Jump to content

15 ГОДИНИ "EASTERN SPIRIT"


Анкета по повод 15-я рожденден на Eastern Spirit   

35 гласа

  1. 1. Ще присъствате ли на събитието?

    • Да, непременно.
      18
    • Колебая се.
      2
    • Нямам възможност да дойда.
      15
  2. 2. Бихте ли искали сувенир от годишнината?

    • Да, торбичка.
      8
    • Да, клечки за хранене.
      3
    • Да, и двете.
      6
    • Да, но няма да присъствам на срещата и искам да си го поръчам по друг начин
      11
    • Не, не искам да поръчвам сувенир.
      7
  3. 3. Кой от двата вида билет предпочитате?

    • Обикновен.
      12
    • Соджу билет
      8
    • Без значение, защото няма да присъствам.
      15

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Още реанимирам след снощи и не можах да пиша по-рано. Беше ми много приятно вчера да видя всички ви! Благодаря, че дойдохте, благодаря, че ни "изтърпяхте", благодаря, че ни подкрепихте и на място и отдалече, благодаря за всичко!
Благодаря и на двете ни прекрасни админки, които се погрижиха тонусът на вечерта да не спада. И както знаете - Дядо Коледа раздава подаръци, но си има джуджетата и работилницата, Гру си има миньоните, а Капитан Планета се появява, когато се съберат заедно петте елемента. Така си бяхме и ние. Нашата работилница е Истърн спирит. Без всички вас това събитие вчера нямаше да го има. Плакатите за томболата бяха дадени от посолството на Република Корея. Книгите за томболата бяха подсигурени от Книгомания. Моля ви, кажете ми, че едната от тях не се е паднала на редакторката й, която също вчера ни уважи и дойде. Ресторант Корея пък ни подсигуриха рамьончетата и останалите вкусотийки. Моите благодарности са за близначките ни @felicyti и @Vanchela, които подготвиха всички сувенирчета, които ви раздадохме - магнитчета, книгораздели, стикери, дори торбичките, които си купувахте в подкрепа на форума. Felicyti отдели страшно много време, за да нарисува и подготви картините за благотворителния търг, ще си покажа моята, на която просто не мога да се нарадвам, и петорно повече щях да дам за този човек, ама рано се отказахте да наддавате за нея. Vanchela пък е авторът на кръстословицата, също така направи възглавничките. Ако имате желание за още подобни неща, просто ги попитайте. Невероятни сте, момичета! Нямам думи да изразя признателността си. Благодаря и на @mrnkaloto и @cucyta, които бяха заточени на входа доста време, за да организират влизането в залата. Благодаря на всички преводачи, които взеха участие в проекта ни "15 години форум, 15 завършени или започнати превода през април", както и че доста от тях дойдоха и лично на партито. Всъщност благодаря на всички преводачи, които целогодишно и неуморно се трудят за каузата - заради вас форумът и източният дух са живи. Благодаря и на @Kaya, която чака половин час на опашка за торта вместо мен и й желая приятен полет днес. Да пишеш, като кацнеш. И да си харесаш нов проект за превод. :inlove: Благодаря на всички изтормозени с украсата на залата, където пък абсолютно не можах да се включа, беше приказно нагласено. :kissx: Благодаря на Бени за желанието да ни поздрави по своя си начин и макар и болна, и с патерица дойде чак от Плевен да ни изпее каквото е подготвила. Благодаря на Мони, която направо от работа дойде да ни учи да танцуваме, беше много забавно и адски трудно - следващия път по-бегинър клас песен, моля. :D Благодаря на героите, които не окапаха до последно и направиха танца. :wub: Няма да изреждам поименно и по ник, защото ще пропусна някого. Благодаря и на @Ragnos за помощта, за хубавите думи, не му благодаря, че ме прекара вече пресипнала и аз да се изложа. :D Да дойдеш пак следващия път, че имам да ти го връщам. Благодаря и на Чани, която ни уреди местенцето, доста широчко си ни беше, следващия път нека го напълним. Благодаря и на Тони от клуб Калиенте, когото като че ли изненадахме с фенщината си на нашите години и изяви желание да правим още много партита при него. Благодаря и на момичетата, които си преровиха архивите и избраха най-интересните си снимки от места и събития, които са посещавали в Азия, които за съжаление не можахме да ви покажем там на място, но ще се погрижим да ги видите сега. Толкова с партийната реч. Партийна от парти, нали знаете, не от партия. Оскарите ги раздадохме. :D Благодаря и на всички, които прочетоха това до края...

Всъщност останете още малко с досадния ми пост, струва си. Бяхме подготвили още неща за вас, които поради технически проблеми не успяхме да направим там, но така пък ще им се радват и всички от форума, които не успяха да дойдат по една или друга причина.
Сега малко неща от вас за вас или поне от активно писалите за тези, които се притесниха да се включат. Следващия път ще сте повече, убедена съм.

