Jump to content

Recommended Posts

Още не съм стигнал до края, но със сигурност Бин Бин е красавец. В съвременни драми обаче не го харесвам и до инфаркт едва ли ще стигна от хубостта му. Разбираемо де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да ви кажа. В едно старо интервю спомена, че е влюбен в "любимката ни, поне моята и на @Lawandula" Сонг Хе Гьо.  Не са се срещали на живо, но той си въздишаше по нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bond написа:

Забравих да ви кажа. В едно старо интервю спомена, че е влюбен в "любимката ни, поне моята и на @Lawandula" Сонг Хе Гьо.  Не са се срещали на живо, но той си въздишаше по нея. 

 

Браво, адмирации, има вкус човека. А пък аз него не мога да го харесам и това е. Много големи ми идват устните му, направо имам чувството, че заемат 1/3 от лицето му. Към актьорските му заложби нямам претенции. 

Сериала го гледам лека полека, до 10-ти епизод съм, засега върви лежерно и приказно красиво и ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След вашите коментари се замислям да хвърля око на сериала.... Особено щом няма и много, много да се развяват из облаците :lol:

Обаче имам едно питане дет не ми дава мира - толкоз фен клипчета изгледах на тези двамата, та - да не би да го докарват на лека нотка у лево между тях - не че имам проблем с това - отиват си двама :lol::DXlWxX_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, vivivan написа:

След вашите коментари се замислям да хвърля око на сериала.... Особено щом няма и много, много да се развяват из облаците :lol:

Обаче имам едно питане дет не ми дава мира - толкоз фен клипчета изгледах на тези двамата, та - да не би да го докарват на лека нотка у лево между тях - не че имам проблем с това - отиват си двама :lol::DXlWxX_3f.jpg

 

До 10-ти епизод такава нотка няма, за съжаление :28558:. Тези двамата го раздават братя. Абе, красиви и двамата зяпам си ги с кеф, ама много китосани и пластични, май здравата е играл скалпела...:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лево, десно-красота, аз от първа си ги гледам със зяпнала уста.

Обаче ме изпреварихте,имам още 6. не ми достига времето. Па и другия дериал и  с него поизостанах,ама ще наваксам. Който гледал фен клипчета, че да пуска де, кво само ни раздразва лигата...:inlove:

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, vivivan написа:

След вашите коментари се замислям да хвърля око на сериала.... Особено щом няма и много, много да се развяват из облаците :lol:

Обаче имам едно питане дет не ми дава мира - толкоз фен клипчета изгледах на тези двамата, та - да не би да го докарват на лека нотка у лево между тях - не че имам проблем с това - отиват си двама :lol::DXlWxX_3f.jpg

 

Белият не ми се видя китосан много, поне не колкото на снимката. Той ми беше любимецът в сериала.Черният, в няколко сериала съм го гледала, не ми е много по вкуса. Героите им ги развиха наравно с главните, а както и са ги облякли в черно и бяло,  така  бяха на двата полюса, но в крайна сметка  "кръвта вода не стана".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха! "Белият" ужасно ми напомня на Сандра Бълок, но със сигурност - по-хубав. И двете момчета са с излъчване и индивидуалност, която ги отличава от общоприетия азиатски канон за красота. Модната еднотипност на красавците ми докарва амнезия и тутакси забравям кой кой е щом свърши сериала. Бинчо не мога да го забравя, сигурно заради натрапващите се устни. Не се бях замисляла :))))) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и двамата младежи си ги харесвам, та и заради тях мисля да гледам :D

@lukreciana явно създателя на клипчетата е много добър монтажист, ама като им сложи и подходяща музика ииии :lol: Ето тук може да се видят техни клипчета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мали, що го погледнах туй:click: разтроих се, още не съм почнала да гледам последните 6.

Е, тоз Лошко ме разочарова. 

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...