Jump to content

Recommended Posts

Автопреводи дал Бог, но първо ме чака четвъртия епизод на "доктора-романтик Ким", че там битка на титаните голяма се очертава.;)

После ще докладвам тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динамично и фантасмагорично. Пълни измислици, квот му дошло на акъла писал сценариста

или натъкмил режисьора., не че писателството не е това де.

Е, и гледам си, то нали е сексито Грозник и Ким Бом,, няма къде. да ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Sword написа:

Странни събития, но ми беше интересно. С нетърпение чакам следващите серии :)

 

Че странни-странни, а двата епизода- средно интересно. Заради Грозника и  Бом  ще  продължа с гледането, може пък да ми заинтереснее. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bond написа:

Доста са прекалили с глупостите. Засега и аз няма да се отказвам, но не мога да кажа, че първите два епизода ми харесаха.

Хубавото е, че не са се взели насериозно. И не се е получила типичната за корейците банална, скучна повторяемост (приликите с някои докторски сериали са чиста случайност). Гледаш леко и без да мислиш. Само за удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е трудно да се загледам. Все се разсейвам и трябва да се върна, за да изгледам пропуснатото. Ким Бом изглежда пораснал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Matrim написа:

Много ми е трудно да се загледам. Все се разсейвам и трябва да се върна, за да изгледам пропуснатото. Ким Бом изглежда пораснал.

 

И аз така, понеже за сега е пълен хаос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаос, хаос, ама моята хубавица я показаха по за секунди тук и там. Много съм недоволен. Уважавам двамата главни, но този сезон заради момата гледам, пък тя на всичкото отгоре в ханбок, не и отива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, bond написа:

Хаос, хаос, ама моята хубавица я показаха по за секунди тук и там. Много съм недоволен. Уважавам двамата главни, но този сезон заради момата гледам, пък тя на всичкото отгоре в ханбок, не и отива.

За коя става въпрос?:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Lawandula написа:

Дидо, Ким Со Йон. Беше писал Бонд, че играе във "Всичко за Ева" любимката му.

И аз я харесвам.

 

Всички харесване Ким Со Йон!!!!:wub: Обаче как така са я показали само за секунди??? Че то, втора серия, си беше половината нейна. И то без ханбок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dido100 написа:

Всички харесване Ким Со Йон!!!!:wub: Обаче как така са я показали само за секунди??? Че то, втора серия, си беше половината нейна. И то без ханбок.

 

Шшшт, като харесваш някой, времето минава неусетно бързо;).

А и в белите дантели беше красива.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оплаках се малко предварително, след първа. Извинявайте. Така или иначе тя си е главна героиня. Великолепна жена, искам такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, bond написа:

Оплаках се малко предварително, след първа. Извинявайте. Така или иначе тя си е главна героиня. Великолепна жена, искам такава.

Вземи си номерче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bond написа:

На тази опашка аз от години чакам. Ама го огря някой си И Санг У.

 

Ама някой си! Опашката и за него не беше малка.:P

 

И малко хубост в червено за късмет за деня.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...