Jump to content

Форумно посещение на бунгала


Recommended Posts

Готини снимки, браво. :) На мен сега ми е още мътна главата и се опитвам да си подредя спомените. Някакъв ми изплува в главата сутринта, как на връщане от нощния плаж, едно момиче ми говори за японски актьор, който участвал в Maou и ми показваше негови снимки...  Та ако се сети, нека каже коя е, да и запомня ника. :) 

 

 

ЕДИТ: 

 

 

 

 

 

 

 

 

@демона: музика носих, но явно не се бяхме разбрали за техниката на която ще свири, и тъй като касетофона беше на фолк-агитка-та... сещаш се  :lol: Нищо, ще знаем за следващия път  :P (пък и да ни беше попял бе, скътавка такава  :lol: )

 

 

 

 

 

Вал що си спомням, че в един момент се опитваше да ме удавиш?  Явно си ми бил много бесен. :lol: И то точно когато Пам и Ирина (Нея я запомних по гласа, защото прилича на японската певица и актриса Chara   :D )  правеха отчаяни опити да ме научат да плувам.  Нищо явно азиатската музика ще се почетe друг път. Забелязах обаче, че една агитка си пускаха корейски клипове на лаптопа. (май бяха от Бургас) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Алекс за организирането, придвижването(на Ирина и Дънди) и настаняването. Радвам се, че се запознах със Сабрина, Синардин, Туци, Пешито, Романс, Мood, Дънди, Бурбенг. Нова тренировка на отбора по воден волейбол очаквам за следващата година. Вал и Йонги, благодаря, че се включихте към това интересно изживяване да играете с леворъки девойки, каквито бяхме. :lol: А останалите, ами бяхте ли изобщо там? Или идеята беше да се съберем, ама всеки да е с компанията си?

 

Бяхме там ИЗОБЩО zdrav4eto76.

БЯХМЕ и се извиняваме, че си успяла да се запознаЕШ само с горе изброените хора. Идеята наистина беше да посрещнем съфорумци от цялата страна, да организираме всичко за тяхно удобство, да ги придвижим /на който му се налагаше до бунгалата/ съответно и да ги настаним и чак тогава да се разделим на компании. Аз да си призная още откакто се заговори за ходене на бунгала - силно започнах да се надявам да се падна в компанията отговаряща за изхранването на всичките 50 човека. Споделих това удоволствие с Румен и Емо още първата вечер и съвсем егоистично отказах предложената помощ единствено от Спиди и Пешито/поне мисля, че беше тя / в тия жеги до барбекюто ми беше трудно да помня имена/. Доволна останах, че успях да се включа и в пренасянето и нараждането на маси и пейки, почистването им още същата вечер докато на другите им се налагаше да ходят на нощно къпане. Естествено се радвам, че не ви е било скучно във вашата компания, където сте играли волейбол и сте се подготвяли за евентуална среща следващата година. искрено моля да бъда поканена отново, пък дано догодина да успея да изпробвам водната пушка, която специално си закупих за водната битка, но така и не ми остана време и възможност да използвам заради амбицията ми да се изявя като готвач и поради факта, че Пам - слънцето на варненската група претърпя злополука още на отиване и и беше трудно да ходи при всеки по отделно, за да му обърне внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се запознах с много нови хора (само не запомних ника на момичето, което ме черпи с бадеми :) И въпреки че нямаше достатъчно време да се опознаеме по-добре ,поне се видяхме :) Условията и всичко в комплекса бяха идеални, нямам никакви забележки.

Плажа беше близо и много приятен, играхме волейбол,плувахме ( и доста изгорях...). Жалко, че първата вечер ми беше лошо след дългият път и не хванах нощното къпане, а втората беше студено, но здраве да е :) Благодаря на всички присъстващи за приятните моменти и на всички направили това събиране реалност :)

 

П.П. Специални благодарности към Dundy ( тя е истински майстор на волана :) за страхотното шофиране, особенно на връщане с работеща флашка с корейска музика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вал що си спомням, че в един момент се опитваше да ме удавиш?  Явно си ми бил много бесен. :lol: И то точно когато Пам и Ирина (Нея я запомних по гласа, защото прилича на японската певица и актриса Chara   :D )  правеха отчаяни опити да ме научат да плувам.

