлове. Има още два варианта, които са инструментали, единият е примесен с класическа музика. Прекрасни са! Препоръчвам горещо! :)

+ Историята не е нещо върховно, но определено е приятна и помага за развиването на персонажите.

- Сюжетът като цяло на мен ми се видя леко статичен. Има няколко плоски момента, но не набиват на очи понеже са ги претупали на бързо... Браво за което! (Както се казва... Ако ще лъжеш да минаваш ниско на безкоз, гледай бързо да свиеш ръката! :lol: )

- Предвидима и по мое мнение твърде кратка развръзка. Пак за един-два епизода... Ех...

- Някакси не ми харесаха мъжките персонажи. Не долових и особена химия между главната двойка.

- Мляскане и висящи от устата храни. (Един от техните стандартни "похвати" да предадат близост и сплотяване. Мен лично ме погнусява и отблъсква, въпреки че по характер смея да твърдя въобще не съм гнуслив. Просто в сравнение с тях дори и бабите на село при нас се хранят по-прилично.)

 

Личен коментар:

 

Определено сносна романтична драма/комедия! Както съм отбелязал по-горе главната актриса изигра ролята страхотно. През целия сериал всичко се въртеше около нея. Въпреки че си изгуби паметта, тя винаги си беше същата по характер. Арогантна, пряма, с характер... Запомнящо се представяне определено! Партньорите й можеше и по-добре да се справят според мен. Останаха ми и двамата безлични. Работникът-манекен и богаташът-страхливец... Не можах да им симпатизирам или да им вляза в положение. Да уточня... Не са неприятни, но просто вехнат на фона на нейния персонаж. Историята беше ОК. Можеше да е много по-добра естествено. Защо предадоха развръзката за 1-2 епизода накрая? Иди ги питай... Отново имах чувството, че гледам сериал с много потенциал, погубен от липса на "смелост" да се достигне по-високото ниво. Би било толкова по-интересно ако бяха изместили половината сериал по-напред и ни бяха представили как тя отново се опитва да се впише в профила на богаташка. Доста от страничните персонажи и истории останаха да си висят. За саундтракът по-горе съм казал всичко. Определено приятен, а главната тема аз лично ще я въртя поне няколко седмици из плейлиста си. :) Искаше ми се да дам поне 8/10, но обективно погледнато сериалът не е за толкова по моите критерии. Цялата продукция седи някак евтино. Не знам дали е поради факта, че все пак става дума за 2006 година и все пак при желание можеха да направят нещо много по-добро. Ако сте изгледали вече голяма част от по-известните романтики, определено можете да хвърлите едно око на "Fantasy Couple" (Couple or Trouble). Няма да изпуснете нещо кой знае какво, ако не го гледате, но не е загуба на време и си струва макар и само за главната женска роля!

 

 

Оценка от мен: 7/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавна и весела комедия! Гледах го преди време и си мислих, че е едно към едно с филма, който не вярвам някой да не е гледал. Определено има огромна прилика но и разлики също. :) Не бих казала, че е нещо особено или пък ме грабна но за убиване на времето става. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не се бях смяла така на сериал  :D ...

всички бяха големи лауреати :slap: - лудата на селото, съпруга с неговите терзания, секретаря с неговата ученическа любов, главната с нейния характер,

...и главния милият, на който му се наложи да изтърпи доста, и който не бях оценила в "Chuno", заради Чанг Хьок, (любимеца ми там), но тук го преоткрих :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на този сериал,  следвайки филмографията на О Джи Хо. Оказа се римейк на любима комедия с Голди Хоун и Кърт Ръсел,  разтегната в сериал.  Прочетох и темата - вече знаех историята, но беше е интересно как може да се разкаже в 16 епизода един двучасов филм. Сценарият на известните сестри, положителните коментари тук и наличието на БГ букви още повече засилиха този интерес.  След първите 10 епизода се присъединявам към положителните отзиви - много добър сценарий, каст и режисура! Вместо с главната мъжка роля, много се забавлявам с изпълнението на Хан Йе Съл! :)

Благодаря за БГ превода!:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дописвам,  след като го довърших!  При втората половина настана скука, претупаха края , а и химия между главните не се получи заради Джи Хо - не му вървеше с ролята на влюбен.

Много точно и хубаво казано от Erutan:

 

На 8.06.2016 г. at 11:20, Erutan написа:

+ Много добре изиграна главна женска роля. Страхотно предстваи персонажа си! Определено запомняща се и като характер, и като визия!