Плейлиста с ваши любими песни, които искате да слушате :click:
Подбрани снимки от @Blue_Moon @o6ina @Megan и Дани /извинявам се, не й зная ника/, които могат да красят вашите десктопи, ако имате въпроси относно местата, където са били, сигурна съм, че с удоволствие биха разказвали повече за тях и за емоциите от пътуванията си и преживяванията там. Линкът ще бъде активен 15 дни /като за 15 години форум/, побързайте да си ги свалите :click:
И не на последно място, Vanchela ще сподели по-късно с всички ви кръстословицата си, защото сега сигурно изгаряте от любопитство как точно и Дедо е намесен. :D

P. S. Докато стигна до края забравих да се изфукам с картината си. :wub: А средствата от този търг отиват за издръжката на форума ни.
xyuzRMT.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Голямо чудене му ударих, но търсих в паметта си възрастни актьори.

Изясних си, как е получил прякора, нооо.... Този младеж не е никакъв Дедо. Много му е бедна филмографията. Затова не го знам. 

Следващия път - възглавнички с някой райдър, за да ни се върне фенщината. Хаха! Сувенирите са великолепни! Всичко беше приказно! 

 

Ако някой иска продължение, днес от 12.30 ще има Бункасая в 18-то СУ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ukio написа:

私は生きている!

Кой е този китайски Дедо, когото не познавам под подобен прякор?!  Някой да даде жокер?

 

Укио има го в речника с прозвищата от форума този дедо:D...

речник

 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодара, на неуморната @helyg затова, че с ентусиазма и упорството си вдъхновява всички ни да се включим в осъществяването на това парти.  Благодаря, на всички, които вложиха усилия то да се сбъдне. Благодаря и на всички съфорумци, които са част от нашата лудост наречена EASTERN SPIRIT . Беше страхотно, запомнящо се и вярвам, че всички присъстващи се забавляваха. Аз си изкарах страхотно. Радвам се, че и шефа, @Ragnos, този път успя да присъства.  До нови срещи я на форумна, я на следващото парти...ей, го де е 20-годишнината.:wub:

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама сме големи шмекери. Гледате тука в анкетата писани 18, че ще дойдат и 2-ма колебливи, а де факто бяхме стотина. :xaxa:
И още поне половината на това с провалени планове в последния момент, но духом с нас.

 

P.S. Да си признае този, който "спечели" фойерверките за тортата. Че явно в тъмницата сме оплели кое е подарък и кое не. Та на финала не ги намерихме и явно са отишли в томболата по погрешка. :rofl: Ще му го заменим с друг подарък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше прекрасно! Благодаря на всички, които подготвиха този страхотен купон, радвам се че успях да се запозная със съфорумци от други градове и да се видя и с такива, които не бях виждала с години :D Мисля, че всички си изкарахме чудесно! За следващото парти пожелавам двойно повече хора да се съберем и нека има  повече хора на дансинга, да не минавам да вдигам наред :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, ukio said:

Леле! Голямо чудене му ударих, но търсих в паметта си възрастни актьори.

Изясних си, как е получил прякора, нооо.... Този младеж не е никакъв Дедо. Много му е бедна филмографията. Затова не го знам. 

Следващия път - възглавнички с някой райдър, за да ни се върне фенщината. Хаха! Сувенирите са великолепни! Всичко беше приказно! 

 

Ако някой иска продължение, днес от 12.30 ще има Бункасая в 18-то СУ.

Фенщината не ни е оставила, но явно всеки го вълнуват различни неща, възглавничките си бяха супер според мен :D А и тия райдъри не ги ли пенсионираха вече хаха!

Аз се разписах на бункасая в ЦИЕК вчера, макар и за малко, но който не го е направил и има интерес към японската култура, днес е денят в 18-то СУ. Побързайте!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Овации за всички участвали в организацията и от мен.  Направихте 15 годишнината на форума вълнуваща и запомняща се. Даже спечелих награда от томболата и успях да си купя соджу за вкъщи. :es:  Беше ми безкрайно приятно да посетя събитието и да видя толкова много усмихнати лица, познати и непознати.   Изобщо браво на всички които дойдоха да го отпразнуват, както и на тези празнували по един или друг начин в останалите градове.  С толкова яки хора, любовта и интереса към азиатското кино, музика и култура в България е в сигурни ръце.   :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер бяха възглавничките, както и всички останали подаръци! Няма пенсиониране за райдърите. Даже тези отпреди 20 години са още в играта.

На цялото събитие липсваше само фотограф, за да ни направи хубави снимки, че нашите почти не станаха в тъмнината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които вчера не бяха на партито - качвам тук кръстословицата, която се коментира малко по-горе - цък.
Ако имате възможност си я принтирайте, тъй като въпросите са доста и така ще ви е по-лесно.

Разбирам, че към момента най-много ви е затруднил въпоса за Дедо, тц тц тц :D

След няколко дни ще пусна и отговорите.

Забавлявайте се !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяла седмица ми е едно веселко, усмихнато... еуфорията от партито все още не ме е напуснала. Благодаря за споделения плейлист с песничките, които слушахме миналата събота, ежедневно си го преслушвам. :thanks:А снимките от личните преживявания на BlueMoon, o6ina, Megan и Даниела все още стоят на десктопа ми, та и тях си прещраквам ... обаче не всеки ден, понеже започам много да въздишам :D

Обещаната кръстословицата с верните отговори – цък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите!

Ще се радвам, който има снимки от събитието, да качи. Нямаме много. Особено общите с тортата. Жалко, че не се сетихме да донесем фотоапарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...