 

Не го приемай лично, то си ми е запазена марка - всичките които плуваха покрай мен и сутринта и вечерта бяха неколко кратно удавени :lol: + тва как да съм ти бесен, то ти се оказа таква душица :lol: :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докладвам за още трима успешно прибрали се. Огромни благодарности на варненци за организацията, специално на Алекс (и извинявай за главоболията) и на Пами за помощта с маршрута. Още веднъж благодаря и на двамата майстори-скараджии - момчета, гуш! На Пам - успешно оздравяване. Ако съм забравила някого, сори, още ми е мътна главата от жегата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мен ми хареса доста. B)

Както казват руснаците " на вкус и цвет товариши нет".

Руско говорящите да ме извинят и оправят правописа . :P

Варненци като организатори отнесоха и работата и настроенията ни.

Въпрки всичко поклон за смелостта да организирате толкова много хора уж сродни души но, и толкова различни на едно място ;) .

А относно специалните благодарности относно шофьорските ми умения направо си заслужаватепочерпката.

Пък и да ме изтраете 500 км. без музика и климатик си е геройство. :P

И аз обаче съм на мнение, че дните бяха малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И понеже Уни Кат реши да отвърне на моя монолог, аз като възпитан човек ще се включа в диалога. ;) Ще се получи малко дълго, но от друга страна ще спестя някои интересни подробности, за да не злепоставя хора, които вероятно нямат вина за резултата.

Мисля, че ясно благодарих за оказаната помощ, както по организирането, настаняването, така и по извозването.

Уни Кат, много съжалявам, че ти се е наложило да се погрижиш за храната на присъстващите, както и за почистването. За да не бъда грешно разбрана, към присъствалите добавям и хората като теб, както и тези с деца. В своя защита ще кажа, че тъй като не бях участвала в купуването на храна, както и в приготвянето, съвсем възпитано отказах от абсолютно всичко. Хората около мен знаят, че си носех шишенце минерална вода и само това консумирах. Колкото до нареждането на маси и столове, съжалявам, че не сме успели да се включим. Но по независещи от нас причини, в продължение на два часа стояхме на Старо Оряхово, заради което се появихме след 21 часа. Признавам, че се запознахме с някои хора от София при пристигането ни, но тъй като повече не сме контактували, не помня нито кои са, нито в тъмното видях как изглеждат. Само ще кажа, че Туцито беше сред тях и по-късно намери време и желание да каже нещо повече от аз съм еди коя си.

Колкото до някои Слънца, Звезди и Комети... Ами разбирам, че са били контузени, но контузията на устите им ли беше или да? Или вероятно почти цялата варненска група (изключвам работещите над барбекюто) беше контузена? Точно заради това интересно отношение, част от нас, час и половина по-късно, пое към морето. Където се сближихме и си прекарахме страхотно. И не сме участвали в нощните къпания. За това интересно изживяване да ти разправят съгражданите.

Няма да разправям на другия ден на плажа, отново как се сблъскахме със стена от мълчание, следствие на което вечерта решихме, че ще се нахраним отделно няколко човека(съжалявам, че нямаше място да поканим и останалите, с които се сближихме) и да, слушахме на лаптоп корейска музика. Все пак, това ни свързва и на нас наистина ни допада. И понеже никой от домакините не реши, че сме нужни на компанията(на снимките ясно се вижда колко са били, а как се казват идея нямам, тъй като дори не се запознахме), се прибрахме в бунгалото и така приключихме втората вечер.

Благодаря на хората, които ни уважиха и изпратиха на следващата сутрин, като дори си прекъснаха ходенето към плажа. Ако нямат нищо против, можем да поместим и снимка.

Не е необходимо много време и усилие, за да се покаже вниманието, но когато те третират като празно пространство, колкото и да сме комуникативни и добронамерени, няма как да се получи.

