Jump to content

Recommended Posts

 

Fs6ZCuXaIAEbPGh?format=jpg&name=large

Off Topic

Fs6ZRTjaQAIKoSN?format=jpg&name=largeFs6POyGaYAAmBEy?format=jpg&name=medium

Fs6ZvA3aAAEnjih?format=jpg&name=largeFs6Zk17aQAA-WJO?format=jpg&name=large

 

Bo Ra! Deborah (연애의 진심인 편)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: I`m Serious About Dating
Период на излъчване: 12 април 2023 – 25 май 2023 г.
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 21:00
Жанр: Романтична комедия
Канал: ENA, TVING
Епизоди: 14
Режисьори: Lee Tae Gon (You Smile, Queen Insoo, My Love Eun-Dong, Age of Youth ,War of Prosecutors, Mad For Each Other),  Seo Min Jung
Сценарист: Ah Kyung (Mad for Each Other)
Субтитри: Английски

 

Участват: 
Yoo In Na като Yeon Bo Ra
Yoon Hyun Min като Lee Soo Hyeok
Joo Sang Wook като Han Sang Jin
Park So Jin като Lee Yoo Jung
Hwang Chan Sung (2PM) като Noh Joo Wan
Junhoe (iKON) като Yang Jin Ho
Hwang Chan Sung като Noh Joo Wan

 

Резюме: Романтична история за треньор в любовта Дебора и симпатичния млад мъж И Су Хьок и за техните разговори за любовта…

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн  с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:
 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите две серии бяха горе долу добре.  Тия роли са сякаш за Ин На са направени.  Следващата серия гледам ще бъде доста истерична. 

Off Topic

Честно казано главната беше по влюбена в самата идея за сватбата и получаването на пръстена, отколкото в мъжа който щеше да и предложи. Явно и тя ще трябва да израсне и да придобие още житейски опит. Нейната приятелка и тя  ще има семейни проблеми в близко бъдеше.  Шефа на издателството и той голям образ. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма излагация за Дебора.  Серията почна смешно, но после Дебора доста се изложи в

Off Topic

готовността си да прощава на гаджето си. Ревове, леле мале.  Колко пъти и трябваше да се унижава??  Едно приказва на слушателите си , а друго прави в живота си.  Сама каза че другите харесват гаджето и защото е богат, ами нали и тя заради това го беше харесала??  Двойни стандарти. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ю Ин На страхотно се справя, ама много кльощава горката.

Първите серии не бяха толкова интересни. Познати класни актьори. 

Лекинко поостарели, но все така харизматични, как да не гледаш.

Сценарият не съм наясно какво иска да ни каже, но има романтика и не е лигаво. Достатъчно да привлече вниманието ми.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то и аз ги изгледах четирите.

Особено средните пръсти които показа и как реве горката,

направо ми разплака душата. Но играе от сърце. Много м харесва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То само пръсти да беше показала. Тя показа толкова много неща, че трябваше да ги замъгляват на снимките.  Не знам от тук накъде за нея. Провинцията?  Да пасе патки? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва. Толкова прилича на всички други драми, че даже не очаквам да се случи нещо интересно. Но е  много приятен за гледане. Има такива сериали, нищо ново, ама хубаво. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре играе главната, все едно специално за нея е писана ролята, голяма сладурана. Имаше доста тежки моменти за нея, но успя да издрапа от ямата и със стил да обърне нещата. Бившият й е голям гадняр, жалко, че някой не го ошамари, ама не е късно още до края.

