Jump to content

Divorce Attorney Shin (2023)


Recommended Posts

FoPcPvCakAE5kTv?format=jpg&name=medium

 

Off Topic

FnrgjwPaMAMYqgM?format=jpg&name=900x900

 

Divorce Attorney Shin (신성한 이혼)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Sacred Divorce
По уебтуна на Kang Tae Kyung “Sacred Divorce” (신성한 이혼)
Период на излъчване: 4 март 2023 – 23 април 2023 г.
Време на излъчване: Събота – Неделя 22:30
Жанр: Адвокатска драма
Канал: jTBC, TVING
Епизоди: 16
Режисьор: Lee Jae Hoon (Run On, The Ghost Detective, Good Manager, Page Turner)
Сценарист: Yoo Young Ah (Thirty Nine, Encounter, Entertainer, Bel Ami)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Cho Seung Woo като Shin Sung Han
Han Hye Jin като Lee Seo Jin
Kim Sung Kyun като Jang Hyeong Geun
Jung Moon Sung като Jo Jung Sik
Noh Susanna като Jin Young joo
Kang Mal Geum като Kim So Yeon
Cha Hwa Yeon като Ma Geum Hee
Jeon Bae Soo като Park Yoo Seok
Han Eun Seong като Choi Joon

Kim Hae Sook като Grandma's Noodle Shop owner (епизод 9)

 

Резюме: “Sacred Divorce”  разказва как 45-годишният бракоразводен адвокат Шин Сонг Хан (Cho Seung Woo) решава проблемите на различни семейства…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, gig911 написа:

Отново бракоразводен адвокат, само че без романтика. 

 

Още по-добре. Чо Сънг У е достатъчен.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото хубаво нещо в сериала стои в дясно и е облечена в розово. 

 

Divorce-Attorney-Shin-1-1702223-1.webp?c

 

Divorce-Attorney-Shin-1-1702223-2.webp?c

 

 

 

Off Topic

Plot Synopsis by AsianWiki Staff ©
Shin Sung-Han (Cho Seung-Woo) majored in piano and became a professor at a music university in Germany. One day, Shin Sung-Han hears shocking news. To find out the truth, he travels back to South Korea and works on becoming a lawyer. He eventually begins to work as a lawyer, specializing in divorce. He made the choice to specialize in divorce, due to reasons from his childhood. Shin Sung-Han faces his clients, with various unfortunate stories, and stands up for them. While doing this, he approaches the truth that he has been seeking.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна обещаващо. Е, само малко беше стресиращ момента, в който нашия човек беше надул до дупка в колата корейския аналог на чалга и пееше в екстаз, докато шофира. Адвоката са го направили доволно странен типаж, но като стане въпрос за работа се отнася много сериозно. Cho Seung Woo не разочарова с изпълнението си, което си е трудно при такъв персонаж. Kim Sung Kyun също много добре му партнира като помощника му в кантората. Като са двамат на екран все едно гледаш партия тенис на маса между технични играчи - топчето е винаги в движение и никой не го изпуска. Започна със заплетен случай на развод и за сега задържа интереса. Става за гледане според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първа серия мога да кажа само, че е заявка за много добър сериал. Може и да е имало клишета, които дразнят много от вас, но аз не забелязах. Може би защото на мен клишетата не ми пречат. Чо Сънг У е малко по-различен от досегашните си роли, но много ми хареса. Играе толкова леко и убедително, че не забелязах как мина цял час от работното ми време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора - още по-силна. Бях сразен.

Spoiler

В видимо скъпа квартира, на видимо скъпа маса се слага видимо скъпа чаша за вино и се налива ... соджо. Вади се консервена кутия, отваря се и със не евтиния прибор се яде направо от нея.

На това му викам аз клише на клишетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не напразно имах надежди за сериала- първите два епизода ги оправдаха. Чо Сънг У наистина е достатъчен да направи цял сериал. Талантище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Lawandula said:

Не напразно имах надежди за сериала- първите два епизода ги оправдаха. Чо Сънг У наистина е достатъчен да направи цял сериал. Талантище.

Ами той го и прави. Тук ми харесва повече от преди, а аз и преди си го харесвах. Май работата отива към обяснение в любов. Но съм супер доволен от драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме впечатлява, засега. Това "пианист става адвокат, става лекар, става космонавт, става шофоьр и накрая пак пианист" не ми вдъхва доверие, сериите са доста разводнени, но то сценаристът и режисьорът толкова могат. А, и естествено, мрачна драматична тайна в миналото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде без тайна в миналото? Корейски сериал гледаме. На мен ми харесаха двата епизода, особено когато

Spoiler

свекървата яде бой.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И новите два епизода ми харесаха.

Може да е пенкилер главният герой (парчетата от пъзеела се подреждат), но много корейски сериалът, с онова хубавото типично корейско, дето човърка фино под повърхността. Може да му идва на някой скучноват(разбираемо- не е сериал по нормалните последните години две-три схеми), но главният герой  и обкръжението  му са колоритни и лично на мен ми допада сериалът. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва. Персонажите са подкупващо симпатични. Без да се усетиш, започваш да се чувстваш техен съучастник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста отдавна не бях чакал нетърпеливо новата седмица с нови епизоди на сериал. Държи добро темпо и въпреки неприятната тема на разводите, усеща се човешка топлина. Драма безусловно ще има, но съм сигурен, че няма да се загуби позитивното настроение, което чувствам с всеки епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Доста отдавна не бях чакал нетърпеливо новата седмица с нови епизоди на сериал. Държи добро темпо и въпреки неприятната тема на разводите, усеща се човешка топлина. Драма безусловно ще има, но съм сигурен, че няма да се загуби позитивното настроение, което чувствам с всеки епизод.

Още малко кадърдисване и ще се навия да го продължа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го. Гледам и не спирам да се питам, какъв и е проблемът на мащехата? Защо се притеснява толкова от чичото на момчето, че да му забранява контакт с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...