Имате правото сега да ме оплюете, колкото и както искате. А аз обещавам, че повече няма да коментирам или да се защитавам. :bow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ми нямам намерение да те плюя, няма и да те цитирам, ама може ли да се вкючиш и в моя диалог? Какъв е проблема ти с обръщенията на приятелите ми към мен? Явно ти си била с контузията на ушите, защото тези, които бяха достатъчно възпитани и изявиха желание да дойдат и да ме поздравят, понеже нямах физическата възможност да обходя целия комплекс и да кажа дори "Аз съм Пам", тези хора знаят, че дори и с контузия на устата пак ЩЕ говоря повече от всички присъстващи! Знаят и колко дружелюбна и приятелски настроена съм. За "контузията на варненската група" - от добра воля решихме да приготвим храна, за който и да е, да сложим и подредим масите (седнала рязах салата, а останалите "контузени" ми миеха и носеха необходимите продукти ... явно съм нямала и контузията на ръцете, можех и да подам дясната за едно здрависване ... информативно). Не беше целта да се изявяваме като домакини, все пак и ние бяхме на бунгала! Приготовленията и грижите за мен, бяха контузията на нашата група, извинявам се, че ми обръщаха внимание, докато се бяхме "отцепили" на масата до барбекюто ... благодаря им за което, както и за факта, че с всичките ми контузии ме донесоха до масата и ме сложиха в края, вместо да ме разходят, за да се запозная с всички! Който каквото консумирал - консумирал, но точно Уникат отсервира масите, празни чинии, чаши, купи, прибори и празни шишенца от минерална вода, заедно с други незначителни хорица, от контузената агитка! Съжалявам, че стана толкова лично, ама доста неуместно и обидно игнорира доста хора, които се потрудиха, за да спомогнат за приятното прекарване на всички съфорумци.

Ми и аз искам да благодаря на "контузените" варненци (броим и Майчето), на софиянци, добричлии, старозагорци (Гале, благодаря за подаръка и консултацията :)), врачани, русенци и пловдивчани.

Цялостните впечатления: първия ден ми се ревеше от болка, втория ден - спек - не мога да отида на плаж, не мога да играя волейбол, не мога да отида да се запозная с "важните" гости. Надявам се да сте си прекарали добре покрай споделените си интересите си и лаптопа. Разделение нямаше, просто мястото беше ограничено. А за третата вечер ... ПРИЗКАЗКА! Всички си бяхме "ЗА-ЕД-НО, ЗА-ЕД-НО". Приятните емоции бяха прекалеееено мнооооого, а въпреки болката и травмата на слънцето (луната, земята, космоса и прочие), коментара на Здравчето е причината за неприятните ми емоции .... (Горчицата и другите 8 оцелели, свидетели, че нямам травма на устата, знаят коя моя фраза влиза в употреба точно тук .... както и "ТИ ... ТАМ!"!!!

П.П.: Ицо, ти си моят идол! "И вий по-тихо, щот не чувам музиката" ... и "момичета, по-спокойно!"

 

Pammy : Ние пак сме ЗА-ЕД-НО. Явно е, че някои хора сме си самодостатъчни, но не ни беше това целта - Наистина.

Моите лични впечатления (не, че някой ме пита...) Бях много разцепена. Опитвах се до всеки да достигна, но и исках всеки да достигне до мен. И Бога ми, не съм била НЕдоброжелателна. На мен ми беше много хубаво. Запознах се с нови, хубави и интелигентни хора. И ми е много тъпо, че някои хора, които дойдоха да си бъркат в носа, имат претенции за нещо... И все пак, нямам лоши чувства към никой. Нито към Вал, който ми нанесе ред поражения; нито към Здравчето, която много тъпо се нацепи; нито към хората, които ме гледаха лошо - не знам защо... Всички вечери бяха дълги и приятни, с къпане в морето, без къпане в морето, с игра на карти, със смях, със стоене в тъмното... Много яко. Даже не обърнах внимание на много комплексирани хора, които имат някакви очаквания от нас.

Беше ми много приятно да играя волейбол с Емо, Тифа, Спийди, Канг, Еди, Демона, Бурбенг, Синардин, Румен, Сабрина1 и Мая (на Пешито сестрата). Опитах се да кажа на всички, още първата вечер, да си изкарат масите от терасата и да ги наредят до другите маси, за да сме на едно място, но "думите ми не достигнаха до всички". Крещях, крещях, крещях и не бях чута. Ами извинявайте, че не ме чухте, за сметка на всички други в комплекса - Не, в околността. Благодаря на Пешито и сестра й за огромного количество домати и краставици, и праскови - домашно производство. Благодаря на УниКат, че прибра цялата мизерия няколко пъти... И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, ЧЕ ДОЙДОХТЕ. Беше ми тъжно, че Илиян1 не можа да дойде, както и Майк, Рагнос, Параб, Мрънкалото и Деси.

