Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Имам един въпрос,незнам дали тук му е мястото  да питам.Но все пак ще го напиша.Снощи всичко беше наред ,а днес са ми баннали профила във авитаз.Сега  има ли шанс да си направя нов профил или всичко е заминало в коша .:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише ли защо са те баннали? И аз преди време бях банната, защото бях пращала торенти на други хора, които се опитаха да се регистрират и сайта им засече, че от това айпи вече се сийдва - тоест вече уж има регистрация и временно бях "изгоряла", но с другата жена влязохме в чата им и сума ти време се разправяхме с тях, но накрая склониха да ни пуснат профилите отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да сменят името на Авистаз имах 11 покани, ползвала съм една, но след промяната се оказах с 0. Това е години на ред, бонус точките не ми се струват малко

Off Topic

Чудя се, дали не съм направила нещо  ? Пробвах на Хакама да пратя покана, но аз като нямам, няма как да стане :D. Не, че не опитах. Идея някаква, кокво не правя като хората, че не ми дават покани ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш повече от 10 хиляди точки, обменяш ги за покана първо. Като щракнеш на бонус и ти отваря страница, където да размениш. Срещу възможността за покана има бутон за размяна. Разменяш точките, тогава получаваш покана, която после може да пратиш. Само да вметна, новият потребител започва от нула, с първия изтеглен торент му пада рейтинга и ако не сийдва и го изтрие, от авистаз му забраняват ново теглене до повишаване на коефициента. А той няма как да се повиши, ако се трият торентите. Тогава си губи акаунта един вид. Лошото в случая е, че там се вижда от кого е получил покана и наказват и този, който я е пратил. Така че умната на кого пращате покана - обяснявайте, че сийдът е задължителен, за да не си загубите и вие самите акаунтите там. При опит за двойна регистрация пък раздават банове, така че и това не е опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, благодаря ти. Малко се чувствам като тотален идиот :D. Щях да чакам за покани сигурно още 10 години. Направих каквото ми каза, сега остава и Хакама на време да си провери пощата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zaharchee написа:

или подарък за мен от 2000 точки за zaharchee

 

Имаш 1000 точки от мен, повече за момента нямам :D Почти цяла година ми е е нужно, за да събира за една покана... По-голям е шансът, когато пуснат свободна регистрация. За щастие, все се намира кой да сподели с останалите информацията, когато това се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zaharchee написа:

Може ли и за мен покана? Трябва ми за брат ми - gerkata_2121@abv.bg

или подарък за мен от 2000 точки за zaharchee. Предварително благодаря.

 

преди 9 минути, bealonenomore написа:

 

Имаш 1000 точки от мен, повече за момента нямам :D Почти цяла година ми е е нужно, за да събира за една покана... По-голям е шансът, когато пуснат свободна регистрация. За щастие, все се намира кой да сподели с останалите информацията, когато това се случи.

Аз мога да изпратя останалите 1000, ако все още не са събрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zaharchee написа:

Благодаря Ви! Оказа се, че ми трябват още 8000 :D , а не 2000. Така че събирам бонус точки :)

 

аз имам 8700, чакам да станат 10 000, че да си предложа услугите, но ако искате можем да врътнем някаква схема , за да може и брати ти да си направи регистрация :)

 

Имам и един въпрос. С моя акаунт влиза и една приятелка, която живее в Испания. Така вече може би около 3 месеца. Аз не тегля много от Авистаз, основно това , което няма сийд в бг тракерите. Тя сваля повече. Поддържам си и хубав рейтинг, сийдвам си. И въпреки това, има ли вероятност да е застрашен профилът ми, след като две IP-та го ползват ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zaharchee написа:

Благодаря Ви! Оказа се, че ми трябват още 8000 :D , а не 2000. Така че събирам бонус точки :)

Аз имам 3000, ще ги изпратя. Акаунтът е zaharchee, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма смисъл да ги питам ,за каквото и да е било.Аз си направих направо нов профил,за да не се занимавам с разправии .И вече внимавам ,какво правя със новия да не вземат и него да затрият както направиха с предишния.:D

 

@felicyti Мисля ,че не ти е застрашен профила,ако приятелката ти сийдва и рейтинга ти стои не променен.Те от авитаз са стрикни с това сийдване.Ако сийдвате няма да имаш проблеми,но не съм сигурна.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеее :D ами значи Захарчето да каже, колко не достигат и да пратя и аз ;) и да потвърди дали акаунтът е zaharchee, за да не стане грешка :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Стига да не тръгне някой ден приятелката ти да се регистрира, няма да е проблем - можеш да твърдиш, че си ти от собствени компютри на различни места. Направи ли опит за регистрация обаче, ще изгорите и двете, ще ви баннат. Ще я засекат, че вече е сваляно от това айпи, ще го третират като двойна регистрация и ще баннат и двата профила. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zaharchee написа:

Благодаря на всички Ви! Остават 3486 т. Акаунтът е zaharchee.

 

пращам ти ги :)

 

@helyg Благодаря :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...