Jump to content

Recommended Posts

thKKUBihKKxZ8S6NG0sS5MBFNUy.jpg

 

Off Topic

FsAPmfEWAAIbsBP?format=jpg&name=medium

 

The Real Has Come!  (진짜가 나타났다!)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: The Real One Has Appeared
Период на излъчване: 25 март 2023 – 10 септември 2023 г.
Време на излъчване: Събота – Неделя 19:55
Жанр: Семейна драма, Романс
Канал: KBS2
Епизоди: 50
Режисьор: Han Joon Seo (Beautiful Love, Wonderful Life , Scandal in Old Seoul, Immortal Admiral Yi Sun Shin)
Сценарист: Jo Jung Joo (Are You Human?, Cheer Up, Mr Kim, The Princess' Man, The Partner)
Субтитри: Английски

 

Участват: 
Baek Jin Hee като Oh Yeon Doo
Ahn Jae Hyeon като Gong Tae Kyung
Cha Joo Young като Jang Se Jin (Tae Kyung`s childhood friend)
Jung Eui Jae като Kim Joon Ha
Kim Sa Kwon като Cha Hyun Woo
Cha Hwa Yun като Lee In Ok
Choi Dae Chul като Gong Chun Myung
Kim Sa Kwon като Cha Hyun Woo
Kang Boo Ja като Eun Geum Sil
Hong Yo Sub като Gong Chan Shik
Kim Hye Ok като Kang Bong Ni
Kim Chang Wan като Jang Ho
Ryu Jin като Kang Dae Sang
Yoon Joo Hee като Yeon Soo Jong
Kim Sa Kwon като Cha Hyun Woo
Choi Ja Hye като Gong Mi Myeong

Choi Yoon Je като Oh Dong wook
Lee Kan Hee като Joo Hwa Ja

 

Резюме: О Йон Ду е преподавател по корейски език, която изнася онлайн лекции и така се превръща в нещо като интернет знаменитост. Междувременно Гонг Те Гьонг е талантлив акушер-гинеколог от престижно семейство, специализиран в лечението на безплодие. Той няма никакво намерение да се жени. И двамата са доволни от живота си и смятат, че са успешни... докато О Йон Ду не открива, че е бременна!
Дуото решава да се опита да създаде „фалшиви“ договорни отношения – и Гонг Те Гьонг убеждава О Йон Ду да стане негова „съпруга“. Но този ход се оказва труден заради Чанг Се Джин, нахалната първа любов на Гонг Те Гьонг, и заради гаджето на О Йон Ду – инвестиционния съветник Ким Джун Ха. Ще успее ли Купидон да подреди тази заплетена романтична бъркотия?
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна добре, първите две серии ми харесаха. Напоследък учителите в частните академии са явно на мода, в доста сериали се срещат.  Самата причина за фалшивите отношения е леко малоумна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаб и лигав сценарий, а анорексичния ходещ скелет Бек Джин Хи предизвиква у мен физическо отвращение. Снимката й в азиануики е от времето, когато още приличаше на човек. :mad2:Не става дори и за запълване на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пропускаме!  Среща с майката на главния, знаем какво означава това.  Плик с пари или нужда от чадър.  :D  Макар ,че случаят тук е друг. 

 

Baek-Jin-Hee-2-2.jpg

 

Baek-Jin-Hee-1-2.jpg

 

Cha-Hwa-Yeon-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето си върви доста добре, голям международен интерес в Драмакул.  Три серии стигнаха по 400 коментара на епизод. 

Off Topic

Сватбата беше спряна с лъжа от главната. Сега очакваме фалшивият и брак с доктора. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми допада. Baek Jin Hee е много красива в лице, другата мацка също. В Нетфликс обаче епизодите са само 4, като гледам много бавно ще върви:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Поне 24 серии, а може и повече са излъчени. Много високо оценен от рускините. 

Всичките 75 000 000 рускини са го "оценили високо" или само някои от тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, dido100 said:

Всичките 75 000 000 рускини са го "оценили високо" или само някои от тях?

Че аз от къде да знам? Прочетох коментарите, не съм гледал нито една серия, но рускините хвялят, че хвалят. Ама 50 серии са много, така че няма да проверявам дали лъжат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах до към 10-та. Главната, па и главния са откачалки.
Особено ме впечатлиха на сватбата му. Майката на главния е страхотна, обаче бабата на главния отврат.

Интересно е, не се скучае.

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сапунка ми е, но ми държи интереса. Доста дразнещи образи има обаче. Бабата е ужасна, цялата рода се отнасят с нея все едно е кралицата на Корея. Да решава кой за кого ще се жени, че и датата на сватбата чак да им избира. Командори всички и ги върти на пръста си. Онези пък, дето много искат да имат дете, са ми супер противни и лигави, още не знаят дали бременността е факт, а бързат с поздравленията и подаръците. Другата двойка са ми по-приятни за гледане и се изкефих как се обърнаха нещата. Нахалната секретарка ще е най-големият ми трън. Лъже на всяка крачка и ходи да се жалва на бабата. А бившият, който пет пари не даваше за главната, изведнъж много му запука като го излъгаха. Бавно вървя с епизодите, но си гледам с удоволствие за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...