Jump to content

Recommended Posts

FgeoY2yXEAA7crY?format=jpg&name=large

Off Topic

FghoGe6VEAAR6vc?format=jpg&name=largeFgeojMQXgAAHiP0?format=jpg&name=large

FghM0FzXgAMkcLS?format=jpg&name=4096x409FgiNTANUcAA4K3k?format=jpg&name=large

FgYz91AVIAEUY7Z?format=jpg&name=4096x409FgYz9kJUUAAcrrn?format=jpg&name=4096x409

FgYz9kLUAAAdKYX?format=jpg&name=4096x409

 

Unexpected Falling (不期而至)
Страна: Китай
Също така известен като: Bu Qi Er Zhi
Година на излъчване: 2022– Ноември - 02 до 2022 – Декември – 03
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 18:00
Жанр: Трилър, Романс, Съспенс
Канал: Youku
Епизоди: 38
Режисьор: Yan Yu Tong
Субтитри: Английски

 

Участват:
Cai Wen Jing като Ruan Zhen Zhen
Peng Guan Ying като Gao Jun
Yang Yi Tong като Su Wen
Wang Jin Song като Fang Jianshe
Li Nai Wen като Lao Yan
Yue Yang като Jiu Ge
Lin Yuan като Shi Shengyu
Sa Ri Na като Shi Shengyu's mother
Ling Zi Tong като You Gang
Wang Yi Zhu като Shen Nanqiu
Jin Meng Yang Zi като Xiao Wu
    
Резюме: Щастливо омъжена за успял мъж, Ruan Zhen Zhen (Cai Wen Jing) изглежда живее перфектният живот. Но изгубвайки съпруга си съвсем неочаквано, тя внезапно се оказва изправена пред неясно бъдеще. Но това да остане отново необвързана е най-малкият и проблем. Със смъртта на съпруга си, Zhen Zhen бързо разбира за тежкото им финансово положение. Потърсена както от лихвари, така и от адвокати, тя е принудена да приеме огромният дълг, който съпругът и е оставил. В най-мрачния и час се появява адвокат Gao Jun (Peng Guan Ying), за да и предложи начин да се измъкне. Но колкото и да е невинна и незащитена, Zhen Zhen не е глупава. Силно подозрителна към предложенията на Gao Jun за помощ и добра воля, Zhen Zhen е нащрек през цялото време. Работейки рамо до рамо, за да оправят бъркотията, оставена от покойния и съпруг, Zhen Zhen бавно започва да се затопля към чара на Gao Jun. Но тук ли е той, за да помогне, или, като всички останали, просто се опитва да извлече печалба от нещастието на Zhen Zhen? 

 

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам и за сега ми е много интересен. Започва с доста неизвестни и ситуацията се разкрива "на час по лъжичка". Това, което ми допада е, че обръщат еднакво внимание както на личното, така и на криминалната линия. Актьорите в главните роли явно са добър тандем, защото снимат вече втори сериал в подобен жанр заедно. Харесва ми и саундтрака - песните са много в тон с цялостното настроение на драмата. Дотолкова, че чинно изглеждам надписите на всеки епизод, само за да се насладя на финалната песен. :D

Малко се подведох, като започвах, защото видях преведени 15 епизода и реших, че скоро ще приключва. Едва на 5 епизод погледнах, че са към 40 серии, но пък са всеки ден, така че ако ги качват редовно, чакането няма да е голямо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериите са почти преполовени и филмът продължава да не разочарова нито като сюжет, нито като актьорска игра. Един от плюсовете е главната героиня, която противно на очакванията ми от резюмето, не е типичната девица в беда. Въпреки, че има мек характер е склонна да отстоява мнението си и да бъде много целенасочена и да рискува, когато смята нещо за важно. И като бонус - изключително красивата актриса, която изпълнява ролята. Мъжкият песонаж също е много интересен и много печели от изпълнението на Peng Guan Ying - много му се удават скритите емоции. Актьорът не е типичния красавец, но притежава леката недодяланост на прекалено високите хора, която му придава допълнителен чар. Въобще целият актьортки състав е много добър и персонажите им са интересни. Интригата също е на ниво.

