Jump to content

Jujutsu Kaisen S1&S2 (2020-2023)


GFotaku

Recommended Posts

(Плакатът е премахнат поради заявка за нарушаване авторско право)

 

Jujutsu Kaisen

(Джуджуцу войни)

 

По творбата на: Акутами Геге
Озвучават: Накамура Юичи, Еноки Джуня, Учида Юма и др.
Тип: ТВ
Жанр: екшън, бойни изкуства, фентъзи
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 03.10.2020
Епизоди: 24+
Времетраене: 23 мин. на епизод
Субтитри:  Български
Резюме: Итадори Юджи е член на Окултния клуб в училище и прекарва времето си или в клубната стая, или в болницата, където е болният му дядо.

Един ден обаче съдбата го сблъсква с един прокълнат предмет. Кой би повярвал, че това нещо е истинско, разбира се, как ли не...

Обаче именно то преобръща напълно живота му...

 

Свали с български субтитри: :click:

Налични епизоди: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

Тук също има налични

 

Линкове: 

Линк към темата за филма :subs:

 

(Плакатът е премахнат поради заявка за нарушаване авторско право)

 

СЕЗОН 2

2023

 

 AniDB

 

Свали с български субтитри: :click:

Налични епизоди: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23

Тук също има налични

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от плейлистите, където го има първи сезон

 

Не съм я сложила отгоре, защото не съм сигурна дали е от добрите преводи, или е правен набързо. Трябва да има и още варианти, дано този върши работа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалил съм серяла на по добро качество (гледа се на проектор и 100 инча екран ) . Та затова ми трябват отделни субове . Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, разбирам, извинявам се. Не разполагам с отделни, тъй като не мисля, че преводачите са качвали, нямам връзка конкретно с тези. Ще проверя, но сигурно ще трябва да се обърнеш към тях, може би на лично през вибокса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкараха ми една мухЪ в главата, очакванията за втори сезон са добри, така че на 6.07 или възможно най-близката дата до тази очаквайте епизод от мен.

 

П.П. Не открих отделно качени субтитри за първи сезон на редовните за тази цел места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Не искам по никакъв начин да звуча грубо или офанзивно към когото и да било, но как може анимета, които излизат докато говорим (например jigokuraku) да имат превод, а Джуджутсу Кайзен от 2020та с излизащ втори сезон да няма такъв...или поне не отделен по останалите платформи за субтитри за свободно сваляне? Знам, че процесът не е лесен и никой не е длъжен на никого за нищо, но просто не ми е ясно как се е получила тази ситуация. Единственият вариант за гледане с превод е посоченият сайт от човекът, създал темата. Ще има ли развитие и изобщо ще бъде ли преведен сериалът или си оставаме с английския превод, който не е никак сложен, но все пак хаха

Благодаря и извинете.

 

Редактирано от GetsugaTengu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питате за български субтитри сериала има такива от излизането си има линкове за гледане в начална страница на темата ....:) Има и линк за филма също с български субтитри сега остава само втори сезон да почне на 06 Юли 2023, който надявам се да бъде преведен също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

48 minutes ago, lazeto said:

Ако питате за български субтитри сериала има такива от излизането си има линкове за гледане в начална страница на темата ....:) Има и линк за филма също с български субтитри сега остава само втори сезон да почне на 06 Юли 2023, който надявам се да бъде преведен също...

 

Благодаря за отговора. Тези линкове, които водят към "аниме портал" и "вбокс" с вградени субтитри ги видях и споменах, но въпросът ми бе за отделни субтитри за сваляне, понеже съм свалил сериала с по-добро качество. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделни субтитри могат да предоставят само преводачите, които вероятно ще отговорят, ако бъдат запитани в личните си профили в посочените сайтове. Не мисля, че някой от тях е регистриран тук, за да отнеса питането към него.

 

Колкото до втори сезон, аз мога да заявя, че за момента имам интерес към превода му, но отделни мои субтитри няма да бъдат налични.

Междувременно: Ето го и вторият трейлър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В полза на други интересуващи се към превода на анимето за в бъдеще ще кажа, че линкът към вбокс е с една идея по-добър от този в аниме - портал, там преводът е просто покъртителен. :D Изгледах няколко епизода с английския превод и след сверяване с аниме - портал...нещата са меко казано критични. 

Редактирано от GetsugaTengu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, сигурно е така. Хората казват, че когато видиш toruto (ако го пиша правилно) във Вибокс, трябва да бягаш надалеч. Не познавам човека, но немалко хора са се оплаквали вече :lol: Обикновено в Портала заменят преводите му, но явно има и изключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не ми върви днес :)

Епизод 01 от сезон втори вече е готов, но се получи малко недоразумение с него.

Ако някоя добра душа би го качила във Вбокс, много ще се зарадвам. Докато го няма, можете да го намерите тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, GFotaku написа:

Епизод 01 от сезон втори вече е готов, но се получи малко недоразумение с него.

Ако някоя добра душа би го качила във Вбокс, много ще се зарадвам. 

 

Готово. Качен е. Линк към плейлиста: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...