+ Приятен саундтрак. тема ....

+ Историята не е нещо върховно, но определено е приятна и помага за развиването на персонажите.

- Сюжетът като цяло на мен ми се видя леко статичен. Има няколко плоски момента, но не набиват на очи понеже са ги претупали на бързо... Браво за което! (Както се казва... Ако ще лъжеш да минаваш ниско на безкоз, гледай бързо да свиеш ръката! :lol: )

- Предвидима и по мое мнение твърде кратка развръзка. Пак за един-два епизода... Ех...

- Някакси не ми харесаха мъжките персонажи. Не долових и особена химия между главната двойка.

- Мляскане и висящи от устата храни. (Един от техните стандартни "похвати" да предадат близост и сплотяване. Мен лично ме погнусява и отблъсква, въпреки че по характер смея да твърдя въобще не съм гнуслив. Просто в сравнение с тях дори и бабите на село при нас се хранят по-прилично.)

 

Личен коментар:

 

  Покажи скритото съдържание

Определено сносна романтична драма/комедия! Както съм отбелязал по-горе главната актриса изигра ролята страхотно. През целия сериал всичко се въртеше около нея. Въпреки че си изгуби паметта, тя винаги си беше същата по характер. Арогантна, пряма, с характер... Запомнящо се представяне определено! Партньорите й можеше и по-добре да се справят според мен. Останаха ми и двамата безлични. Работникът-манекен и богаташът-страхливец... Не можах да им симпатизирам или да им вляза в положение. Да уточня... Не са неприятни, но просто вехнат на фона на нейния персонаж. Историята беше ОК. Можеше да е много по-добра естествено. Защо предадоха развръзката за 1-2 епизода накрая? Иди ги питай... Отново имах чувството, че гледам сериал с много потенциал, погубен от липса на "смелост" да се достигне по-високото ниво. Би било толкова по-интересно ако бяха изместили половината сериал по-напред и ни бяха представили как тя отново се опитва да се впише в профила на богаташка. Доста от страничните персонажи и истории останаха да си висят. За саундтракът по-горе съм казал всичко. Определено приятен, а главната тема аз лично ще я въртя поне няколко седмици из плейлиста си. :) Искаше ми се да дам поне 8/10, но обективно погледнато сериалът не е за толкова по моите критерии. Цялата продукция седи някак евтино. Не знам дали е поради факта, че все пак става дума за 2006 година и все пак при желание можеха да направят нещо много по-добро. Ако сте изгледали вече голяма част от по-известните романтики, определено можете да хвърлите едно око на "Fantasy Couple" (Couple or Trouble). Няма да изпуснете нещо кой знае какво, ако не го гледате, но не е загуба на време и си струва макар и само за главната женска роля!

 

Оценка от мен: 7/10

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше препоръчал този сериал в друга тема и реших да го погледна. Почти на един дъх до 14 епизод, но последните два - мъка, мъка...

Хан Йе Съл - уникална игра, беше просто зашеметяваща! И сега още си я представям как върви и критикува всичко и всеки около нея и им казва да се разкарат. :896767:Главният е сладур, но и на мен ми дойде постно представянето му откъм емоции. Сякаш по-добре изигра емоционалните си сцени с Букета отколкото със Санг Шил. 

По принцип не харесвам актрисата в ролята на Канг Джа, все съм я гледала в лигави роли, обаче тук ролята на луда й лепна чудесно. Започнатото по неволя приятелство между нея и Главната, беше едно от най-интересните и забавни неща в сериала. 

Док Гу също ми допадна и се

Spoiler

радвам, че накрая желанието на Канг Джа се сбъдна! :yes:

 А даскалицата, дето се лепна на Док Гу заради 100-те крави, много ме дразнеше. Надявах се, че той няма да й се върже, но все пак съм доволна от крайната развръзка.

Г-н Гонг ме разсмиваше постоянно с неговите разсъждения и заключения. Милият, какво ли не опита да направи да помогне на шефа си и да спечели любимата си. Ще го запомня с неговото "Нууним".:lol: Мъжът на Главната ми беше леко скучен, имаше моменти, в които превъртах неговите сцени.

Кучето, котката и трите сладурчета деца бяха абсолютен бонус. 

 

Като цяло съм доволна, не съжалявам, че го гледах и най-вече, че открих Хан Йе Съл и О Джи Хо! :inlove:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...