Jump to content

Romantic Doctor, Teacher Kim Season 3 (2023)


Recommended Posts

Корейците имат страхотни деца-актьори. Момиченцето беше невероятно. Не знам какво става после, но малко от децата продължават така добре и като възрастни актьори.

Засега лек застой в драмата, но дано е временно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.05.2023 г. at 11:40, bond написа:

Корейците имат страхотни деца-актьори. Момиченцето беше невероятно. Не знам какво става после, но малко от децата продължават така добре и като възрастни актьори.

Засега лек застой в драмата, но дано е временно.

 Гледам, че редуват- една по-забързана, една по-забавена серия, но  не е скучно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Lawandula said:

 Гледам, че редуват- една по-забързана, една по-забавена серия, но  не е скучно.

Скучно не е и вероятно ще познаеш, че трети сезон е по-добър от втори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получихме я скоростта в последните два епизода. 

Разбрахме и миналото на медицинския брат най-после.Бяха само споменали преди, че докторът го е извадил от калта някъде по трасето. 

Постарали са се сценаристите действително, да не е само "спешно отделение".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осма утре ще гледам, но да, постарали са се. Харесва ми повече от втори сезон. Сега вече определено мога да го кажа. Само малко се притеснявам противостоянието на двамата супер доктори да не забие нанякъде и да развали всичко. Не ми харесват тия 

Spoiler

жестове-намеци с ръката на светилото към нашия доктор Ким. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дано, ама надали ще ни върнат хубавеца-доктор  Ким Дон Джу от първи сезон. Ето това би било врътка- план В, но предполагам, че е само  партенка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Lawandula написа:

А дано, ама надали ще ни върнат хубавеца-доктор  Ким Дон Джу от първи сезон. Ето това би било врътка- план В, но предполагам, че е само  партенка.

А ако изгонят Lee Sung Kyung и върнат Seo Hyun Jin ще го гледам и аз.:tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, dido100 написа:

А ако изгонят Lee Sung Kyung и върнат Seo Hyun Jin ще го гледам и аз.:tongue:

 

Обективно погледнато, девойката се справя, не виждам причина да я гонят.

Колкодто до връщането на доктора от първи сезон си има обективни причини в сериала, но мисля, че само предизвикват слона, за  да  влезе  по собствено желание в хладилника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да изгонят професора, но според мен ще го превъзпитават. @dido100, аз също много много не я харесвам, но засега търпимо се справя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bond написа:

Трябва да изгонят професора, но според мен ще го превъзпитават. @dido100, аз също много много не я харесвам, но засега търпимо се справя.

Не мога да я понасям. Много надценена като актриса, само посредствени роли в посредствени сериали досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, dido100 said:

Не мога да я понасям. Много надценена като актриса, само посредствени роли в посредствени сериали досега.

Аз май само тук съм я виждал. На моменти малко преиграва, но се търпи. Абе такава имали, такава сложили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хубавият доктор" се появи :) Някои не го намират за хубав, но в "Мистър Съншайн"  Ю Йон Сок  спечели завинаги всичките ми възторзи!

Известен е актьорският състав за сезон 4. Со Хьон Джин и "хубавият доктор" също са там.

Редактирано от Matrim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хубостта му нищо не мога да кажа, но като актьор го харесвам. Наистина ли ще има четвърти сезон? Няма ли да е малко прекалено?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,  по-слабички 13 и 14, но пък завършиха прилично. Учителят даде път на учениците като завършек със спокойно сърце, а те с амбиция и увереност поеха нещата в свои ръце. 

Единствено  по-големият патос, който  е разбираем и умишлен  ме дразнеше на моменти, но да си кажа.

И Дидо трябва да е доволен, върнаха любимката му за четвъртия сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lawandula написа:

Да,  по-слабички 13 и 14, но пък завършиха прилично. Учителят даде път на учениците като завършек със спокойно сърце, а те с амбиция и увереност поеха нещата в свои ръце. 

Единствено  по-големият патос, който  е разбираем и умишлен  ме дразнеше на моменти, но да си кажа.

И Дидо трябва да е доволен, върнаха любимката му за четвъртия сезон.

Сериозно?! Понеже не го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...