Jump to content

The Glory Season 1 Part 1 (2022)


Recommended Posts

Естествено. Просто често тези, които са впрягани за топ красавци или красавици, всъщност са толкова рязани и преправяни, че изобщо не знам какво правят в такива класации, като за целта не трябва да правят елементарни мимики, че се превръщат в гротески. На мен ми дожаля за нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз хубава жена не съм виждал като вика, крещи , почват жилите да и излизат, почервенява  и т.н.  Щото на "компрометиращата" снимка на Лавандула, лицето и изобщо не е в спокойно състояние.  Чудя се и гледам, ама вие сериозно ли?  Добре, че Chaumet и  FENDI и ЕLLE и Вог и Harper’s Bazaar  и много други марки са слепи и работят с толкова нарязан модел.  Добър опит иначе.  Те и затова в рекламите не ги снимат като викат и крещят, ами като са спокойни.  В сериалите обаче се налага да се показват и такива моменти.  Така са жените на 40 години. Само дето сертификат за пластичните операции още не сте ни представили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще такъв тип снимки не могат да са показател дали си красив или не. Личат и годините, но е нормално, на 40 е все пак. Лошото е , когато си на 20/30 да изглеждаш по този начин. Дали е минавала под ножа или не, не мога да кажа, ама в Корея кой всъщност не е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че в тази сцена жената не крещи, а говори спокойно. И на 40 лицето не се сбръчква по този НЕЕСТЕСТВЕН начин. Има доста нейни колежки, изглеждащи къде къде по-добре. Това е резултат, често срещан от пластиките правени и на младини, което не се казва на пациента. А именно, че ще има много бързо и неестествено застаряване. Затова казвам, че ми дожаля. Много бързо си пролича при нея. И не изглежда като на 40, а нагоре. Да видим г-н съпругът и другият му богат "колега" дали ще са изцяло на нейна страна. Ако да, много ще се захароса. Залагам на Лошко-той обича силно Лошка и е способен да прави мизерии, за да подържа темпото!

Редактирано от Urban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За красотата и както и да е, всеки си има вкус. Ако си я спомняте в  Full House, беше със свежо лице, но с изсипано дупе и късокрака. Без обработка на снимките няма как да и се удължат краката. Ти и аз не я харесваме, но виждам, че има нейни фенове сред нас. Няма лошо. За мен по-важни са качеството на драмата и играта на актьорите. Не съм доволен и от двете. Загубих интерес и вероятно няма да гледам втората част, макар че имам платен абонамент за Нетфликс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм шокиран, че Song Hye Kyo има мускули на лицето си.  Щото това е което виждаме, когато лицето прави гримаси. Трапчинките които харесваме са също част от физиологията на лицето.  В зависимост също от дебелината на кожата се вижда повече или по малко от мускулите. Ако отворите  учебник по анатомия ще видите, че на "компрометиращата " снимка добре се виждат точно тези мускули.  Лицето се сбръчквало по неестествен начин??   А кой казва кое е естествено, като всяко лице е строго индивидуално и дори се използва за отключване на ключалки и телефони??  Ако гледаме кадър по кадър може да намерим грозни снимки за всяко човешко лице. Ако не искаме да сме дребнави , не го правим.  Не се занимаваме с глупости.  "Компрометиращата" снимка  или е правена на много ярък монитор или е изкуствено изсветлена. По вероятно второто. 

Няколко примера по долу от сериала. Лицето на Lim Ji Yeon е доста несиметрично когато се усмихва, онова отдолу са усмивки.  И тя е на 32 години.  Представям си я на 40 как ще изглежда. 

 

Off Topic

 

spacer.png

 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

IMG_20230212_102056.jpeg

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

IMG_20230212_104021.jpeg

 

IMG_20230212_103924.jpeg

 

IMG_20230212_103842.jpeg

IMG_20230212_103226.jpeg

 

spacer.png

 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gig911,  aз пък съм шокирана, че  си шокиран, че някой имал мускули на лицето. Че кой няма?!

Още по-шокирана съм, че една снимка(скрийншот, без каквато и да е обработка) може да доведе до такива полемики. Между другото, Нетфликс са заявили, че всички публикувани необработени снимки от сериала на въпросната дама в интернет пространството, ще бъдат изтривани. Що ли!

Та, за героинята. От мен браво на създателите за избора на актриса. Въпросната снимка, създала дискусията показва измъчената изстрадала героиня, в чийто образ актрисата идеално се вписва като външност. Що, как,  с грим или без, изкуствено или натурално- факт. 

А това дали я харесвам или не, е без  значение, и не мисля, че трябва да се убеждаваме обсебено до безконечност кой колко е красив и кой е по-по-най.

@bond,  споделям мнението ти.

 

И слагам една  официална снимка от рекламите за втори сезон с пожелание за приятно гледане на харесващите сериала.

 

spacer.png

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

От мен браво на създателите за избора на актриса. Въпросната снимка, създала дискусията показва измъчената изстрадала героиня, в чийто образ актрисата идеално се вписва като външност.

Да, ама не! Просто й личи (с грим или без), че е с 10 години по-стара от "съучениците" си. И от тук лично аз не взимам на сериозно героинята й. Отделно играта й не ме впечатлява. Има много актриси, по-подходящи за ролята. Като споменем и дупките в сценария, някои от които вече ги посочиха, сериал средна ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

31 minutes ago, dido100 said:

Има много актриси, по-подходящи за ролята. 