 

Ригрина:

Ние сме отново ЗА-Е-ДНО и сме вече "вери хай" :lol: /варненската агитка, де /бел.ред./. Искам да кажа обаче, че при почти 50 човека няма как всеки да обърне внимание на всеки. Лично за мен ще кажа, че първите два дни ми бяха в мъгла. Не- в ПЪЛНА мъгла. Затова едва ли съм обърнала внимание на когото и да било. Искам, обаче да благодаря на Уни-Кат, с която втората вечер прекарахме почти 5 /пет/ часа пред скарата, докато изпечем яденето за всички.

P.P. На тези, които останаха и в неделя вечер- благодаря ви за всичко! Надявам се скоро пак да се видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви, спрете!

Всички!

 

За доброто си изкарване, всеки отговаряше сам.

Никой, на никого не беше длъжен.

Нито за храната, нито за обслужването, нито за транспорта.

Всичко беше на доброволни начала.

Нямаше домакини, нямаше гости.

Положих усилия да организирам тази среща, с идеята, да имаме възможност да се опознаем на живо. А не да говорим за азиатски филми, нито за азиатска музика.

Различни хора, различни интереси. Но това не ни пречи да общуваме добре помежду си.

Всеки има право на мнение.

Здравче, съжлавям, че не си изкарала добре. Никой няма вина за това.

Нормално беше първата вечер, след като хората не се познават, всеки да търи компанията на познатите си, поне в началото.

И при тази бройка е нормално да не успееш да обърнеш внимание на всички.

Втората вечер групите се поомешаха и забелязах доста приятни разговори.

Аз лично, поради организационни проблеми почти не успях да се включа и в двете вечери. появявах се едва в късните часове и не успях да обърна внимание почти на никой. За което много съжалявам и се извинявам (ако някой реши да организира подобна среща, може да ми пише на лични, срещу скромно възнаграждение, ще му дам полезни съвети ;) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой имаше идея след като се появят снимчиците

всеки да си се покаже (на снимката и напише ника и именцето, може и на лични)

Че нали бяхме много, па и аз все на никове карах.......кой да се сети за именца.

Ще се радвам ако има желаещи, таман да си се доопознам още и да не се бъркаме rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това можем да го направим лесно във facebook, като всеки се отбележи на снимката.  Само ги качете.   :rolleyes: Какво стана третия ден, целите сме в слух.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволна от срещата. Поне успях да си почина /само за 2 дни, но и това е нещо/. Единствената ми забележка е......МНОГО БОГОМОЛКИ БЕ :blink:

За пръв път в живота си виждам толкова много богомолки на едно място - няма да споменавам, че изпитвам панически страх от разни гадини.

Иначе, като му тегля чертата ми хареса, извинявам се че не запомних имената на присъстващите /това ми е проблем - докато чуя името и вече съм го забравила :unsure: /, но поне помня физиономии. Така, че при следваща среща веднага ще бъдете разпознати :yes: .

Да не забравя да благодаря на Ирина, за това, че въпреки проблемите с колата успя да ни извози до бунгалата - имаш огромна почерпка от мен :thanks: Надявам се проблемът с автомобила да е отстранен. Благодарности и на Дънди за превоза на връщане. И двете определено сте по-добри шофьори от този който ни вози до Бургас - добре, че не мога да се снимам - имам огромна стресница, тоя беше някво камикадзе.

Вече благодарих на Алекс за организацията :bow: , няма да се повтарям.

Надявам се да има нови срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Алекс, ОЛЯ СЕ! Нямаш право да говориш по подобен начин.

