Jump to content

Teen Top


Recommended Posts

Ще горя в ада, заради Темин, тези няма да си ги слагам на сметката. Не струват, съжалявам.

И Ерик в тоя клип само демонстрира каква огромна бездна има между истинската класа и просто набуханите пари.

СЪжалявам, ама има граници в това колко можеш да се гавриш с вида на едно дете. То не е очна линия, която и без това трудно прежалвам, то не са разноцветни коси, латексови костюми и някакви нелепи опити да вкарват сексапил у деца...А на тях им личи, ама от километър колко са големи...Освен това да ми пускаш 15 годишни момчета да пеят...Те още не са си опраили гласовете от мутацията, какво остава да стават за сцена...Знам, че за да пробиеш трябва да се набиеп на очи, ама това е доста безвкусно.И Ерик за какво още им утежнява положението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно Ерик.. той за известно време замества Анди,тъй кaто той е в армията ... а Тийн Топ са именно негово дело.

Той ги е тренирал,той е създал тази група .. и всичките тея "просто набухани пари" са негови... ;

А за концепцията... мисля,че всяка група си има пириод в който стилистите и гримьорите показват само ..колко лоши идеи им идват наум ... пример за това мога да дам с Lucifer и Still 2pm ерата (нямам абсолютно нищо против 2-те групи).

Аз лично "сексапил" в огромна доза не виждам.. единствено Кап изглежда по-привлекателен..(в тоя смис.),но той вече е пълнолетен.. .. също гласове "в процес на мутиране" и грачене не чувам ..единствено аутотуна се чува на тоя план,но вярвам,че "Ангел" е направена за компенсация ...

..за да те успокоя бих ти казала,че лидера е пълнолетен и ти е разрешено да имаш негови снимки на компа... и,че щом си се прежалила с Темин значи ще можеш и с тея от '93 набор ... а за другите трима трабва да изчакаш 3-4 год. за да не лежиш зад решетките ;]]

.. а и последно.. мисля,че СТРУВАТ,защото имат 2 глав. вокала,които могат да се мерят с батковците си от групите с голям стаж... 2 рапъра,които пишат не само част от текстовете ..но и композират част от мелодиите .. и две "малки" танцуващи машини,които обират интереса на вс. в различни шоу програми ...

 

и за не е хептен "празен" поста ми пускам live изп. им до сега:

http://www.youtube.com/watch?v=OX8ug91GvnU&feature=related

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно ми е , че L.Joe не го пускат да пее повече или пък да рапира .. А пък ChangJo ще не го пуснат да танцува най - отпред ? Нали е dancing boy .. Niel огромно участие взима и това някак ме дразни .. А пък Ricky какъв е гъвкъв на 1;13 <33

 

Лошо стана , че се зарибих с тях .. :lol:

http://www.youtube.c...h?v=4KBNwse7V1g

Тука са много забавни .. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=q1-7rMx3GHg

Как ми се иска да съм на мястото на това момичеее ........... :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Денс версия на видеото им:

След многократно гледане по музикалните програми официално съм зарибена :lol: В главата ми се е забило - I got that supa luv.... :D Хореографията им също е сладурска, това с подскачането много ме кефи :D

Но определено трябва да балансират повече нещата с разпределението на частите. Нищо против Ниел момчето има супер глас ама само той да изнася цялата песен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алисън, пиле към теб се обръщам, защото ти си най - запозната ......

Тези момчета ги прослушах буквално преди час и от последния им албум направо съм леко "фен - олигофрен" ;) на песента Angel ! Ужасно мило ми звучи, лека и запомняща се. Гласовете им много добре преливат .... макар и да ми е известен факта, че са шест момчета докато слушах не съм отличила един от друг никой, което ми създава хармония :)

За Supa Luv ми каза kasanova, и да, макар и да не е песента в мой стил не е нещо, което не бих си пуснала. Рап частта най - ме грабна, а в клипа са ми готинки да ги гледам как денсът ... знам, че са малки, но въпреки това старанието им заслужава уважение и затова не се хващам за дребните неща.

И най - ме кефи в тях, че имат уникално сладки снимчици ....в facebook едно абонатче се грижи за зрителното ми щастие, което ми доставят.

та отплесна се жестоко песента Angel има ли изпълнение на живо ? ако да .... може ли да го постнеш ....rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А

За Supa Luv ми каза kasanova...

kasanova се признава за виновна и поема напълно наказателната отговорност...:282:

 

Тия сладури и днес успяха да ми усмихнат деня,с поредното си страхотно представяне @ Inkigayo и няма как да не си призная,че съм ''SUPA in love'' с песничката им....

http://www.youtube.c...player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са страхотни. Следя ги още от дебюта и още тогава ми направиха невероятно голямо впечатление.