То пък една роля. 8 епизода се чудех как точно ще отмъсти, но @Urban много точно го е написала. То няма и как, ако се замисли човек. Не ги бива напоследък сериалите за отмъщение. По-приемливо щеше да е, ако някой богат неизвестен роднина и беше завещал пари. Последното е шега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, bond написа:

По-приемливо щеше да е, ако някой богат неизвестен роднина и беше завещал пари.

Графиня Монте Кристо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно тук сега ще пишем сценарии.  Нямало да може да си отмъсти???  Според вас е много трудно да намериш  някой нещастник в Корея и да го накараш да следи някого и да го снима???  Като му дадеш кола и му плащаш?  Отделно има такъв бизнес , нарича се детективски. Те не отказват пари да следят някого , и дори имат собствени коли.  Доктора за сега няма кой знае каква роля, но и него може  да се намери кой да го замести.  Детето на лошата си изпълни задачата и дори да го измести , това няма да промени отмъщението.  Стара била с 10 години, ами ти живей както тях  или както нея, и виж дали няма да остарееш преждевременно. 

Поне в следващата тема няма да има толкова писане, щото някои хора официално вече се отказаха от сериала, но все още ни запознават с недоволството си. 

 

Off Topic
Off Topic

 

 

 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, dido100 написа:

Да, ама не! Просто й личи (с грим или без), че е с 10 години по-стара от "съучениците" си. И от тук лично аз не взимам на сериозно героинята й. Отделно играта й не ме впечатлява. Има много актриси, по-подходящи за ролята. Като споменем и дупките в сценария, някои от които вече ги посочиха, сериал средна ръка.

 

Просто-  защото отмъщението състарява.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Urban написа:
Преди 1 час, gig911 написа:

Доктора за сега няма кой знае каква роля, но и него може  да се намери кой да го замести. 

 

  Скрий съдържанието
  Покажи скритото съдържание

 

Ти сериозно ли? Я си хвани ти някоя докторка - хирург и я накарай да приключи някой заради теб? Доктор, който убива? :D Да не говорим откъде толкова кинти таз даскалка? От работата във фабриката ли? :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Urban написа:

 Да не говорим откъде толкова кинти таз даскалка? От работата във фабриката ли? :lol2:

В интерес на истината

Off Topic

има сцена, в която тя казва, че цял живот спестява, за да има пари когато започне отмъщението си. Мисля, че говореше с "фотографката" си тогава. Аз съм склонна да вярвам, че за 18 години може да се спестят пари., особено при нейния начин на живот - учене, работа и ядене само на кимбап.... Все пак първата й среща с доктора беше в болницата, когато тя припадна от недохранване... Показаха й какви жилища е ползвала  - просто стая за спане, без никакви удобства. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, gig911 написа:

Явно тук сега ще пишем сценарии. 

Поне в следващата тема няма да има толкова писане, щото някои хора официално вече се отказаха от сериала, но все още ни запознават с недоволството си. 

 

 

 

Аз мислех, че темите са за писане на коментари- позитивни, негативни,  но... щом не ти харесва,   може да пишем  само химни и дитирамби за Сонг Хье Гьо, или по-точно ти да пишеш, щото аз приключих със сериала. :D

Та на изпроводяк да се отчета.

 

България си има Лили,

де не остарява, 

Корея - Сонг Хье Гьо, която

все по-млада става.

И в сериалите до младите мъже,

изглежда си неистово добре.

Шанел и Фенди и светът,

за нея на опашка се редят.

Но що ли  пък при толкоз добринки,

все още тя  самотна си седи?

Как що?

Защото при такова обаяние,

не си намира принца  с нужното старание.

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то да коментирате хубаво, ама вие само се повтаряте??  Разбрахме още от първият път като го казахте, не сме идиоти. Няма нужда нещо по 20 пъти да се повтаря.  Сериала не става , тя е грозна, сценарият е тъп, разбрахме го. 

Urban - Аз не знаех ,че само докторите можели да убиват??  За какво ти е доктор??  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо Song Ji Hyo , Kim Sun Ah, Ha Ji Won, Uhm Jung Hwa, Seo Hyun Jin, Yoon Eun Hye, Han Ji Min, Moon Chae Won, Kim Hyun Joo, Lee Da-Hee и много много други са все още сами??  Въпроса е риторичен.   Просто много ниско взехме да падаме.  Това е Корея, за какво им е да дундуркат някой идиот и неговата тъпа майка?  Харесва им да живеят сами, както е модата напоследък.    Доста мъже актьори са също сами. Защо ли?  Принцесите ли свършиха?  Пожелавам им ако искат да се оженят да успеят да го направят, едва ли ще им бъде трудно.  Стихове няма да пиша. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с горното мнение. Тя да беше единствената останала стара мома, ама далеч не е. Всеобщата любимка пък Сон Йе Джин как хвана последния влак, на 40 се омъжи и роди. Никога не е късно, ако иска, може да си намери някой.

Аз не мога да разбера с какво толкова е заслужила този хейт, че да и критикувате и външният вид и актьорската игра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...