Jump to content
debil4e

Любими екранизации

Recommended Posts

Реших да попитам какво мислите за екранизациите по манга заглавия/аниме и лайв версия/-кои харесвате, кои не. Същото важи за обратното-любими сериали/анимета, които после се появяват в манга версия. Не включвам тези направени по игри по простата причина, че не съм геймър и съответно няма как да сравня нещата; мога да кажа само кое ми е допаднало и кое не, но дотолкова.

Повода за тази тема беше появата на манга по Time Between dog and wolf и се сетих, че съм виждала на He was cool и някои други, просто в момента не мога да се сетя :) .

Първо тези, които ми харесват от варианта манга-аниме/сериал:

Hana Kimi-сериал

HYD-четирите версии+анимето

Zetai Kareshi-сериал

D.Gray Man-аниме

засега спирам, като се сетя/разсъня ще добавя и други :D

Тези, които не ми допадат:

Yamato nadeshiko -анимето-да;сериала -не

Dragon ball- филм<_< <_< <_<

The Last air bender-филм-е за това мога да кажа, че по голяма простотия не бях гледала/да живее расизма-макар, че не бях очаквала точно това от М.Найт. Шиамалан :blink: /, а се гласят за още 2 серии :wacko:

Вариант - сериал/аниме- манга:

Time b\n dog and wolf- <_<

He was cool-същото

По игри:

Final Fantasy-първия филм-все още е в състояние да ме изуми

Hakuoki-аниме/засега с известни резерви-ще изчакам продължението за да преценя със сигурност-но поне е пълно с бишита :es: /

Sengku Basara-аниме-положението е същото като горното

P.S. към админстраторите-ако съм объркала раздела-извинявайте пък и май подлежи на сериозна редакция, но в момента нямам много време ако някой иска да го направи-моля-нямам нищо против