Jump to content

Recommended Posts

FhfB7VGagAA9gJW?format=jpg&name=medium

Off Topic

FhHvUXjakAEL6JY?format=jpg&name=large

Fhfpyz5agAAOPpZ?format=jpg&name=large

FhHvRn4akAA8RFd?format=jpg&name=4096x409FhfQLcmaUAAo5-z?format=jpg&name=large

2JEoO_3f.jpgRp4jr_3f.jpg

 

She and Her Perfect Husband (爱的二八定律)
Страна: Китай
Също така известен като: Ai De Er Ba Ding Lu
Година на излъчване: 2022– Ноември - 14 до 2022 – Декември – 14
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 18:00
Жанр: Романс
Канал: Tencent Video
Епизоди: 40
Режисьор: Lin Yan
Субтитри: Английски

 

Участват:
Yang Mi като Qin Shi
Xu Kai като Yang Hua
Li Ze Feng като Tao Junhui
Tang Jing Mei като Li Dai
Wang Zi Xuan като Wu Fei
He Feng Tian като Cai Liang
Yang Kun като Liu Yan

 

Резюме: Неомъжената адвокатка Qin Shi (Yang Mi) е съсредоточена върху кариерата си, но е подложена на натиск от родителите си, които мечтаят да видят дъщеря си задомена. За да се отърве от потисничеството им, Qin Shi в крайна сметка сключва уреден брак с Yang Hua (Xu Kai), който също не иска семейството му да го принуждава да се жени. Въпреки че бракът на двамата е фиктивен, след като са преживяват поредица от изпитания, в крайна сметка се влюбват един в друг…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли започва?

Беше обявяван и отлаган вече половин година, а в един сайт висеше като coming soon- 2023!?

Ако е така, то най- сетне нещо, от което може и да НЕ заспивам по средата на епизода B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа серия. Не очаквах толкова добро начало. Мима си е Мима, а Сю-то ме разсмя още на 16-тата минута. Оформя се отличен сериал. Каня всички на колективно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам Мима, ама не с Моето Сю.
То аз пък сигурно харесвам някоя с:P него!?

Ама не съм гледала... Но... ще погледна с едно око ревниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, bond написа:

Твоето Сю е великолепен тук, така че трай.

Че кога и къде, и с коя не е бил великолепен!?

Сладък медец...

Всички му се залепят, е па и щом Мима му кацна...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак толкова подробно не съм го оглеждал, но е талантлив. А аз между Бай Лу и Мима, предпочитам Мима. Всеки с интересите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, даже и компа ми едва сваля серията от Азията. 

При мен ли е само така? Трудно я свалям...

Първа серия. Не Мима, то там грижата има Сю-то.:D

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мима е първата ми китайска любов, няма как да се пазя за друга. А Сяо Джан... е, той си има други грижи. Но бих го гледал в сериал с Янг Ми. 

Относно свалянето, аз гледам онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам вчера два епизода на руски и не вярвам на очите си- най-после. Още не съм го почнала, че  със " Запалката и принцесата" наваксвах, но от утре съм на линия да го видя най-накрая Перфектния и  кака му Мима. Тя, да не и е уруки-  с два вървящи сериала в момента, че и рейтингови, както се очертава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторския не го гледам още, но тук е добре. Изглажда по-възрастна от момчето, но не дразни защото героинята и си е по-възрастна от героя. На едно място какви крака изкара Мима, щях да падна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/15/2022 at 5:08 PM, bond said:

Каня всички на колективно гледане.

Благодарим! ОБАЧЕ: двамата главни заплюти, та не смеем га ги погледнем. Цял първи епизод се оглеждах за някой привлекателен баща, в краен случай - дядо, но не съзрях. Остава да се надяваме на някакви горещи сцени с двамата главни, иначе язък за точенето.

 

Иначе младежа много го бива да вбесява родителите си с минимум средства. И аз си имам такъв в къщи и от липса на летящи джапанки не можем да се оплачем. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът с Дзътао :click: също ми беше харесал на времето. И Тао ми е любимец,  и голяма шматка в този  сериала.

Там нещо куцаше с целувките, да видим сега как ще се представи Сю-то. Или и тук ще са ощипани...

Ама надали Сю-то е мръшник, а тя не е първа девица, има опит жената, па и краката, които е извадила...:rolleyes::P

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се, както обещах. Изгледани два. Динамично

Колкото до Мима  и до Сюто- не е като в корейски сериал, да пуснат някоя 20 годишна певачка, да играе професор с име, успял адвокат и от сорта. Съвсем си е на място Мима за героинята. Проблемът е със Сюто, че има вид на студент първокурсник и не му личат 28 години. Много плюене по форумите от фенките му, но то за тях угодия няма. Мен ме не дразнят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами героинята на Мима е 6 години по-голяма от героя на Сю. Вярно е, че малко са прекалили с него, но се надявам нататък да му корегират поне прическата. Малко оръфаничка ми се видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...