Jump to content

Recommended Posts

Много малкичък. Уж окосмяването е един вид мъжественост, присъщо на мъжете, при Сю- то е обратното, с бръсната глава изглеждаше къде къде по-мъжествен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Lawandula написа:

Присъединявам се, както обещах. Изгледани два. Динамично

 

Преди 1 час, bond написа:

Ами героинята на Мима е 6 години по-голяма от героя на Сю

Това ще започна да го гледам само заради вас! Ако има нещо, знам къде да ви намеря!!!!:tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, dido100 said:

 

Това ще започна да го гледам само заради вас! Ако има нещо, знам къде да ви намеря!!!!:tongue:

Аз не съм си у дома. Ще попътувам докато не изгледаш колкото там ще гледаш от сериала. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това нещо отдалече му личи, че е писано от феминистка и затова виждаме наблъскани всички феминистични клишета, отговарящи на модата и партийната повеля. Всички жени в сериала са с тела на манекенки, преуспели суперпрофесиналистки, отдадени всецяло на кариерата, която е най-важното нещо на света. На това му викат "силни жени". Обаче гадното общество (рабирай гадните мъже) с пистолет на челото ги принуждава да си губят времето и нервите за глупости като брак, дом, семейство, съпруг, деца. То и затова в сериала единственото дете е измислено и не съществува. Дори и по-възрастните двойки нямат (или поне не показват) деца. Мъжете естествено са свине. Мамини синчета, клюкари, мошеници, интриганти, малоумни пияндета-прелюбодейци. Мъже, те за друго не стават. И затова са в поддръжката. И в работата, и в живота. Могат да бъдат използвани единствено за размножаване, и то по принуда. Защото няма друг начин, поне засега (спомних си "Сексмисия"! :282:). В сериала жените командват (е, как иначе!?), мъжете не се обаждат, а и никой не ги пита, особено дали да вкараш 25 милиона във финансова пирамида. Малоуникът иска развод? Няма пък, ей така, на пук! Защото няма да има с какво да си играя.

Малоумно, но политкоректно.

Е, има и добри страни. Главният герой поне не е инфантилен женчо, а и актьорът става. Ако беше корейски сериал, задължително щяха да набутат в ролята някой лигав, инфантилен и некадърен айдъл с малка глава.

Лазе, сложи една табела "Само за жени!".

Преди 2 часа, bond написа:

Аз не съм си у дома. Ще попътувам докато не изгледаш колкото там ще гледаш от сериала. 

 

"Понякога ще идвам във съня ти

като нечакан и неискан гостенин........":tongue:

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се чувствам обиден от феминисткото настроение в сериала. А ти като гост си добре дошъл. Крия се само когато подозирам, че ще искат да ме бият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отличен образ изгражда Сю-то. Малко по малко, бавничко, но му се получава отлично. А аз съм на път да изневеря на Мима с колежката и. Много смешни интриги върти, но пък е красавица. И ако ми обясни някой как може с чаша да се подслушва през стената, ще го черпя една бира или кока кола, според предпочитанията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишман интригантката толкова много ме радва, че забравих всички останали. Не познавам тази актриса, но се справя на ура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.11.2022 г. at 10:06, bond написа:

Отличен образ изгражда Сю-то. Малко по малко, бавничко, но му се получава отлично. А аз съм на път да изневеря на Мима с колежката и. Много смешни интриги върти, но пък е красавица. И ако ми обясни някой как може с чаша да се подслушва през стената, ще го черпя една бира или кока кола, според предпочитанията.

Подслушването с чаша е един доста стар, но ефикасен метод за подслушване. Поне преди да се появят съвременните подслушвателни устройства. Цитат - Много лесно – като детска игра. Не са необходими и никакви допълнителни приспособления. Трябва просто да поставите чашата с отворената страна към стената, а ухото прилепете до дъното на чашата!

