Jump to content

Recommended Posts

481px-FahTanTawan1.jpg 

Friend to Enemy (2022) ฟ้า/ทาน/ตะวัน

Spoiler

2p4KP_4f.jpg

 

FahTanTawan-pmi.jpg

 

FahTanTawan-imp.jpg

 

FahTanTawan-asn.jpg

 

FahTanTawan-pm.jpg

Страна: Тайланд

Известен още като: Fah Tan Tawan

Жанр: Драма, романтика

Епизоди: 24

Период на излъчване:  24 Септември, 2022 - 11 Декември, 2022

Време на излъчване: Петък и Събота

Продължителност: 1 час 

Канал: Amarin 34 HD

Компания: Change2561

Режисьор: Nui Suttasit

 

 

В ролите:

Porshe Saran as Weha
Iang Sittha Sapanuchart as Tawan
Maprang Alrisa as Nithan
Sam Yuranant Pamommontri as Thakun
Willie Ruengrit McIntosh as Chanon
Ann Siriam Pakdeedumrongrit as Ratri
Kob Songsit Rungnopakunsi as Khamrong
Kongkapan Sangsuriya (Noom) as Khanchit
Kochakorn Nimakorn as Duangjai
 

 

 

Резюме:

 

Weha,Tawan и Nithan са най-добри приятели. 

Случват се събития след които, Weha обвинява Tawan за смъртта на майка си.

Tawan започва да ненавижда Weha, защото той се среща с Nithan, в която Tawan е влюбен.

Ще успеят ли двамата да изгладят противоречията си и да възобновят приятелството си?

 

 FdVkhqGaIAIpGYs?format=jpg&name=4096x409

 

 

Тийзър:

 

 

 

 

OST:  

 

Spoiler

 

 

 

Линкове за гледане:

 

Онлайн с английски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, пусни ми я песента от трейлъра, ще я сложа горе в ОСТ. Изгледа ли всичко излезнало? 

 

Кастът е страхотен! Само Нитан ми е безлична и нещо не ме трогва, за сметка на министерската щерка, която не знам как ще я изтърпи Тауан. Кога успя да научи толкова много за семейството им, уж се прибра пияна като мотика, хахаха, жена с мисия да си хване мъж с дълбок портфейл.

В 6-ти епизод каква игра от Iang Sittha! Аз съм го гледала в отрицателна роля, където ми идеше да влезна през екрана и да го удуша, а сега ми стана жал за него с този баща. Много ми е интересно как ще се развие героят му, предполагам ще му падне пердето и ще се опълчи по-сериозно на баща си. А как си приличат със Сам Юранант, не е истина, могат да минат за истински син и баща.

Spoiler

Обаче Поршето не иска да си признае, че харесва Нитан. В това отношение поне Тауан е абсолютно честен с него.

А снимката, която намериха, изглежда беше правена от бащата на Нитан. Значи Чанон, той и майката на Поршето се познават.

 

Fdv-XueVQAAM1EP?format=jpg&name=4096x409

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тауан! Как само застана пред Поршето,

Spoiler

за да го защити! Много ми хареса и като му каза, че може да няма неговата физическа сила, но по негов си начин ще направи всичко възможно, за да защити, тези които обича. :wub: Въпреки че ревнува и не го свърта заради Нитан, не се поколеба да се застъпи за приятеля си и даже да лъже родителите си. Да не говорим, че остави онази гадина да му се натиска, за да свали обвиненията срещу Уе. Тук може би искаше да угоди и на Нитан, но ако не му пукаше за Уе, не мисля че би я оставил да си разиграва коня.

Почти съм убедена, че Поршето е син на Та, особено и след като майка му го накара да обещае, че каквото и да става, няма да нарани Та или пък да му отмъщава. А Тауан как е толкова съвестен при такива злобни родители, идея си нямам, освен че Дуангджай го е отгледала и това явно е повлияло. Хъм...да не се окаже, че Тауан е осиновен. Майката на Тауан е пълна истеричка, като гледам как се държи, ако е зависело от нея Тауан щеше да е същият като Плой. 

Министерската щерка вече ми е в графа непоносима и се надявам да си получи заслуженото до финала. Жалко че ще продължи да мъчи Тауан, не мисля, че наистина го харесва, просто явно й е интересен понеже се дърпа и тя нали е свикнала всичко да й се дава на тепсия, иска да го има и него. Разглезена пикла.

Тийзър за 9-и и 10-и епизод.

 

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви ли не неща съм гледала от тайландските родители, но тези двамата тук взимат върха по гадост. Майката на Тауан е психично болна и да кажем, че има някакво обяснение за действията й, но бащата?

Spoiler

Първо за втори път насочи пистолет срещу сина си и този път даже стреля, после тръгна да го дави в басейна. :o Онемях. Едно е словесни обиди и унижения, но това мина всякакви граници. 

Тауан ми се струва, че мина на тъмната страна и ги прикрива за момента, но няма да му е лесно.Майката на Поршето, свързана с всички мъже в сериала, се оказа.

Spoiler

Сега пък Чанон знае за нея и кой е бащата на Уе. И той е изперкал тотално, да видим той пък за какво толкова се дърви на Та и иска да му отмъщава. Явно той плати, за да може Уе да излезе от затвора. Да не се окаже, че Та е убил мъжа на майката на Уе. За да знае такива лични неща за него Чанон, явно са били близки и очевадно и майката го познава.

Уе завърза приятелство в затвора, сигурна съм, че ще му е от полза навън.

Нитан продължава страшно да ме дразни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...