Jump to content

Missing: The Other Side Season 2 (2022-2023)


Recommended Posts

BBSIMAGE-20221203075921-fd0aca19045c82842e02d526233a674c.jpg

 

Off Topic

FhlwoXUacAAzrmx?format=jpg&name=4096x409FiDUcTLaUAIpMW6?format=jpg&name=4096x409

FiN3bXQakAAlRw-?format=jpg&name=mediumFiN3bXLaMAI8-7u?format=jpg&name=medium

 

Missing: The Other Side Season 2 (트롤리)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Missing: Geudeuli Itseodda 2
Период на излъчване: 2022 – декември – 19 до 2023 – януари – 31
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:30
Жанр: Трилър, Мистерия, Фентъзи
Канал: OCN
Епизоди: 14
Режисьор: Min Yeon Hong (Touch)
Сценарист: Ban Ki Ri (Who Are You?; Witch's Love), Jung So Young
Субтитри: Английски

 

Участват:
Ko Soo като Kim Wook
Heo Jun Ho като Jang Pan Seok
Ahn So Hee (ex Wonder Girls) като Lee Jong A
Ha Joon като Shin Joon Ho
Lee Jung Eun като Kang Eun Sil
Kim Dong Hwi като Oh Il Yong
Song Geon Hee като Thomas Cha
Ji Dae Han като Baek Il Doo
Kwon Ah Reum като Yang Eun Hee
Lim Sun Woo като Moon Se Young
Jung Eun Pyo като Jung Young Jin
Choi Myung Bin като Moon Bo-Ra

 

Резюме: Гонгдан е село, в което се приютяват изчезнали починали хора, включително Канг Ън Шил (Lee Jung Eun) и О Ил Йонг (Kim Dong Hwi). Междувременно Ким Ук (Ko Soo), Чанг Пан Сок (Heo Jun Ho), И Джонг А (Ahn So Hee) и детектив Шин Джун Хо (Ha Joon) се опитват да намерят телата на изчезнали хора и да установят истината за смъртта им…

 

 

Линк към Сезон 1 :subs: :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата сезона на сериала ми харесаха много. Имаше я загадката, криминалния елемент, необяснимото и най-вече човечното. Персонажи, с които е толкова лесно да си съпричастен. Гледа се много бързо, тъй като задържа интереса и те кара след края на един епизод, веднага да започнеш следващия.

Аз не можех да отлепя очи от Heo Jun Ho. Той е известен актьор, но има лице за отрицателен герой. Гледала съм го в роли на студен, властен, жесток персонаж, но за пръв път виждам да играе обикновен добродушен човек, донякъде простодушен и не мога да повярвам, че е толкова убедителен. Особено във втори сезон имаше един момент, когато обхванат от вълнение се разплака и не можеше да каже нищо друго освен "Благодаря!". Да гледам как възрастен мъж плаче така неудържимо и изглежда толкова уязваим - направо ми скъса сърцето този човек. Истинско удоволствие е да гледаш такава актьорска игра!

Сериала си заслужава - препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на @Baiorettoза напомнянето, че има втори сезон на този така любим сериал. Почивните дни си направих маратон и го изгледах на един дъх. 

Както и първи сезон, и втори дълбоко ме разчувства. Персонажите и личните им истории бяха много трогателни и емоционални. Точно поради това по естествен начин беше проявата на съпричастност и състрадание към героите. 

В този сезон изключително ми се прояви И Джонг Ън. Надявам се, ако има трети сезон, отново да вземе участие. Страхотна е във всички роли, в които съм я гледала. Първата запомняща се беше в Oh My Ghost, а последната в Our Blues, който приключих миналата седмица. Тук беше удоволствие да я гледам редом с Хо Джун Хо, Ко Су и Ха Джун. Бяха голям тандем. Ким Донг Хуи и децата-актьори бяха прекрасни. 

Присъединявам се към горното мнение и препоръчвам. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав филм. Плавно и логично се развива действието. Явно авторският екип от първи сезон е същия, защото преходът (между двата сезона) не се усеща видимо. Е, освен по-дългата коса, де :D. Завърши като за продължение, дали ще има и трети??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...