Jump to content

Recommended Posts

Men doru: Ikemen aidoru (2008)

Mendol Ikemen Idol (2008)
Страна: Япония
Година на излъчване: 2008-Окт.-10 до 2008- Дек.26
Формат: Renzoku
Жанр: Комедия
Епизоди: 12
Режисьор: Okabe Shinji , Morita Noboru , Iga Nobuko
Субтитри:Английски, Руски

Участват:
Kojima Haruna as Wakamatsu Asahi / Riku
Takahashi Minami as Kawachi Nami / Kai
Minegishi Minami as Otawa Hinata / Kuu
Hirota Reona as Saeko
Yingling as Marilyn
Kawano Naoki as Jiro
Tagawa Yosuke as Sarukawa Keiji
Takigawa Hanako as Rei
Hakuryu as the kille

Резюме: Историята се върти около три обикновени момичета - Asahi, Nami и Hinata, които се стремят да станат идоли, но многократно се провалят в прослушванията, на които ходят. Един ден стават свидетели на тежко престъпление и са принудени да бягат от виновниците. За щастие срещат продуцент, който е готов да пусне тяхната дебюта песен, но трябва да скрият своята истинска самоличност и да се обличат като момчета вместо момичета.
 

:subs: Онлайн с български субтитри :click: :click: 

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click: 

 

:essub:

Личен коментар: Много съм се смяла на този сериал, има толкова абсурдни моменти, а и бих казала, че е предназначено повече за момчетата - толкоз плът и едни такива сцени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що свърших с гледането на тази драма. Наистина се радвам, че я гледах. Изкачи се на първа позиция в моя списък. Ако не сте я гледали, бързо я гледайте. Първоначално не исках да я гледам заради постера, но се радвам, че я изгледах. Отдавна не съм се смял така ( от Hana-kimi, която гледах Ноември миналата година).Горещо я препорачвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Всички серий ли са преведени или сега се превежда

В момента се превеждат :) Има до 7ми епизод.До края на месеца предполагам ще е качен целият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих линкче към торент в първи пост :D . Stelenceto английските субтиттри са заедно в папката със видеото, но то вече има български.... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure: скоро ще има ли субтитри и за останалите епизоди.. :blush:

Предполагам, че да :) Има за още няколко епизода, но все още не са редактирани... Предполагам, че до края на другата седмица ще са качени за поне още две серии.Относно до превода, почти съм свършила със сериала, всичко останало зависи от редактора :) Със сигурност до средата на декември ще е качен целия. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че да :) Има за още няколко епизода, но все още не са редактирани... Предполагам, че до края на другата седмица ще са качени за поне още две серии.Относно до превода, почти съм свършила със сериала, всичко останало зависи от редактора :) Със сигурност до средата на декември ще е качен целия. ;)

Ами хайде де, пращай ми ги, нещо явно не съм получила. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е страхотно! Грабна ме от раз.

Нами е просто уникална<3, а продуцентката ме разбива отвсякъде! :'D Цяла вечер не съм спала за да изгледам сериийте. Сега чакаме превода за последните два.~

Междувременно докъто чакам сигурно ще го почна пак, щото грабне ли ме нещо го гледам поне 10 пъти :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хината само не ми приличаше по никой начин на момче, с другите пак нещо можеш да се пообъркаш с този азиатски ген . ;)

Много шарени, крещящи дрешки, много крясъци, преиграване.. но нали е комедия.

Интересно ми бе как ги докараха всички да се влюбят в собствения си пол, то не бяха лесбийки, то не бяха педита... разни трансформации, че е Курода ми се струваше доста възрастеничък за Хината. ;)

Типичното, за японците, говорене в III-то лице, и в случая маниер на Хината, промених да е в I-во лице, за да не стряска. Може би я лиших от индивидуалност, но не загуби кой знае колко, смятам.

Песничките бяха много прилични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този весел и непретенциозен, даже по-скоро пародиен сериал, тръгна в тракерите. Свали тук

Толкова много глупости говориха в кадър, зад кадър... толкова дивотии избълваха, но те нищо не бяха в сравнение с посоката, която взеха повечето герои - а именно - не особено традиционната. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-странният сериал, който съм гледала. Комични и абсурдни ситуации една след други.. нямам думи. Чудя се изобщо как ги помислиха за момчета. Шефката им (или шефа им може би .. :282: ) ме изкефи най-много - страшно откачена беше. Асаи ме дразнеше, Нами ми беше любимка - забелязах, че има трапчинки, които я правят много сладка. Хината ... еми странно момиче. :lol2: То на мен ми се стори въз-възстрастничък Директора. Краят ми хареса донякъде.. то да няма 2-ри сезон, защото нали пишеше "Нова опасност ни грозеше" .. или нещо подобно.

Песничките постепенно ми хареса, то иначе няма как, защото нон-стоп ги пускаха! :28558:

О.о. и щях да забравя това, което ми направи най-голямо впечетление - то не бяха лесбийки, голотии... :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста странен японски сериал... Особено с лесбийските истории :D:D и то още от 1-ва серия :X За убиване на времето, става :) Аз не знам да има 2-ри сезон или нещо подобно на сериала, но ще ми е интересно да видя как са се развили лесбо-педалските двойки след време :))) Ааа и напълно подкрепям мнението на mims3 (взе ми думите) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро го почнах този сериал .. Да и на мен ми се видя малко странен ... особено с лесбийските истории :D Но иначе 3-те момичета са големи сладурани и шматки ... Не ,че е от най-хубавите сериали , които съм гледала , приятно сериалче , става за един път и мисля да го изгледам до край ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...