Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Sweet Room (2009)
Страна: Япония
Дата на излъчване: 1 август 2009
Канал: Bee TV
Режисьор: Bee TV
Жанр: Романс, Драма, Еротика
Епизоди :4
Субтитри: Английски

Участват:
Narimiya Hiroki
Mukai Osamu
Kaname Jun
Toyohara Kosuke

Резюме: Сладка стая е мобилна драма, заснета от Bee TV, състояща се от 4 епизода с продължителност 15 – 19 минути. В драмата се разказва за четири любовни истории, случващи се в различна "стая ".

 

Руски субтитри (преведи 3 епизода)

Сваляне с :subs: : ТУК

онлайн с бг субтитри :subs:
:essub:

 


Драмата ми хареса, особено епизод 1 и 2 с Narimiya Hiroki и Mukai Osamu. Но всички истории носят своя чар... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За интересуващите се - руски субтитри. (до трета серия)

П.П. Не че са нужни субтитри, за да се гледа... :P

П.П.2. Narimiya Hiroki ми е тотален любимец вече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама аз им направих пък :P Вместо да си направя последния епизод на Мао B)

Много са приятни - като малки поемки + песничката на ДБСК = подкосени крачета :D

Второто и третото най-ми допаднаха, но всичките си имат своя чар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно серийките, сладурски отвсякъде. Любими - първа и четвърта, но и другите не са никак зле.
П.П. Ако и при нас имаше такива мобилни сериали сигурно нямаше да искам да слизам от автобуса. laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно сладки истории и много красива визия. И четирите ми харесаха по различни причини, особено третата, понеже Канаме Джун ми е слабост.

Направи ми впечатление, че актрисите от 1, 2 и 3 епизод са невероятно красиви, но май не са много известни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни истории! Особено първата и третата бяха много красиво заснети, а втората беше много сладка. Mukai Osamu e голям чаровник. На мен разбира се любима ми е 1-та, заради Hiroki. Като го гледах направо мозъка ми изключи иии няма да изпадам в подробности :D Ама бая ми е завъртял главата.

http://www.youtube.com/watch?v=TAwqHxtldP0

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любими са ми първа и втора, а жената от четвъртата е страшно красива! Третата нещо не можа да ме грабне... Поне от това, което помня де, понеже го гледах отдавна :lol: Ноооо много интересна "компилацийка" обожавам такъв вид филми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hiroki беше най-страстен, поне на мен първата история най-много ми хареса. Третата също беше силна. Добре са обърнали внимание на детайлите. Подбора на актьорите не е случаен, това което са искали да постигнат се е получило. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с коментарите по-горе. Харесаха ми много епизодите, субтитри наистина не трябват тук :) сааамо гледайте и мечтайте :28558: . Така като се замисля май трябва да си направя и аз една фотосесия :wub: започвам търсене на подобен фотограф :kissx:

Гледайте обезателно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много сладко беше :) . Не заради личното ми отношение към Хироки Наримия първата история най - ми хареса. Може би тя ме изненада, защото до сега японци+ еротика е било = на нещо ужасно гадно, способно да те откаже завинаги от спорта........ а тук всички истории бяха красиви, нежни и пълни с емоция, която много леко беше предадена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е мой тип. Сюжетно, имам предвид, не е... малко е ... розовите сладки сънища на спящата красавица ... и какво, скука...

За мен де :). Не пречи другите да му се радват.

Иначе, изненадващо, излиза, че някои хора могат да се целуват и добре пред камера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Бива си ги японците и в любовните истории,толкова красиво и прецизно,3та  и разбира се 1та история ,актрисите бяха наистина много красиви и разбира се Хироки  и Джун. :wub:

Явно на японците не само целувките им се получават добре пред камера :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...