Jump to content

Recommended Posts

FnFPyp-WQAILzbk?format=jpg&name=large

 

Off Topic

FnXlcVCWQAAt21p?format=jpg&name=large

 

Love to Hate You (연애대전)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Love Battle
Излъчване: 10 февруари 2023 г.
Време на излъчване: Петък
Жанр: Комедия, Романс
Канал: Netflix
Епизоди: 10
Режисьор: Kim Jung Kwon (Lie after Lie)
Сценарист: Choi Soo Young (My ID Is Gangnam Beauty)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kim Oh Vin като Yeo Mi Ran
Yoo Teo като Nam Kang Ho
Kim Ji Hoon като Do Won Joon
Lee Joo Bin като Oh Se Na

 

Резюме: Love to Hate You е романтична комедия за жена, която не иска да загуби от мъж, и мъж, който е патологично подозрителен към жените. Двамата се срещат, мразят се като врагове и се влюбват един в друг…

 

 

Свали с  български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски превод :click:

 

Леле, вече не трябва и да сменям телевизията, все Netflix, ужъст... :) Засега са пуснали 34 заглавия за тази година, можело да се допълни още, гледам, има от силни трепещи женски образи до зомби и насилие... все повече американски, но то онзи от Netflix си каза, че ще стават все повече за западния вкус...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, tania_pt написа:

Дълго подминавах драмата ,но се оказа много интересна и забавна :yes:

Нищо общо със скучната боза The Interest of Love.:es:Освен това Ким Ок Бин е великолепна както винаги!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tania_pt написа:

Дълго подминавах драмата ,но се оказа много интересна и забавна :yes:

 

E, колко да е дълго като нетфликс я излъчиха вчера :28558:.

На мен ми е в списъка за гледане, но ще чакам българските субтитри. Хубаво е, че са само 10 серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, desini написа:

 

E, колко да е дълго като нетфликс я излъчиха вчера :28558:.

На мен ми е в списъка за гледане, но ще чакам българските субтитри. Хубаво е, че са само 10 серии.

Странно , но при рускините има 10 пълни епизода 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, tania_pt написа:

Странно , но при рускините има 10 пълни епизода 

 

Да, защото Нетфликс пускат всички епизоди накуп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, desini написа:

 

Да, защото Нетфликс пускат всички епизоди накуп.

Браво на тях ;)  драмичката  беше върхът :yes: Нарежда се в категорията пак е се гледа :D

Редактирано от tania_pt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал, началото беше по хубаво от края. Хубави бойни сцени, майтапи. Романтиката редовно клиширана.  Тя като адвокат би трябвало да предвиди какво би се случило ако се свърже със знаменитост.  Предвид миналото и. И как това ще изглежда отстрани.  Със снимките за филма леко се оляха. Тя адвокатка, инструкторка по бойни изкуства, каскадьорка, шофьор. Тя взе работата на хората. С главния не бяха в много добър синхрон, в това какво всеки искаше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам я тая жена. Обикнах героинята в мига, в който я видях. Актрисата предаваше такъв волен дух. Имаше моменти, на които се смях с глас. Толкова енергия извираше от нея. Главният актьор изглеждаше като човек около, който ще ти е забавно да бъдеш. Шегаджийство и уют ми лъхаше от него. И двамата изглеждаха като хора, които ту играят героите си, ту взаимстват от реалното си аз' за ролята. Имаше толкова много задушевни разговори между различните герои. Толкова човешки и докосващи. Остовете бяха прекрасно подбрани. И свободата, която си даваха тези двамата изразявайки любовта си беше приятна за сетивата. Определено се усеща разлика, когато е за корейския пазар и когато не е. Втората двойка не бяха моето нещо, а приятелката тип: 'аз съм толкова сложно същество, че и сама не се разбирам' беше превъртана от мен отма. И даже и така, пак ми дойде в повече. Бромансът беше сладурски. Дългокоско-такъв омайник. Бившият беше и той добра душа. Леко, ненапрягащо сериалче. Динамично, с добри бойни сцени, добри актьори, целувки. Сериалът имаше различни динамики между различните арки. Адвокатската атмосфера беше една, филмовата-друга. Романтичната-трета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-забавното корейско нещо, което бях гледала от месеци насам. Това, че е за Нетфликс определено си е казало думата. Динамичен сценарий (вярно с доста клишета, но то това му е хубавото на романтичната комедия), хумор различен от тоалетния, който толкова много обичат корейците, главна героиня, която не се притеснява да говори за секс и да го практикува най-вече, красив главен, още по-красив приятел на главния, досадна приятелка изтъкана от съмнения и излишна доброжелателност, малко екшън, сълзливи моменти и хепи енд. Какво повече да иска човек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, cucimuci написа:

Здравейте.Качен ли е някъде онлайн с бг субс?

 

Доколкото знам, хората, които работят по този превод, предпочитат качване онлайн, след като приключи целият превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, bond написа:

Видях в Мастерса, че е започнат втори превод. Аз ще чакам него.

 

Превод се прави, да, но питането беше за качване онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bealonenomore написа:

 

Доколкото знам, хората, които работят по този превод, предпочитат качване онлайн, след като приключи целият превод.

Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...