Нямаше домакини, нямаше гости.
Е, уж това беше идеята, но всъщност имаше домакини и имаше гости. И имаше недоволни гости (което до някъде е номално)
Положих усилия да организирам тази среща, с идеята, да имаме възможност да се опознаем на живо. А не да говорим за азиатски филми, нито за азиатска музика.
Колко точно усилия положи ти??? Защото аз помня, че имаше и други хора - Пирани, която създаде идеята и която търси сума време място, където ТОВА да се случи; после помня как ходихме до там с моята кола да правим резервация; пазаруването, пътуването и както вече отбелязахме, "обслужването" на бунгалата също беше с ПОМОЩТА на други хора. Нямаш право да приемаш благодарностите лично. Никой не е запознат с подробности и не е нужно, но ти май не знаеш какво е скромност. Между другото май се познаваме от форума "Източен дух"... Ясно е, че за това ни се иска да говорим. Вярно - не успяхме, но нали това беше идеята - да се съберем хора с подобни интереси и да ги споделим помежду си.
Втората вечер групите се поомешаха и забелязах доста приятни разговори.
"Благодаря ти", Алекс, за твоето миродавно мнение! За това, че "ни събра", че "ни забавлява", колкото можа, за това, че се почувства отговорна за нас и даже ни каза кога да си лягаме... И понеже стана твърде лично, ще те помоля да не се изказваш от името на варненци, да не ни казваш кога да спрем да пишем или да лягаме да спим, или кога сме гладни. И следващите ти изречения са ЗЛЕ, но аз спирам до тук и с теб няма да коментирам повече бугналата, освен ако не искаш съвет срещу скромно възнаграждение... Е...си, даже Здравчето76 (нищо лично мила), не успя да ме подразни толкова много, както ти Алекс.

 

 

Демоне... - ей заради такива няма да споделим публично какво правихме последната вечер. Като се събуди Пам, ще ти пише на лично. Само ще кажа, че имам мускулна треска по цялото тяло, от смях. Толкова много, много, много се смяхме, че ми появиха бръчки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пами, съжалявам. Не си разбрала поста ми.

Не искам лични благодарности. Не ми трябват.

Исках просто да не се карате. Не това беше идеята.

Аз много добре знам кой, с какво участва в организацията.

Ако искаш да ти обясня какво точно имах предвид, ще го направя като се видим. Тук не е мястото да спорим :)

 

А последното изречение беше в кръга на шегата. Ставаше дума, че осъзнах как е трявбвало да постъпя за да си спестя голяма част от проблемите, но късно за съжаление :) И както казах, за това кой, как е изкарал има вина самият той :) (в случая сама съм си виновна ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апелирам към здравият разум на всички, нека не правим от хубавото събитие остатъчен горчив вкус в устата. Прекрасно е , че "Източния дух" успя и успява да ни сабира, иначе толкова различни във всичко хора. Радвам се , че " И аз бях там...". С изключение на това, че на всеки в даден момент нещо му докривява, ама това е нормално, всички сте супер сладури и много готини. Хайде и една песен поздрав: http://vbox7.com/play:51863180

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ви е напекло слънцето май.

 

 

Личните спорове и дразги, МОЛЯ ВИ на ЛИЧНИ.

Не е нужно да са достояние на всички.

Моля някой "пълководец", ако продължават в същия дух,

да удари катинарчето на темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да явно ще ни трябва нова тема в стил "спорове -->всякакви", особено след още някоя подобна среща. Именно защото си изкарах добре /вярно- винаги може и по-добре, наистина не остана време за всичко запланувано и най-ме е яд, че в тези жеги отпадна точно битката с водните пушки/ , та както написах точно защото си прекарах добре на мен въпросното изказване

"А останалите, ами бяхте ли изобщо там? Или идеята беше да се съберем, ама всеки да е с компанията си?
ми звучи като чиста проба заяждане. Не съм искала да ми се дават никакви извинения или пояснения /кой какво е ял, пил слушал или колко е дружелюбен, а като стана въпрос аз също бях на плажа и също не усетих дружелюбността ви, защото единствено Канг си направи труда в тъмнината да попита кой всъщност е на плажа/... както и да е, не съм искала и не искам пояснения, но да напишеш подобна заядлива бележка в поста си и да очакваш да няма ответна реакция??? Айде моля ти се, не на мене тия... Това са си доста добре премислени и структурирани изречения, както и това, че няма да коментираш или да се защитаваш повече. Това освен че не ме притеснява, защото знам, че да не отговаряш не означавя, че няма да четеш постовете след теб, а напротив издигна ми се в очите като стратег и когато бургазлии организирате подобна среща ти ще си първата с която ще се запозная.

 

 

Алекс, да беше спряла до това:

Моля ви, спрете!
Сега събери всичките си организационни умения и разчитайки на тях винаги си оставяй по една ръка разтояние от мен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, спазвайте добрия тон! Има други начини за разправии, ще помоля всички които имат да си казват нещо да бъде на лични съобщения или под формата на общуване с чат програми, но в никакъв случай тук. Постовете, в които имаше разправии ще бъдат скрити, но не изтрити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...