Jump to content

15 ГОДИНИ "EASTERN SPIRIT"


Анкета по повод 15-я рожденден на Eastern Spirit   

35 гласа

  1. 1. Ще присъствате ли на събитието?

    • Да, непременно.
      18
    • Колебая се.
      2
    • Нямам възможност да дойда.
      15
  2. 2. Бихте ли искали сувенир от годишнината?

    • Да, торбичка.
      8
    • Да, клечки за хранене.
      3
    • Да, и двете.
      6
    • Да, но няма да присъствам на срещата и искам да си го поръчам по друг начин
      11
    • Не, не искам да поръчвам сувенир.
      7
  3. 3. Кой от двата вида билет предпочитате?

    • Обикновен.
      12
    • Соджу билет
      8
    • Без значение, защото няма да присъствам.
      15

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 15_godini_eastern_spiritevent.jpg.9ad36ec84be2f474f1f5b945942a7715.jpg

 

Скъпи съфорумци,

 

На 16 април форумът ни пораства с още една година.

По случай специалната 15 годишнина организираме парти с много к-поп музика, танци и изненади в клуб Калиенте на 29 април!

/градът е София/

 

Нека заедно да отбележим събитието - присъствието от вас, подаръците и тортата - от нас!

 

Билети се закупуват на място.

Налични са два вида: 

:es: обикновен билет - 15 лв, с включена консумация от 10 лв от бара на заведението

:es: соджу билет - 30 лв, с включена консумация от 10 лв + бутилка соджу от нас /само за навършили 18 г/

 

 

Очакваме да отбележите в анкетата, ако планирате да присъствате, за да определим бройката.

 

 

 

 

 

suvenir.jpg.8fc45b2528dabae08a42869ce173d4a0.jpg

 

Сувенирите са на цена 15 лв за торбичка и 10 лв за клечки за хранене.

Надяваме се на вашата подкрепа!

 

Всички, които няма да присъстват, но искат сувенири, моля да пишат, за да се уточни как ще ги получат и платят.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам адреса, това би трябвало да е същата зала дето беше на 10 Годишнината?   Радвам се че сте успяли да я наемете отново, защото ми хареса предният път.  Някакво просторно си го спомням с много свободно място :)   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тя е. Само че сега ще бъдем във вътрешната зала, която е още по-голяма дори. Клубът има някакви реновации оттогава, сега е дори по-приятен.
А сувенири за който няма възможност да присъства, но иска, ще изпратим с куриер с наложен платеж, само да изпрати данни за доставка на ЛС и какво желае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че съм далеко от София да, но за капак съм лепнал и Ковид. Пожелавам на всички, които ще празнуват много да се забавляват. Малко предварително: Честита годишнина на този великолепен форум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Торбичките вече са готови и започнах да правя записването за тях, който иска да му изпратим с куриер, да пише лично съобщение с данни за доставка. Ако някой иска и от двата сувенира, чакаме да станат готови и клечките и ще бъдат изпратени, щом получим и тях. Благодарим ви, че подкрепяте форума по този начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и клечките от сувенирите са готови, всички заявени досега пратки са вече изпратени, очаквайте ги.
Ако още някой желае да си поръча, нека пише лично на мен, моля.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже партито наближава, споделяме малко организационни подробности за онези от вас, които ще дойдат.

1. Билети ще се продават на място. Билетът струва 15 лв, като в тази сума ви е включена консумация от бара за 10 лв. В залата ще има човек, който ще съдейства за ориентирането и вземането на заявените неща - торбички, клечки, соджу... Който иска соджу, трябва да каже при заплащането на входа, билетът му ще бъде маркиран и с него вътре в залата ще го получи.

2. Влизането започва от 18 часа.

3. Непълнолетни лица могат да присъстват на партито до 22 часа.

4. Малолетни лица ще се допускат само с придружител родител, като придружителят също заплаща билет и носи отговорност за детето.

За всички допълнителни въпроси оставаме на разположение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой видял - видял... и поръчал. Сувенирите свършиха. Изпратени са на вече заявилите за доставка с куриер, останалите ще си ги получите на партито. :happy:

Благодарим за желанието да ни подкрепите. Eastern spirit forever!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги, всичко е чудесно и безупречно изпипано – като организация и доставка. И като изработка, разбира се – сувенирите са прекрасни! Благодаря! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ве, и сувенирите свършили за на място, аз като наивница не си запазих навреме, ще чакам следващата годишнина.

А... не ве, все пак ще се видим на партито и без да се накича със сувенири тая година, то мечти занапред да имаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да пожелая на всички които ще ходят на партито,да си изкарат супер добре и да се забавляват и заради нас,тези които не можем да присъстваме:D

Весело изкарване,всичко да мине както сте го планирали.Успех. 

И да разкажете как е минало:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София ми е доста далеч ами се иска да дойда на партито ,който ще ходи пожелавам да си изкара чудесно и после ще чакаме да ни разкажете как е било.Забавлявайте се ,но внимавайте с алкохола (шегувам се ):P:wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от подаръците! Гледам си картинката на чантата, подрънквам си с бамбуковите клечки и си представям, че се разхождам из бамбукова гора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които дойдоха - и регистирирани, и нерегистрирани, и стари, и нови почитатели, и редовни посетители на форума!!!

Надявам се, че ще се забавлявали и сте доволни! Чакахме ви на дансинга, надявам се следващия път да се срещем там, а не само покрай него :es:!

 

:wub:Огромни благодарности и за всички, които ни подкрепиха отдалече и отвъд - без тяхната помощ нямаше да можем да се справим! :wub:

 

Страхотната @helyg заслужава поклон, че изнесе и организацията, и микрофона на своите силни плещи!!! А без диджейката @Sierra нямаше да се заредим така хубаво с настроение за танци - следващият път пак си ти - велика си! ДА ЖИВЕЕ РЕТРО КПОП!!!

Отправям благодарности към всички раннодошли, с които се забавлявахме с нелеката задача да надуем балоните - мисля, че отказах повечето от вас от следващо участие в тази дейност...;) Прегръдки и за двете дами, които се справиха с отговорните задачи на ковчежници - вашата помощ беше повече от необходима!:bow:

 

 

Видяхме се с много стари съфорумци, които рядко посещават това място вече, но които преди бяха част от движещата сила, която го направи толкова хубаво място  - удоволствие беше да ви видя отново събрани заедно, макар че не успяхме да си поговорим много! Дано да ни отразите с присъствието си на форумни срещи!

 

С радост се запознах и с някои почитатели на форума, които макар и нерегистрирани, са били и остават верни на нас повече от 10 години, макар и само като гости. Приканвам ви да се регистрирате най-накрая и да споделяте и вие своите положителни емоции от всеобхватната фенщина, която цари тук, и да оставяте от своята зареждаща емоция по страниците на този форум. 

Всички заедно правим това място кътче на радост, хубаво настроение и любов!:thanks:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

私は生きている!

Май започнах да се съживявам. Благодаря на всички за прекрасното изживяване, подаръците и изненадите!

Не знам, дали някой е решил цялата кръстословица, но аз се пробвах и докарах половината отговори. Успях да се справя (изненадващо!) не само с японската част (въпросът за Сейлър муун най-много ме затрудни- мислех си за филмово аниме, Хаха!), но имаше нещо, което предизвика любопитството ми. Кой е този китайски Дедо, когото не познавам под подобен прякор?!  Някой да даде жокер?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...