Jump to content

Recommended Posts

W2BjP_3f.jpg

 

THE ECLIPSE 2022

 

СтранаТайланд

Жанрмомчешка любов, романс, училищен

Епизоди12

КаналYouTube (GMMTV)

Период на излъчване: 12 август - 28 октомври

ДиректорGolf Tanwarin Sukkhapisit

Сценарист: Yokee Apirak Chaipanha

СубтитриАнглийски

Официален трейлър:click:

 

Участват:

First Kanaphan като Akk

Khaotung Thanawat като Ayan

Neo Nimtawat като Khan

AJ Chayapol като Wat

Pawin Kulkaranyawich като Namo

Patchatorn Thanawat като Sani (Teacher)

Yai Vacharakiat като Chadok (Teacher)

Sine Inthira като Waree (Teacher)

Pak Chavitpong като Jamnan

Tee Vitsarut като Jamnong

Petch Natthanon като Jamnian

Ron Patarapon като Dika (Ayan's uncle) и други.

 

Инфо:click:

 

РЕЗЮМЕ

Сериалът "Затъмнението" разказва за училищно проклятие и две съперничещи се момчета, които се влюбват едно в друго, но трябва да се изправят срещу влиянието на времето. Елитното училище за момчета "Suppalo" е строго управлявано, но над него тегне проклятие, което се засилва с наближаване на слънчевото затъмнение. Но където има правила, има и желаещи да ги нарушат. Група ученици се обединяват, за да търсят правата си.

Главният отговорник на учениците (Akk) и неговите приближени са натоварени със задачата да разубедят бунтовническата група. Тогава обаче пристига Ayan, новият мистериозен и проблемен ученик. Akk е мнителен към Ayan, който се опълчва срещу училищните норми. Ayan се е преместил в "Suppalo" с надеждата да открие човека, тласнал вуйчо му Dika към самоубийство. Единственото доказателство, което го води Ayan в "Suppalo", е старият бележник на вуйчо му. За да отклони от себе си вниманието на Akk, Ayan си играе с него. Ще успеят ли Akk и Ayan да развалят проклятието?

Превод на резюмето: firefly

 

 

Онлайн с английски субтитри: Тук

 

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

Off Topic

26Nnk_4f.jpg

 

d8Nde_3f.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път ми се случва да попадна на сериал в който да не си харесам някой от актьорите, :dunno: явно наистина има първи път за всичко. Това което ми грабна интереса е каква е историята около случилото се с чичото!  Мистериозната нотка ме държи да гледам за сега. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради историята я почнах, но и ми харесват актьорите, особено Аян. Много по-различен от сериала Тонхон Чонлати. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.11.2022 г. at 22:05, Dani написа:

За първи път ми се случва да попадна на сериал в който да не си харесам някой от актьорите ... Това което ми грабна интереса е каква е историята около случилото се с чичото!

При мен точно обратното :lol2: Историята в началото беше интересна де, в средата леко ме изгуби, но за кратко, после продължих да гледам сериала с интерес. :yes:Факт е, че гледането на сериала текущо ми повлия на преценката и интереса. Двамата главни толкова добре си подхождат. :inlove: Радвам се, че имат още общи проекти заедно. 

Off Topic

Изненадах се, че вуйчото е имал връзка с предполагаемия за Ayan извършител. Много сладка и трагична история. Добра врътка беше.

Чудесен сериал. Хареса ми! Ако някои още се чудят, това е знак да го гледате! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...