На мен сериалът ми харесва, следя го с интерес. Главният е джентълмен, има много пронизващ поглед :inlove: Прави се на пич, ама беше победен с една усмивка. Щял бил да спи като бебе, даааа, видяхме как спа като пън и хич за нищо не мисли :rolleyes: 

Приятелката на главната нещо не я разбирам за какво се бори, нито тя нито мъжът й. Виж, малката сестричка и съдбовният любовник са големи сладури :wub:

Краят на осми епизод си беше класика, но като че ли не беше никак неочаквано за главната. Нямаше ококорени от изненада очи :lol2:

И накрая да с оплача от нещо все пак - не може ли малко по-сдържано да бъде червилото на мъжете? Чак ми боде зрението :nunchako:

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че са ми прочели коментара за червилото и са минали на балсам за устни :yes: Само ако си бяха спестили коментара за Холокоста обаче… там сериозно сгафиха…

Борчето е сладурана, ама голяма манипулаторка - какви машинации направи само за да спести от таксата за фитнес и да може на воля да си вихри фантазията за бягащи мъже по боксерки :rolleyes: 

Главният се оказа голям добряк и оставя всички да му се качват на главата. Тая бивша скрита лимонка излезе - голяма злоба, голямо двуличие. Хем сама си е виновна, хем обвинява другите, хем не пуска кокала! Айййшшш! :nunchako:

Интересно пръстена в ментовата кутия дали ще се озове на пръста на Борката в следващия епизод? Като уж годежен…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо никой не гледа този сериал :dunno: Толкова михлюзи има тука за обсъждане, че има потенциал да бием оня рекорд… :P

Бившият направо надмина себе си по наглост! А за кафеджията да не почвам, че той е по-зле и от бившия! А пък младичкият мухльо, все успява да оплеска работата, сега вече много сериозно… Не виждам изход от ситуацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, гледам го и то с повишен интерес. Останаха ми последните две серии, смятам да си ги оставя за уикенда, за да е още по-голям кефа и да съпреживея финала качествено.

Бившия е мега мазен и неприятен тип. Точно по нашенската приказка за кучето и сеното - хем не го яде, хем не го дава. И артиста са го избрали в десятката. Както ми беше неприятен в "Анифенката", тука просто кацна директно на върха на личната ми класация за кофти корейски мазньоци. Справя се чудесно с ролите на подляри.

Приятелката и заспалия и мъж също са ми много сладки. Тоз мечок няма ли да се събуди най-накрая. То намеци, то резервета. Какво ли не направи женицата за малко жега в спалнята, ама къде ти? В мазето с малкия и мачовете му е по-забавно. Като казах малкия, и там чакам с нетърпение да видим на къде ще се развият нещата. Сестричката в началото мега яко ме дразнеше, но после сякаш се очовечи. След измамата пък съвсем.

За Дебора и редкатора с уникалната усмивка е ясно какъв ще е края. Много разбран тоз мъж, беее. Чудо, чудо! Рядък диамант неоткрит :) Обаче мен набора, шефа на издателството ми е най-кахърен. Страшен образ. Уж непукист, експанзивен и бохем, а всъщност е много чувствителен и разсъдлив. Как тактично се погрижи за чувствата на малката стажантка. Тя пък милата къде се бута? Ама любов! Нали сляпа била?

И последно. Ин На винаги ми е била любимка, но тука е толкова в свои води. Така се сля с образа, верно за нея е била писана ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бившият спор няма, надали има някой, който би го оправдал. Обаче по въпроса за семейството с кафенето… и двамата не мога да ги трая! 

Spoiler

Тя още отначало прецаква толкова ситуации! Уж е бестито на Бора, а пък е страшно нахална и се меси, хич не й пука, че я поставя в неудобно положение или й разваля всички шансове за развитие на връзка. Само за себе си мисли. И мъжа си го командори постоянно. Той затова бяга от нея в бърлогата си. Но пък и той от друга страна е много дразнещ! Дотолкова я приема за даденост, че изобщо не си помръдва пръста за връзката им. Държи се като хлапе, което се крие от майка си. И накрая като изтърси, че те нали щели да бъдат цял живот заедно, затова не си давал зор… Абе мухльо! Със себе си ще бъде цял живот заедно, ама на себе си не спира да си угажда!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Позитивно, размислително и с очарователни артисти.

Любовта е във въздуха и дребните неща, които си готов да на направиш за другия,

не е вечна, но докато я има,  защо не й се отдадеш и почувстваш. Решението е твое...

Хареса ми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...