Jump to content

Recommended Posts

Тя все пак го нарани,разби сърцето му а много добре знае какво чувства Banthao към нея и въпреки това реши да се ожени за Thirakrit 

много бе емоционален шестия епизод 

Image

Image

Image

 

 

А седми епизод следващата седмица ще е по интензивно .Сценариста каза това досега бе предястието идва основното блюдо всичко 

което ще и се случи тя го заслужава нека си чупи главата заради бизнеса си тя пренебрегна дългогодишните си приятели ,които винаги са били до нея.Ох моя Banthao само страда въпреки колкото и да страда винаги има усмивка за нея

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Ваника се жени за измамникът Thirakit и ще си заслужи всичко,което ще и се случи . Бедния ми Banthao не и каза какво чувства и накрая я загуби .Това основното блюдо досега бе само предястие 

Боли ме че сърцето ми те обичаше отдавна .Напълно и се доверих любовта,която бе сладка стана горчива - но са сладки заедно ако историята бе друга наистина щяха да бъдат заедно но тук той облекчава всички ,но наранява себе си заради щастието на другите.

fb81a32994ca1d15.jpg

c9011cd66638a775.jpg

cd9feb3124d26782.jpg

ad7e8edde3f5503a.jpg

Болката се чете в очите му да види любовта си да се жени за друг пред него.

5def0a91d04b4cfd.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oфициален ост от Мю днес чухме част от него утре ще го слушаме за първи път в драмата . Песента се казва Relieve - облекчение в тази песен има само любов  към Ваника жената,която той обича 

ето част от текста много емоционална песен.

 

Може да не съм този, когото мечтаеш да срещнеш.Аз не съм твоя важен човек, но аз съм готов да те чакам тук, да остана до теб, когато се почувстваш тъжна. Когато животът и всичко няма да бъде както искате. Кажи ми, ако ме искаш. Аз не съм този, когото искаш да обичаш, но аз съм готов да бъда твой подслон, когато изпитваш скръб. Моля, отворете сърцето си и ме пуснете вътре, за да се погрижа и да освободя болката ви.Плачи с мен, докато се почувстваш по-добре .

Не се плашете от добрите ми намерения .Защото единственото ми желание е да се почувстваш по-добре и да ме оставиш да остана до теб е достатъчно

Боже гласът му изразява цялата болка на Banthao ,че не може да бъде с Ваника :cry:

Той и каза,че я обича и просто си тръгна защото не искаше да знае отговора и тогава се включи песента изпята от него 

 

b5a354ed859d587e.jpg

8e051b96fe8bacfc.jpg

8a7539fd9ac75603.jpg

eb6daa4f16edab2e.jpg

cd26e8885bcf2bd3.jpg

Мю каза тук има само една единствена истина и се чудя каква е тази истина . През цялото време любовта на Banthao бе искрена и чиста  ,а Thirakit си бе измамник и женкар от самото начало // Хаха сама си обсъждам драмата май никой него гледа 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата песен ще има целувка между Бантaо и Ваника  обичам гласът му

може да не съм този който обичаш и искаш но аз съм готов да те чакам

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха само какви разкрития и накрая Ваника се озова в болница и Banthao се разплака и каза от сега нататък няма да позволя никой да те нарани Ваника. Неговите сълзи актьорската му игра наистина се подобрила .Толкова се гордея с него 

923109cd07f63017.jpg

bb84b207df616be2.jpg

 

Thirakit се оказа женен за много жени който е измамил а истинската му съпруга се оказа Dangwat ,която смятахме за негова леля това разкритие докара Ваника до шок 

 

Не си харесвам името но сякаш съм роден с това име заради теб Ваника . Realief означава облекчение , облекчаване на страданията 

Дори да не този когото тя  обича той винаги ще е до нея ,когато тя има нужда от него идва отмъщението на Ваника и злодеят Banthao 

c3e69d0824c40922.jpg

7e834e8435176860.jpg

91b3507581d6be53.jpg

От днешния лайф го попитаха кой е най богатия в този сериал и той отговори следното: По скоро описа себе си от колкото Banthao 

 

Кой е най-богатият? Не съм сигурен дали е богат, но Бантоа има най-голяма свобода. Той има достатъчно пари за харчене. Работи, когато иска и има страст. Може да се появи по всяко време, когато Ви се обади. Той има достатъчно икономия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник епизод 13

Отмъщението на Веникар и сякаш Бантхао не доволен от това изглежда ядосан 

a58099c1a8a5a005.jpg93d2b6ffcea2f0c9.jpg

d8966774afc9f405.jpg

6052a7a71805ad5a.jpg

Сякаш съм роден с това име заради теб 

60184147f3d53815.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Най-накрая след десет години чакане той получи своя шанс .Дами и Господа имаше целувка между Banthao and Vanika но в края на епизода той каза следното

Можете да поставите на пауза (нашите отношения) колкото искате, но трябва да обещаете, че ще се върнете и ще го пуснете отново, без значение как ще завърши. Остават още три епизода общо 17 епизода на 15 май приключва  това увеселително влакче 

 

След десет години криене и задържане в себе си той и каза обичам те и дори и го показа и тя му отвърна на целувката 

9e796b5595205782.jpg

3bc7a40aa20bb325.jpg

207336797488b0ae.jpg

8ce96ade325151ce.jpg

:blush:

33b4bf271ac11f17.jpg

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Остават още три епизода и Мю каза ,че последните са по пикови и ще има екшън и някой ще умре .В това видео казват един от героите умира но незнам кой или ще е просто инсценировка нека чакаме и да видим 

Надявам да Ейк още познат като Thirakit за да може Ваника и Бантао да бъдат щастливи заедно . 

e440202d383d75b3.jpg

29c6e921950dab4c.jpg

47024ccacbc8690c.jpg

516721ae0aa9935c.jpg

 

Тяхната реакция  представляват всички нас :D

de6be57bf75af335.jpg

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

боже какъв 15 и 16 епизод чакаме финала другия понеделник.

Тиракрит е същински психопат заедно със законната си съпруга Дангват

лика прилика са и двамата 

 

Ще оцелее ли Ваника,Бантао ще стигне ли навреме за да я спаси.Нека видим какъв ще им e края

Зад кулисите те са много сладки

Изображение

Изображение

Изображение

ИзображениеИзображение

на днешния късен лайф Джес каза Бантао ще бъде готин накрая (Мю му каза не издавай нека чакат седем дни) Всички актьори действат на грешното място в грешното време .Неговия герой е много труден за игра защото няма толкова пикови действия като останалите.Трябваше да действа за да не потъне .С една дума Мю кара Бантао да изпъква и хората да го обичат и да го обсъждат цяла седмица докато дойде нов епизод

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Лошата любов официално приключи със щастлив край Бантао получи Ваника ,Тиракит умря застрелян от Бантао ,Дагват се поболя от мъка заради смъртта на Тиракит и ще прекара живота си в затвора .

Бантао си остана рицар с блестящи доспехи който го играе като приятел и любовник.

След толкова години Бантао получи любовта на Ваника,и се измъкна от приятелската зона

 

Banthao в екшън

Изображение

Изображение

Обичам го с този пистолет изглежда толкова готин

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...