Jump to content

Recommended Posts

FhDdWtMaEAAcJcx?format=jpg&name=4096x4096

 

Off Topic

FhDdWtRaMAMrjB1?format=jpg&name=4096x4096

 

Summer Strike (아무것도 하고 싶지 않아)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: I Don't Want To Do Anything
По уебтууна Joo Young Hyun "I Don't Feel Like Doing Anything" (아무것도 하고 싶지 않아)
Период на излъчване: 21 ноември 2022 – 27 декември 2022 г.
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:20
Жанр: Драма, Романс
Канал: ENA / YT - 2, Seezn / YT, Genie, TW, YT, Viu
Епизоди: 12
Режисьор: Lee Yoon Jung (The Lies Within, Argon, Cheese in the Trap, Coffee Prince)
Сценарист: Joo Young Hyun (webcomic)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Seol Hyun (AOA) като Lee Yeo Reum
Im Si Wan (ZE:A) като An Dae Beom
Shin Eun Soo като Kim Bom
Bang Jae Min като Heo Jae Hoon

 

Резюме: И Йо Ръм (Seol Hyun) е зарязана от приятеля си, а скоро след това майка ѝ загива в катастрофа. След като попада в един от най-лошите етапи от живота си, Йо Ръм взема решението да живее напълно различен живот от преди и да не прави нищо. Тя напуска работа и се премества в малко селце, където всичко е странно за нея. Там тя се среща с жителите, включително с Ан Де Бом (Im Si Wan), и ги опознава. Де Бом работи като библиотекар. Той почти не общува с останалите, а когато го прави, говори със заекване. Въпреки това той се чувства удобно и щастлив да бъде с Йо Ръм. През това време И Йо Ръм започва да опознава себе си…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма слабост имам към Im Si-Wan, въпреки че не всичките му проекти са ми по вкуса. Но задължително проверявам всичко, в което участва. Ще стискам палци да е избрал добра драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

Голяма слабост имам към Im Si-Wan, въпреки че не всичките му проекти са ми по вкуса. Но задължително проверявам всичко, в което участва. Ще стискам палци да е избрал добра драма.

Seol Hyun-няма начин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певачката от АОА  не съм и изгледала нищо докрай, но заради младежа, който си е супер актьор, ще пробвам, при все, че тая селска романтика  на гражданка със селския  библиотекар, не ми вдъхва доверие. Последната такава, идентична, дето гледахме, не я изкарах. Това явно нова мода с библиотекарите на село.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на този сериал случайно в Нетфлис и дори не знам как реших да го гледам. 

На пръв поглед не беше нищо особено. Като цяло и почти нищо не се случваше в сюжета, който на моменти беше изпълнен с неяснота. 

Въпреки това, може би защото не исках да задълбавам, хареса ми идеята. 

Да се случи нещо в живота ти, което да те накара да спреш, да се огледаш и да се замислиш - къде се намираш, как се чувстваш, какво искаш да правиш. Да слезеш от въртележката и да обърнеш посоката към себе си, а след това да предприемеш действия към промяната. 

Тук всичко това беше заложено. Главната героиня предприе пътуване към себе си и пренаписване на историята си, което ставаше с всяко ново познанство и разгръщане от нейна страна. Установи за себе си какво има смисъл, и че е достатъчна. Заживя живот, в който искаше да присъства, а не да избяга. Идеята не беше нищо ново, но имаше потенциал. Затова безсмислено ми се стори, че бяха включени неща, напълно некореспондиращи с нея. Впоследствие видях, че сериала е по уебтуун, може би това е една от причините. Все пак не съжалявам, че го гледах. Резонира ми в някои моменти. Актьорската игра не беше лоша. Сниман беше на красиви места. Музиката също ми хареса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...