Малки са, но пък им се радвам на макс.

Любимият ми е C.A.P ...(продължи се и тук тенденцията да харесвам лидерите) ...момчето има много добър глас и рапира супер. А и визуално ми харесва най-много.

 

За новият албум и песента наистина няма какво да кажа. Разкошни са ... В последно време непрестанно зациклям на supa luv и си пея по цял ден припева и това о о-у-о о у оо ....

На лайфовете се справят много добре и ми е изключително приятно да следя развитието им ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале..оставихте ме без думи ;x ... благодаря за положителните коментари [мнoгo се зарадвах,че се намират хора във форума,които да ги подкрепят] и за вниманието,което сте им отделили.

A Love To Kill ,live изпълнение на "Aнгел" все още няма ..но се надявам съвсем скоро да изпълнят тази очарователна песен на голямата сцена .. до тогава ти предлагам да се насладиш на текста и ... с български буквички ^^

http://vbox7.com/play:74f973c1

След завръщането им ..пуснаха 2-ри сезон на Teen top :Making the artist ..излезе 1-ви епизод.../умрях си да се смея с физиономиите им .. ;DD/

 

 

вчера се навършиха 200 дни от дебюта им .... пожелавам им да стават все по-добри,да се забавляват както до сега на мах .. и дори когато минат nineTEEN .. да си останат едно цяло <33

tumblr_lffj5mbSYF1qa6im7o1_500.jpg

малко снимки зад сцената:

 

tumblr_lfghuxehyz1qeur4to1_500.jpg

tumblr_lfghu0Slcn1qeur4to1_500.jpg

tumblr_lfgh55mbqR1qckmi4o1_500.jpg

tumblr_lfgqgkmVvY1qzk900o1_500.png

tumblr_lfgmkao9Pc1qae6mzo1_500.jpg

една от любимите ми части от танца ;D

tumblr_lfha4yKlCz1qas1fno1_500.jpg

 

 

и като за финал по една целувка за всички ^^ ;D

tumblr_lfg799EfGv1qzsbov.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа много ми харесаха !

Jewelry (“Funny” + ‘Whacking’ **a type of dance**) VS. TEEN TOP (trot medley)

Втората част е трепач :D толкова красиви моми бяха :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=7NdcdcIyZfQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм ъпдейтвала темата.. ето и най-новото около тийновете :

~Започвам първо с най-важната новина ... Лидера завърши средното си образование !!!

168026_185740744799799_131758246864716_466775_7991800_n.jpg

 

изключително се гордея с него!! [май започнах да приказвам като майка му ;Д]

ето и съобщението под снимката,което ни остави :

 

My homeroom teacher who took a graduation commemoration photo with me and told me not to upload it!!! My dearest teacher who always believe in me, I will be hard-working C.A.P in the future just like how you expect me to be!!! I graduated!!

 

 

интервю за 10asia

1-ва част .. ~цък

2-ра част .. ~цък

 

момчетата за пореден път показват,че са големи фенове на Big Bang [доста се споменава и в интервюто]

 

..отново в някое радио ..

 

..а ето и специалния ми поздрав към A Love To Kill...коки ,мечтата ти се сбъдна !!! ^^

http://www.youtube.com/watch?v=NnCB5FYoXSA

 

..с екипите на Ким Джу Уон ;Д

tumblr_lgcx83IJGC1qd7ueio1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези момчета са най-големите фенове на Big Bang от айдолите май :lol:

Беше ми доста интересно да прочета интервюто за 10asia, защото до сега не знаех почти нищо за тях. Големи са сладури :D

Много се забавлявах на тази снимка

 

5421044902_c3f0c60b4b_b.jpg

 

Changjo “We have not forgiven him yet! We won’t be forgiving him until he does better! How dare he get the dance wrong? Unbelievable. We’ll be working hard to show a better stage next time! We are sorry.”

 

Наказанието на Niel след изпълнението им тази седмица на Inkigayo. Той не обърка чак толкова танца, но беше много смешно как за няколко секунди не знаеше какво става... :lol:

 

Поздрав за allisan :P

tumblr_lg2320XZvl1qeyaixo1_400.gif

tumblr_lg2mwjl1MW1qb30axo1_500.gif

 

 

20110206124709002006.jpg

 

 

Само се надявам по-скоро да им оправят прическите. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време ги следя и аз и определено мога да кажа, че ме радват. А и нямам проблеми да ги харесвам не могат да ме осъдят :D . Supa luv я слушам вече от седмица дори се учудих, когато едни американки от ютюб the gardener sisters се пишат, направиха кавър на песента, само дето смениха корейския текст с английски.

