Jump to content

Recommended Posts

8wP3IxmY_o.jpg


Choco Milk Shake (사랑은 댕냥댕냥)
ШЕЙК ОТ ШОКОЛАД И МЛЯКО


Страна: Южна Корея
Жанр: комедия, романтичен, момчешка любов, фентъзи
Епизоди: 11
Период на излъчване: 25 октомври 2022 – 20 декември 2022 г.
Ден на излъчване: вторник, четвъртък
Продължителност: 11 минути (на епизод)

 

Участват:
Ko Ho Jung в ролята на Чонг У
Lee Jae Bin в ролята на Чоко
Kim Seong Hyeok в ролята на Милк
Park Seung Bin в ролята на вуйчото на Чонг У

 

Резюме:

Куче и котка преминават през моста на дъгата и се връщат на земята като хора. След като губи родителите си на 20-годишна възраст, Чонг У живее сам и работи почасово в заведението на вуйчо си. Един ден двама непознати влизат в дома му и твърдят, че са домашните му любимци Чоко и Милк! В действителност двете момчета се оказват прероденото куче Чоко и котката Милк, които Чонг У е отглеждал като дете и в последствие губи в нещастен случай.
Пристигането на двамата поставя ново начало и започва пътешествие в търсене на любовта.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

  • Харесвам 3
  • Мерси 1
  • Sad 2
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са моите тези драми. Повече ми харесва да откривам скрити и не чак толкова скрити елементи в другите сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.12.2022 г. at 20:12, bond написа:

Не са моите тези драми. Повече ми харесва да откривам скрити и не чак толкова скрити елементи в другите сериали.

 

Като не гледаш БЛ и не са 'твоите драми' защо изобщо коментираш?!? ._.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.12.2022 г. at 18:12, bond написа:

Не са моите тези драми. Повече ми харесва да откривам скрити и не чак толкова скрити елементи в другите сериали.

 

Живеем лето две, двадесет и четвърто, тия неща са част от живота. Най-лесно е просто да ги игнорираме.

 

Аз всъщност най-много се дразня, че корейците рядко правят, красиви, любовни истории.

 

Off Topic

Последната, която гледах, беше „Майска младост“, който нарушава правилото, че kdrama с youth в името не струва пет стотинки. Обаче е много тежък, а края е влудяващо трагичен. Безцелна драма, за да се правим на интересни.

 

И всичките им сантиментални драми са всъщност не за половите отношения, които ме интересуват. Вбесява ме, че няма сценаристи с моята ориентация.

 

На 13.02.2023 г. at 2:55, hegemonia написа:

Аз пък дори не знаех, че и корейците ги правят. Тъжно.

 

Какво говориш, даже anime-та има. Беше няколко месеца, преди да се регистрирам. Викам си: Я, източно-духовите качили ново, дългометражно anime, дай да го видим!

 

Олеле!!! После в постоянната си резидентура ги нахраних яко, като тогава писах, че могат да пускат, каквото си искат, но няма да е зле да бъде отбелязано по някакъв начин. И в този момент се почувствах тъпо. Установих, че то няма знак, който да ти казва, че нещото е за LGBTQ+, както например има за съдържание за пълнолетни.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.02.2024 г. at 17:32, maria_ahn17 написа:

Ще има ли превод и на втори сезон?

Планирам да го преведа когато излезе. Стига да не ми мине котка път и ако Niran има възможност и желание да редактира отново. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се забавлявах с тази странна идея. Толкова различно от корейските сериали, които съм гледала, но те са много и не ми вярвайте.  Бях готова да му дам много висока оценка, но има този край, който е ммммъъъхххх. Защо направиха това? Сърцето ми искаше да види:

Off Topic

“…и те заживяха щастливо.”

 

Беше много приятно да го гледам с български субтитри. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един сериал,който и аз не знам как да го опиша.От една страна малко забавен,а друга леко тъжен.Има си своето очарование!

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...