Jump to content

Recommended Posts

преди 24 минути, Lawandula написа:

 

Ето, тук  може да гледаш без закрит достъп, четвърта вече я има.

 

Много благодаря. Виждам обаче, че е автоматичен превод, досега не съм гледала с такъв, разбираеми ли са нещата с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя бодигард голям левак бе.  С лекота свали 4 човека и после се остави като последен идиот да го прострелят на оградата??  Не знам защо трябваше да спира отгоре на оградата , да се оглежда и да се остави да го прострелят, и после от една лека рана в ръката веднага взе да припада??  И тоя ще пази някого? Той себе си не може да опази. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, desini написа:

 

Много благодаря. Виждам обаче, че е автоматичен превод, досега не съм гледала с такъв, разбираеми ли са нещата с него?

 

Ами доста прилично, поне това, което съм гледала, а аз съм от нетърпеливите. Ако имам опция автоматичен на български или руски, винаги предпочитам руския.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука не знам какво става, много претенденти за трона се появиха.  Главната красавица, ама сестра и май по красива. Кой ли накрая ще вземе трона? Коя от двете сестри ще стане кралица? Макар, че третия кандидат май има най големи шансове. Този дето е подкрепен от силният министър и дето плати страноприемницата.  Lee Seol е пряк наследник на трона, а другите са непреки?  Явно заради тирана , всичките принцове са минали в нелегалност. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук продължавам да се мъча с автоматичния руски превод, но е по-добре от нищо, защото сериала си заслужава да бъде гледан. 

И поне, за разлика от другите 2 исторически сериала романтика бол, влюбени да искаш. :wub: Само, че яко държи интригата и не е много ясно кой точно ще избере главната накрая, макар, че се виждат вече известни предпочитания към мечоносеца. Тримата главни вярно донякъде са като тримата мускетари - един за всички, всички за един. Има си забавни моменти, интриги, приключения и романтика, точно по мой вкус, чудно си е сериалчето. Най-добре държат интригата кой  е порасналия принц, всяка серия насочват съмненията към различен персонаж, особено интригуващо завършват сериите и нямаш търпение да си пуснеш следващата. Сега в края на 8-ма серия уж се разбра кой е принца, ама да видим дали е така или пак ни подхлъзват. Продължавам да се надявам за превод на български, даже ще взема да го предложа за такъв. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от първа серия е ясно, че ще го избере и че той е момчето от колибката, както и в другите сериали, всичко ясно, от постера и от първа серия, от детската любов. Но тук съм застинала на трета все още..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, lukreciana написа:

То от първа серия е ясно, че ще го избере и че той е момчето от колибката, както и в другите сериали, всичко ясно, от постера и от първа серия, от детската любов. Но тук съм застинала на трета все още..

 

Най-хубавото в сериала е, че нищо не е ясно от 1-ва серия. Още по-малко от плакатите. Половината сериал не се знае кой точно е принца от кучешката колиба. Уж се разбира в края на 8-ма серия, но да видим дали това е истината. По всяка вероятност е така, но ми се иска мистерията да остане за по-дълго и да е поредната врътка в сценария. Да видим. При всички положения аз залагах на някой от другите двама, както че някой от тях ще е принца, така и че някой от тях ще избере главната. Мечоносеца ми е непозната физиономия, като актьор не съм го гледала никъде, най- не ми е симпатичен, а и на плакатите с главната са най-отдалеко снимани и не ми изглеждаше като той да е в главната роля. Ако ме изненадат - перфектно са си свършили работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук нещата започват лека полека да се разкриват , кой кой е. Един леко разкриваш плакат:

 

Ryeoun-Shin-Ye-Eun-1.jpeg

 

Off Topic

Канг Сан е наследника който всички търсят,  Ю ха е негов извънбрачен брат.  Shi Yeol е най вероятно пазача, новият пазач.   Възрастния студент, е може би старият пазач , който спаси принца когато евнуха го предаде.  Надявам се сега двамата братя няма да почнат да се борят помежду си.  Но всичко може да се очаква. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, gig911 написа:

Тук нещата започват лека полека да се разкриват , кой кой е. Един леко разкриваш плакат:

 

Ryeoun-Shin-Ye-Eun-1.jpeg

 

  Скрий съдържанието

Канг Сан е наследника който всички търсят,  Ю ха е негов извънбрачен брат.  Shi Yeol е най вероятно пазача, новият пазач.   Възрастния студент, е може би старият пазач , който спаси принца когато евнуха го предаде.  Надявам се сега двамата братя няма да почнат да се борят помежду си.  Но всичко може да се очаква. 

 

 

Това с плаката супер готино и неочаквано беше. В стил "Blind".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, много ме кефи сериалчето и това е. Много по-интересен от последните исторически корейски, които изгледах - The Forbidden Marriage и Our Blooming Youth. 

Не спират с изненадите - след като 8 серии поддържаха успешно интригата кой точно е принца-престолонаследник, в десета серия ни сервираха супер неочаквано разкритие кой точно е тайния телохранител на принца. Сега много неща си дойдоха на мястото, както действия, така и казани думи. Интересно развитие предстои оттук нататък в двореца, да видим там какво са ни замислили. Нямам търпение за следващите серии. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братята

On 4/25/2023 at 10:59 PM, lukreciana said:

За трона или за моматя?:P

Братята са трима...златната ябълка /момата/една...:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...