 

 

И аз мисля, че Сю Кай прави хубава роля.  Не може само да играе героично - драматични роли. Като цяло двамата са леко странна, но и интересна комбинация.

Ян Ми, въпреки, че съм я гледала толкова много, знам и физиономиите и продължава да ми е интересна. Добра интрига се получава с колежката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Пишман интригантката толкова много ме радва, че забравих всички останали. Не познавам тази актриса, но се справя на ура.

Гледала съм я в доста сериали: Великолепието на династия Тан, Замък в небесата, Зимна бегония, The Legend of Chusen... Добра е, но й дават обикновено отрицателни (или не много положителни) роли. Вкарана е трайно в това амплоа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно и аз съм я гледал, но не я познах. Тук ролята и не е чак толкова отрицателна. Но ми харесва как играе, бива я в комични ситуации. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ги бива, но Сю-то, действително е талант. Гледам му всичко и наистина всичко му се отдава. Мима си е Мима, добре им се получават и естествено диалозите,  Сю-то- явно не се притеснява. Останалите също не са скучни и пълнежни, а всеки със собствен колорит, което си е голям плюс също. Докарахме до средата почти и явно добре са цензурирали след толкова отлагания, та чак целувка още няма, ако изключим въображаемата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поръчаме романтични екстри специално за дамската публика. Мен сериалът напълно ме устройва. С или без целувки, засега върви отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,отддъхнах си.

Off Topic

Викам земе се заплесне...

Още не съм го почвала, чакма да чуя докъде ще го докарат...

Разбира се, чре коментарите ви.

Мойто Сю е ,"мойто" само  докат съм у форума.

И няма как да знае че е мойто, то е ясно,

нямаме роднинска връзка, нито някаква друга:P,

но си го харесвам, визия и си е талантлив.

Но аз си харесвам и много други.

Но той е първи в сисъка, затова е "Мойто Сю", оттам и Сю-то съм го кръстила.

Това "то", е от "мойто", но гледам и други така го нарича Сю-то,

но ще го приема, че за тях идва от  "твой-то":P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм малко по-назад с епизодите, но като гледам младежа как чисти и подрежда, направо ми се ще да го осиновя. И не, нямам нищо против @lukreciana да ми е снаха.

Но нелепото обяснение защо ходи по уредени срещи, след като е уж женен от 2 години, ми дойде в повече. :slap: По никакъв начин не обясни действията му, но поне отклони вниманието в друга посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, lukreciana написа:

Ох,отддъхнах си.

  Скрий съдържанието

Викам земе се заплесне...

Още не съм го почвала, чакма да чуя докъде ще го докарат...

Разбира се, чре коментарите ви.

Мойто Сю е ,"мойто" само  докат съм у форума.

И няма как да знае че е мойто, то е ясно,

нямаме роднинска връзка, нито някаква друга:P,

но си го харесвам, визия и си е талантлив.

Но аз си харесвам и много други.

Но той е първи в сисъка, затова е "Мойто Сю", оттам и Сю-то съм го кръстила.

Това "то", е от "мойто", но гледам и други така го нарича Сю-то,

но ще го приема, че за тях идва от  "твой-то":P

 

 

Нямай грижа- твоЙ-то си е твое. Ако питаш мен е Шу, а не Сю.Всеки път наострям уши и все Шу чувам по разните реклами и презентации, но не претендирам за достоверност. Важното е, че го бива. Гледах и доста задкулисни клипове от сериала.С Мима се забавляват и всички покрай тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така чуваш, защото звукът е между нашето с и ш, произнесено меко, както със сътветния знак в руския език. При това слагаме и тонове и работата става сериозна. Също като Сяо Джан или Шао Джан, сиесие или шиешие. Истината е някъде по средата за произношението на Х по правилата на пинин. По едно време се бях хвърлил на мандарин, но ходих само до 17-ти урок и курсът се разпадна. Толкова знам по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...