Jump to content

Recommended Posts

Black-Knight-2.jpg?fbclid=IwAR2y_A9qmOabBfBO7GVGS4lDvDfy9nQk07HPnrUxlpPalJiX04xQHIdOrg4

 

Off Topic

0wzy1k_3f.jpgFtZbGhZXgAE_sX3?format=jpg&name=4096x4096

 

Black Knight (택배기사)

 

Страна: Южна Корея
Също така известен като: TaegbaegisaCourierDelivery KnightDelivery Driver

По webcomic на:  Lee Yoon Kyun - "Taekbaegisa”
Премиера: 12 май 2023 г.

Жанр: Екшън, Приключенски, Драма, Научно-фантастичен

Канал: Netflix
Епизоди: 6
Режисьор: Чо И Сок
Субтитри: английски

 

Участват: 

Ким У Бин като 5-8

И Сом като Сол А

Канг Ю Сок като Са Уол

Сонг Сънг Хон като Рю Сок

Пак Джун Хьок като Победител 1

Чин Гьонг като президент Че Джин Гьонг

 

Резюме: Действието се развива през 2071 г., когато светът е унищожен от токсично замърсяване на въздуха. Само около 1% от населението е оцеляло и сега съществува строга социална класа. Хората рядко излизат от домовете си, а когато го правят, носят газови маски заради замърсяването на въздуха. Гражданите разчитат до голяма степен на услугите за доставка на пратки. Шофьорите на куриерски фирми, известни като куриери, доставят пакетите и също така ги защитават от крадци.

Рицар 5-8 е легендарен куриер. Също така е висококвалифициран във физическата борба. Случайно се запознава с момчето Са Уол, което е бежанец. Са Уол мечтае да стане куриер и се възхищава на куриер 5-8. Сол А е офицер в Командването на отбранителното разузнаване. Тя спасява живота на Са Уол и се грижи за него, сякаш е част от семейството ѝ. 5-8 помага на Са Уол да стане куриер.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резюмето ми хареса доста, надявам се да е интересен. Нямам търпение да гледам Ким У Бин в действие (отново) <33 :wub:

Като видях кой играе 'Са Уол' се зарадвах! Бухтичката от Light On Me|BL  :wub: 

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е ! Писан е за него, по конкретно за "тоя" поглед :). Нтефликски си е направен, но на мен много ми харесва. Тъй де на 4та серия съм може и да го прецакат, но едва ли :) Всички актьори се влагат на макс. Само не разбирам защо пуши през цялото време ? Изобщо не схващам не бях гледала пушене в филм отдавна. Забелязах го в Queenmaker  и сега и тук . Изведнъж пушенето се появява на фокус.  Странно ми се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът напълно оправда очакванията ми! Уебкомикс= абсурдно-малоумен сюжет+нелогично развитие на действието+мижава режисура. Актьорите не се напрягат много-много, то няма и за какво и в какво. Тяхната задача е да привличат публика, чиято основна храна са пуканките и колата и имат неработещ главен мозък. Пълно с всички клишета, характерни за "жанра" и затова няма никаква интрига. Най-доброто, което това нещо заслужава, е гледане с превъртане за по 5 минути на серия. Въобще, много зле и затова сигурно ще вземе много награди по разните там конкурси в края на годината. 

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич няма да се изненадам ако насъбере гледания и награди. Аз засега пропускам, че нещо не си падам по сериалите на Нетфликс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много плоска история, някои неща бяха супер нелогични, или аз съм наистина албански реотан.

Spoiler

Какви бяха тия взривове като няма кислород във въздуха?

Военният министър уж щеше да арестува Рю Сок, пък после застреля баща му?!?

И Рю Сок остана жив накрая, нали - пръстите му се движеха, сигурно е станал мутант и той.

 

 

 

Редактирано от ShiplessOcean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен още резюмето ме отказа, другия отрицателен бонус беше Нетфликс, но все пак прочетох коментарите за да се уверя, че не е мойто нещо. Мноо мерси на тези, които се прежалиха и заради мен:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, debil4e написа:

Щом е само бонбони става, само да не искате коняк да ги прокарате по-лесно...

 

Отказвайки се от Хубавото Хони и У Бин, направо си е за коняк, ама нейсе, ще пием по една студена вода и ще ядем бонбони.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ся, с тва резюме и коментарите отдолу,  дори младия Брад Пит + младия Делон с помощ от Джони Деп не биха ме навили да ги гледам:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много обичам да си изключвам главния мозък, нека си почива и не се претоварва, и да дам повод за радост на очите. А каква по-голяма от Ким У Бин и Сонг Сънг Хон на едно място. Никога не съм била фен на адаптациите на Лудия Макс, но тази е най-смислената и добре направена от тях. Още не съм я довършила де, но всяка серия свършва така, че да не мога да кажа - ще пропусна следващата. Благодаря за бг превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, helyg написа:

Много обичам да си изключвам главния мозък, нека си почива и не се претоварва, и да дам повод за радост на очите. А каква по-голяма от Ким У Бин и Сонг Сънг Хон на едно място. Никога не съм била фен на адаптациите на Лудия Макс, но тази е най-смислената и добре направена от тях. Още не съм я довършила де, но всяка серия свършва така, че да не мога да кажа - ще пропусна следващата. Благодаря за бг превода.

 

Ай ся, да не казваш да връщаме бонбоните?:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...