Jump to content

Recommended Posts

FjvJsMOXoAAUJDT?format=jpg&name=large

Off Topic

Fjsq6qKUUAEs419?format=jpg&name=largeFjsq55CUoAA7R3V?format=jpg&name=large

 

Lesson in Love

(第9節課)
Страна: Тайван
Също така известен като: Di 9 Jie Ke
Година на излъчване: 28 Декември 2022 до 8 Януари 2023
Жанр: Драма, Романс
Канал: iQiyi, EBC
Епизоди: 12
Режисьор: Lemmon Wong
Субтитри: Български, английски, руски

 

Участват:
Tiffany Hsu като г-ца Чън
Chen Hao Sen като Джан И Сян
Yin Xin като Сие Шу Фън
Simon Hsueh като Ли Да Уей
Wang Yu Ping като Ся Ю Син
Chang Chin Lan като Фан Син И
Kota Kagami като Sato Takita
YutoLin като Xu Shu Qi
Yang Cheng като Liu You и др.

 

Резюме: Джан И Сян е непокорен 17-годишен гимназист.

Майка му е председател на родителския комитет и използва властта си, за да контролира всичко в училището.

Ето че пристига нова учителка и синът й решава да се забавлява като непрекъснато я дразни.

Какво ще се случи, когато той обяви пред цялото училище, че я харесва?

Ще се опита ли майка му да прикрие поредната му проява, като уволни учителката?

Ще успее ли обаче да се справи със сина си и дали няма да се окаже,

че учителката е част от нейна тайна, която тя крие отдавна...

 

Ревю от преводачката:
Гледала съм и много сериали на щекотливата тема за любовта между ученик и учител. Всички светли, нежни, сърцераздирателни. За хора, които са сами срещу всички. Които се борят за любовта си и я извоюват с цената на много загуби. И щеш-не щеш започваш да им симпатизираш, да вярваш, че възрастта не е пречка пред истинската любов. Че за нея си струва да минеш през огън и вода, все пак е веднъж в живота.
Но този път е малко по-различно: тя е красива учителка, той дързък, нагъл и богат ученик. Нагъл, защото всичко му е позволено. Защото майката-орлица бди върху чедото и не разрешава косъм да падне от него. До степен на фанатизиране. И фаворизиране. И точно тук е разликата. Нашата учителка няма силата да пребори мама, но има женския чар и обаяние, с които да накара малкия хулиган, полудял от любов, сам да се обърне срещу майка си и сам да я свали от пиедестала, на който е покачена от години, и така да стане главното оръжие на добре планувано отмъщение. Игра на котка и мишка. На хитрост и женски номера. Игра на любов или отмъщение? Игра с огъня или ходене по ръба? Ще изгорят ли нашите герои или ще паднат в бездната на чувствата? Ще изиграе ли картите си учителката или в последното раздаване ще разбере, че всъщност е загубила още от началото? Кой ще се окаже жертвата – тя или той? Две силни жени една срещу друга. Майката, която държи властта в ръцете си и учителката, в чиито ръце е единствено влюбеното сърце на безценния майчин син. Една дълго пазена тайна, едно дълго чакано отмъщение и една любов пламнала от пръв поглед. Правилна или не - кои сме ние да съдим? Пригответе се за буря от мръсни номера и ураган от страсти.

Ураган, който и мен ме грабна, завъртя и ще ме носи дълго, дълго, защото сериалът си струва всяка минута.
Само още нещо за последно. Запасете се с много кърпички и силен алкохол... ще ви е нужен.

 


 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри:  :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри:click: :click: :click: :click: :click: 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът много ми хареса. Главната 

малко темерутеста, но супер им се получиха нещата с ученика. Позитивен в крайна сметка сериал. Всички си играха перфектно. Благодаря  за буквичките и качването онлайн.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на преводачите за субтитрите. Нямах намерение да гледам, но щом заслужава бг субтитри, значи и гледане заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато нещо е хубаво и те докосне,няма как да не реагираш.Не знам дали е темерут каката,но е много красива и с малкия им се получи много добре.Разликата в годините не биеше на очи. И края беше добре изпипан и позитивен. Големи благодарности на екипа за превода,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса! Имат усещане за нещата тайванците. Интересен сюжет, разноцветни герои и неочаквани ситуации. 

Off Topic

Изненадах се когато блъснаха малкия и каката му призна, че ще е с него дори и да са роднини. Явно и тайванците са доста разкрепостен народ и има свобода на действията. 

Случката със Зам. директора на училището не ме очуди. Още от както подари часовника на учителката ми беше доста подозрителен....а тази негова приятелка, с която са би 800+ дни, тази кукла, направо обърна жанра от страст и романтика, на голяма психария. :D 

Според мен малкия се справи по-добре. Симпатизирам му както с актьорската игра, така и на героя му. Каката на моменти беше твърде статична, почти не говореше и на два пъти постъпи доста детински за възрастта си. А той, напротив - много пъти се държа доста мъжки, зряло и не изневери на една своя дума. Дори и отношението с родителите му в различните сцени беше доста адекватно. 

Гледайте хора, няма да съжалявате!

Искрени благодарности за превода, момичета. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледал на екс сериал. Тайванските сериали са скучни, скучни и изведнъж.... БАМ!, нещо те удря по главата. Не казвам, че няма кусури, но като цяло е много добре направен. Още веднъж благодаря за българските субтитри, отлични са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала- от тези, които се гледат на екс, а играта на младежа забелязах още в "Your Name Engraved Herein". Препоръчвам и благодаря за субтитрите!

Редактирано от grendely
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...