 

В предишния коментар бях споменала, че главните участват заедно и в друг сериал. След като се порових се оказа, че и режисьорът, както и към 70% от актьорският състав е същия и в The Confidence (2020-2021). Което означава, че започвам да гледам и него, докато си чакам новите серии от текущия. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре върви сериалчето. Добутали сме го до 29 епизод и до тук не разочарова.

 

Разбира се, разни елементи (да не споменаваме поименно), които се разсейват със Сю-то и Мима все още не намират време да го започнат... И само изпускат по мое мнение, ама пусти увлечения! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето явно си е чист мазохизъм, защото почти веднага след като изгледах The Confidence започнах и този. :D Актьорския състав в по-голямата си част е същия. Малко ми е странно да ги гледам в различна светлина. Част от лошите в предишния са добри в този, част от добрите - са лоши, някой са си съвсем същите. :lol: В момента съм на 7 изгледани епизода. Главната за момента ми е малко като мижитурка, но главния я притисна и най-накрая май свали розовите очила по отношение на съпруга си. За актьорите - както казах и в коментара си за The Confidence наслада са за очите ми. Великолепни са, особено сцените между двамата главни. И тук ми харесва, че обръщат внимание на всички персонажи, не само на главните. С огромно нетърпение чакам да видя как ще се развият нещата. Ако продължи така този и The Confidence ще ми станат най-любимите сериали за 2022 година. Държа да отбележа, че и не превъртам. Много рядко ми се случва напоследък нещо да ме грабне така, че да го гледам в захлас. :)

Да отбележа и страхотния ОСТ, който е наслада за ухото. Особено завършващата песен е прекрасна. :wub: До толкова ми хареса, че си гледам и надписите след всеки епизод. Само не можах да намеря цялата песен с английски превод, ако някой намери, моля да ми я метне. :P

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших го. Определено се нарежда сред любимите ми драми не само за 2022, но и изцяло. Смях се, плаках, радвах се. Имах чувството, че изживявам и аз всяка емоция на героите. :wub: Единствено края ми се стори малко претупан, биваше да има още поне 1 епизод, но моето предположение е, че е трябвало да го орежат или че не са искали краят да е типичният лигаво-захаросан. Но клоня към версията с орязването.

Харесаха ми и препратките към The Confidence - част от предметите бяха показани и тук. Също така имаше и сцена, в която едната героиня гледа серия от него. :D

Имах някои предположения, но какво се оказа - 

Off Topic

главния не е Gao Jun, а е бил нает да се представи за него, а истинският Gao Jun стои зад това и не са му чисти сметките. За президента на компанията ми беше ясно, но от него се изненадах.

Накратко - сериал, който ще препоръчвам на всички и се надявам повече хора да го изгледат, понеже не е много популярен, а според мен си заслужава. Най-вече защото не е типичната лигаво-романтична история, а те държи в напрежение и като свърши епизода, ха да си пуснеш още един, че завършва епизода по такъв начин, просто трябва да разбереш какво се случва в следващия и така, докато не стане късно, а ти си на работа на другия ден.  :rolleyes: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със Сю-то още не съм го почвала, за този видях на други места, че е харесван доста.

Сега гледам с Биньо, обаче там Белия Воден демон крал така ми легна на сърце, че го зяпам с отворена уста.  И на това ще хвърля око, то при мен и Бонд очите са повече от мозъка, не искам да прозвучи обидно, просто да подчертая, че голямо гледане пада, все да не изпуснем нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, lukreciana said:

Сега гледам с Биньо, обаче там Белия Воден демон крал така ми легна на сърце, че го зяпам с отворена уста. 

Дай линк към филма - да не вземем да изпуснем нещо интересно (така, де - естетично). Всичко, което радва окото е добре дошло! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сериала на Биньо народа не харесва анимацията, изобщо като цяло не се харесва сериалчето, много приказно е и кусури много, обаче аз си гледам

Водните демоните и ми се пълнят двете хвърлени очички.

Някак тежичко се гледа сериала. Биньо голям мъченик го раздава. Може да надникнете, може и да ви хареса.

Ето линка

:click:

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...