Jump to content

Alice in Borderland Season 2 (2022)


Recommended Posts

FkcnSO4XgAE5TiP?format=jpg&name=4096x4096

 

Off Topic

FkYdfhZXwAIKTEt?format=jpg&name=largeFkYdgfSX0AEFWoo?format=jpg&name=medium

FkfPWCkXgAAlRSE?format=jpg&name=largeFkfPVxZXgAEFb17?format=jpg&name=large

 

Alice in Borderland Season 2  (今際の国のアリス 2)
Страна: Япония
Също така известен: Imawa no Kuni no Alice 2
По мангата на Haro Aso "Imawa no Kuni no Arisu"
Излъчване: 22 декември 2022 г.
Време на излъчване: Четвъртък
Формат: Renzoku
Жанр: Екшън, Съспенс, Трилър
Канал: Netflix
Епизоди: 8
Режисьор: Shinsuke Sato
Субтитри: Английски

 

Участват:
Kento Yamazaki като Ryohei Arisu
Tao Tsuchiya като Yuzuha Usagi
Nijiro Murakami като Chishiya
Aya Asahina като Kuina
Miyoshi Ayaka като Rizuna An
Riisa Naka като Mira
Tsunematsu Yuri като Heiya Akane / Heiya
Yamashita Tomohisa като Kyuma Ginji / Kyuma
Isomura Hayato като Banda Sunato / Banda
Yamamoto Chihiro като Risa

Sakurada Dori като Niragi

 

Резюме: Рьохей Арису и Юзуха Усаги преследват мистерията на „граничната земя“, рискувайки живота си в игри, за да оцелеят и да се върнат в своя свят. Двамата се сблъскват с приятели, врагове и мозъка, който контролира играта на място, за което се смята, че е ключът към разплитането на мистерията. Те са събирали номерираните карти всеки път, когато са спечелили игра. Всичко, което остава, са картите вале, дама и поп. Игрите, пред които са изправени този кръг, ще бъдат с по-голяма трудност от предишните…
 

 

Линк към Сезон 1 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руско озвучаване :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са бързи. 

Кой пръв ще го изгледа? Дано оправдае очакванията.

Често казано, не бях впечатлена от трейлъра и и ще гледам, за да узная само едно нещо - кой защо и как?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи сезон беше интересен, очаквах да е нещо като Калмарите, но освен играта с убийствата друго общо няма. Прочетох развръзката на анимето и нямам търпение да изгледам и сериала :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.12.2022 г. at 13:29, ukio написа:

Много са бързи. 

Кой пръв ще го изгледа? Дано оправдае очакванията.

Често казано, не бях впечатлена от трейлъра и и ще гледам, за да узная само едно нещо - кой защо и как?

 

Няма да съм аз, този път ще изчакам бг субки и тогава ще го гледам. Мен трейлъра много ми хареса, ще е брутален, такива обичам. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да види всички серии? Имат ли завършен вид, или ще трябва да чакаме трети сезон?

Междувременно Тао Цучия съобщи, че ще се омъжи за своя колега Рьота Катайосе. Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледа ли? Аз го завърших тия дни. Мога да кажа, че е също толкова брутален, колкото и първи сезон, ако не и повече. В последният епизод ни се разкрива какво точно се е случило преди да се озоват в граничната земя. Определено не го очаквах. Уж получаваме отговори, но някои въпроси си остават или поне аз не успях да схвана. Краят може да се приеме и като край и като загадка за може би 3ти сезон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само аз ли я харесвам Алиса :))))) .  Втория сезон имах чувството, че е сниман от 2ма режисьори, много силни серии и не толкова силни. Иначе края изглежда край край, яко приземяване. Само последния кадър намеква за продължение. Иначе я изгледах за 2 вечери още като излезе. Наистина много ми харесва, даже в някакъв смисъл това че края е толкова земен и това май ми хареса .

Не мога да пиша нищо конкретно нали , но има една серия в която играта е на макс социална и направо кърти , ако някой го е гледал да ми напише на лични коя игра му е харесала най -много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще го изгледам. Дано наистина е интересно!

Като се замисля, може да кажем нещо подобно и за първи сезон. Там също имаше силни и слаби епизоди.

Дори да измислят ново продължение, няма да го снимат тази година, понеже Тао Цучия чака дете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнат е бг превод, ще го изгледам веднага като се качат всички епизоди и вече тогава ще напиша мнение. <3

В 1-ви сезон най ми хареса играта в тунела. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Началото беше безумно с тази стрелба. Не е за хора със слаби сърца. Обаче дадоха паралел с играта на главния. Баща му го попита, дали толкова много харесва да стреля по хора виртуално. Може би цялото приключение е проекция на собствения му ум и се връща като бумеранг към него, в зависимост от това, какви игри е играл?!

Забравила съм, каква беше ролята на картите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акира шок! Ако Ямапи беше Акира, наистина щеше да се шокира. Какъв е смисълът да вмъкват героя му с подобно шокиращо поява?!

А, май голяма част от неговата група са артисти или певци. Надявам се тази игра да е мисловна, че в началото ми дойде много касапницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми отборната работа. Обаче все си мисля, че Ямапи се е снимал тук за много пари. 

Доста време продължава тази игра. Сякаш изгубиха надежда. Само Узаги се нахъсва в подобни ситуации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еп. 3 включи в играта нови герои - тези на Хаято Исомура и Кай Иноваки. Прическата на Кай е под всякаква критика.

Имам разни забележки относно начинът на представяне на историите. Много грубо, агресивно. Ясно, че това е целта и знам, че се целят в определена публика, но трябва да има някаква мяра. Има и моменти, прояви и визии, които са абсолютно безсмислени и не помагат с нищо на самата история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, ukio написа:

Обаче все си мисля, че Ямапи се е снимал тук за много пари. 

Ямапи, олеле...хаха! Чак сега, прочитайки коментара ти, разбирам, че това е бил той! Изобщо не го познах, голото дупе било Ямапи:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На еп. 4 съм и не успях да разбера, как тримата се измъкнаха от затвора с картите?!

Появиха се нови и стари герои.

Май повече въпроси задават, отколкото да търсят отговори. Репортажът какъв смисъл ще има, освен реалистичната нотка?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...