Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

Fp8hny7agAExRs2?format=jpg&name=large

D2j3lckUgAAr78O?format=jpg&name=medium

 

Romantic Guest House (꽃선비 열애사)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Flower Scholars' Love Story
Период на излъчване: 20 март 2023 – 16 май 2023 г.
Време на излъчване: Петък – Събота
Жанр: Исторически, Мистерия, Романс, Драма
Канал: SBS
Епизоди: 16
Режисьор: Kim Jung Min (Queen: Love And War, Grand Prince, Gunman In Joseon, The Princess's Man)
Сценарист: Kwon Eum Mi (Woman with a Suitcase, Gap Dong, Royal Family, General Hospital 2)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Shin Ye Eun като Yoon Dan O
Ryeo Un като Kang San
Kang Hoon като Kim Shi Yeol
Jung Gun Joo като Jung Yoo Ha

Oh Man Suk като Jang Tae Hwa

Ahn Nae Sang като Shin Won Ho

 

Резюме: Някога Юн Дан О (Shin Ye Eun) се е радвала на комфортен живот като любимата най-малка дъщеря, но вече не. Тя изкарва прехраната на семейството си и управлява „Ihwawon Inn.“ Гостите са учени, дошли в столицата Ханянг, за да положат държавния изпит и да станат длъжностни лица. Сред посетителите са и наскоро пристигналите Канг Сан (Ryeo Un), Ким Ши Йол (Kang Hoon) и Чонг Ю Ха ( Jung Gun Joo)…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория плакат, с шестимата герои не е от този сериал, а от "Нашата цветуща младост".

Иначе очаквам с нетърпение сериалчето, подозирам, че ще е точно от моя тип исторически. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни една физиономия не ми е позната, изключвайки Kang Hoon. Явно нови звезди на хоризонта, или поне не са ме впечатлили и да съм ги гледала.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че ще е по комичен, а той е по скоро драматичен.  Лошото май ще преследва главните по петите. Нормално за исторически сериал.  Единствената историческа комедия за която се сещам е  Mr.Queen. 

Off Topic

Дали принца е боеца или комарджията?  Третият има семейство доколкото разбрах. Едни бандити май искат да измамят главната и да и вземат страноприемницата.  13 години след смъртта на баща и ли се сетиха за дълга му?  Бебето май беше заместител ако кралицата родеше момиче. 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората серия започна с една по реалистична бойна сцена.  Тоест имаше трупове.  Иначе доста често се дуелират 1 час накрая всички стават и се изтупват и си заминават по пътя.  Гледали сме и самурайски филми, там гледат с един удар да приключат всичко. Не се дуелират на поразия.  А тоя меч като те удари стига до кокал, че и него ще среже. Но може би корейците използват меча по друг начин от японците. 

Off Topic

Само не ми е ясно, що лошият го оставиха да оживее след като им беше в ръцете.  Трябваше да го изпратят заедно със сина му.  А главния евнух  се прави на лош, ама май той беше организирал  тоя защитник да бъде там и да опази принца.  Щото принца не го познаваше.  Много ми е интересно как са се разделили после, принца и защитника.  Принца много непохватен изглеждаше, чак не ми се вярва след това да е овладял бойни изкуства.  Единият хубавец дето имаше семейство май беше докаран от бащата в семейството, така че и той може да е принца. 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече ми харесва от другия исторически вървежен в момента. Това е домът на главната, превърнат в къща за гости.

Четирима убавци отсядат в къщата й,обитавана от призрак,май ще се окаже сестра й. Травми от детството. Преследване и т. н.

Познати клишета. Но интерено. "Великолепната четворка' се очертава и техните приключения.

Да, искат да вземат къщата,която е наследство от  баща й, и  я превърнат в публичен дом.. 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми първите 2 серии. Обаче доколкото разбрах всички превеждащи сериала руски групи от 3-та серия нататък го пускат само срещу заплащане. 

Остава надеждата някой да си го хареса и да направи превод на български. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Lawandula написа:

Рускините коментират, че е слаб и евтин сериал, само на Убавци го докарвало.

Аз загледах, но не ме хвана.

Още една продукция на студията за детско-юношески филми. На това нещо му личи, че е правено само за ученички.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.03.2023 г. at 12:42, desini написа:

Харесаха ми първите 2 серии. Обаче доколкото разбрах всички превеждащи сериала руски групи от 3-та серия нататък го пускат само срещу заплащане. 

Остава надеждата някой да си го хареса и да направи превод на български. :unsure:

 

Ето, тук  може да гледаш без закрит достъп, четвърта вече я има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...