Казанова, мерси за онова клипче, където двамата пичове правят ревю на песента. Как съм го изпуснала досега. Ще ги следя за в бъдеще.

Нещо не мога да ги запомня все още. Постоянно си сменят прическите, уж ги запомня с някой цвят на косата и опа веднага я сменят. Само никовете на двама запомних dancing boy и lovely ... сириъсли ??

Но си ги бива признавам. Ще ги следя има хляб в тях, а и харесват Биг Бенг и дрешките на Джу Они много им отиват :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак сега ми стана ясно защо са ги облекли тея екипи :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=NJzK0049E14

... паднах от смях... само не разбрах Л.Джо и Чунджи кои са ?... Оска и....?! :D

..няма как да минем без тази песен .. <3 :inlove: Личи си,че редовно са следели Тайната градина ;D

ето и другите изп.

 

..на Ниел май нещо му стана навик да си бърка.. ту текста,ту танца .. ама като се усети как се засрами само ;Д

..Supa luv ^^

 

 

една снимка от времето когато за записвали Supa luv ..заедно с текстописеца - Hyuk Shin ,който стой и зад хита на Джъстин Бийбър-Оne less lonely girl

58747153698265862110565.jpg

 

снимките за 10asia

 

tumblr_lga95tE4GG1qd0es6o1_400.jpgtumblr_lga98eub8L1qd0es6o1_400.jpg

tumblr_lga97kNUMW1qd0es6o1_400.jpgtumblr_lga9a4udz71qd0es6o1_400.jpg

tumblr_lga99glqHx1qd0es6o1_400.jpgtumblr_lga96rBbTG1qd0es6o1_400.jpg

tumblr_lga91tE5mc1qd0es6o1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1297603242&Signature=v4uecoAKBXOjKE%2BAN1otsOABSpg%3D

tumblr_lga9cv3h171qd0es6o1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1297603858&Signature=F9p2FZBoe3gOZIEuq2eIw8hlLV0%3D

tumblr_lga9haMVxz1qd0es6o1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1297603891&Signature=eKVW4yvtd1bSmG2vl8DnuxuKXS0%3D

tumblr_lga9fl6ZPO1qd0es6o1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1297603911&Signature=0JiJ5sASmpWGQ5syHVviMlh%2FIA0%3D

tumblr_lga9dudqDl1qd0es6o1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=0RYTHV9YYQ4W5Q3HQMG2&Expires=1297603960&Signature=NLbR%2FZgWWWD4FZPpSYMAoin9su8%3D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха ми деня днес .. !

 

Толкова съм се смяла , пък и съм им се радвала ..

 

Няма начин да не пусна това изпълнение , защото е адското ..

 

Старо е , но пък си заслужава да чуем Sunset Glow на Big Bang. Големи фенове са на батковците си. :lol::lol:

 

http://www.youtube.c...feature=related

 

В началото като почнаха , си помислих , че ДжиДи пее , но се усетих , че е Ел.Джо. :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха...Л.Джо има още мноооооооооого да яде докато настигне батко си !!!! :D

 

~Днес послучай св.Валентин или там както го наричат белия ден или нещо от сорта..тийновете решиха да се разлигавят отново и да ни донесат огромна доза смях.......страшно са сладки ^^ ;D --- най ми хареса рап частта ;Д

http://www.youtube.com/watch?v=FHE2BPL4RtY

 

Чунджи и Ниел не забравиха да се цъкнат :lol:

182683_187002651340275_131758246864716_473850_3141119_n.jpg

182024_187016091338931_131758246864716_473965_4778903_n.jpg

 

ето и някои по-старички снимки ..

 

 

~тази май е от радиото

180112_186817904692083_131758246864716_472556_4968407_n.jpg

..и зад сцената най-вероянто ;Д

181601_186816634692210_131758246864716_472554_259722_n.jpg

 

 

ето и днешното изпълнение... с нова екипировка :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=0q7Vr4FdL34&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи сладури са !

Supa Luv и Clap - страхотни песни ! Определено трябва да се сдобия с албумите им !

Аз си харесах един от членовете им и като видях че е 94 ... :blink: no comment !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..на първата страница съм дала линкове към дискография.. . а от тук може да си изтеглиш и remix вер. на Supa luv A ~

~видео от пресконференцията на филма Beastly в Корея (ремикса на Supa luv е в саунтрака на филма излъчван в Азиатските страни)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...