Jump to content

Форумно посещение на бунгала


Recommended Posts

Пами, вярвай ми - със самозалепващи листчета не става - пробвали сме. По-добре вземете един наръч секретни игли (Алекс може да каже колко души от форума ще се сберат + 5-6 резервни) и може да се ползват обикновени листи, даже от онези "кубчета" за бележки - само някой да вземе фулмастер, щото с химикал не става работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Креми, права си. Но се очаква да има голи до кръста, където и безопасните игли няма да сработят...Предлагам направо с перманентен маркер да си пишем по голите части :es: Ще знаем, че няма да се измие, няма да се загуби и определено няма да си забравим имената :yes:

А сега сериозно, може би е по-добре без листчета. Така ще имаме поводи за разговор - Ти как се казваше... и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pammy, ти и ти не се наприказва значи! Ей на пак няма да мога да си почина, то пак добре че ще сме много хора и силно се надявам от теб да чуя само едно "здравей".

Към Туци и останалите - носете кой каквото иска. Явно в този форум всички сме с по две леви ръце, но аз държа да се похваля, че моята едната ми е по-малко лява, пък и ако не ние то деца ще има които да си играят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Току що се прибрах.Благодаря за страхотното преживяване и на Алеx_ana за добрата организация и дано пак се съберем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега предлагам и снимков материал :P От Пловдив ви държахме в час с новините и снимки имаше :D

 

Кате, аз снимки почти не съм правила.

Който е искал да види, да е дошъл ;)

Пък и сбирката още не е приключила. 10 човека останаха и за тази вечер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Алекс за организирането, придвижването(на Ирина и Дънди) и настаняването. Радвам се, че се запознах със Сабрина, Синардин, Туци, Пешито, Романс, Мood, Дънди, Бурбенг. Нова тренировка на отбора по воден волейбол очаквам за следващата година. Вал и Йонги, благодаря, че се включихте към това интересно изживяване да играете с леворъки девойки, каквито бяхме. :lol: А останалите, ами бяхте ли изобщо там? Или идеята беше да се съберем, ама всеки да е с компанията си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам и много се радвам, че бях част от това събиране. Ако го бях пропуснал, много щеше да ме е яд, след като видя снимките. Условията бяха превъзходни (бунгалото ми имаше даже климатик), плажа чудесен.  От към организацията не мога да бъда по доволен. :)  Единственното за което можем да съжаляваме е, че повечето бяхме за два дни.   За да се сближим обаче ни трябваха поне още два дни, а при толкова много народ е нормално да не обърнеш внимание на всеки. Но определено имаме потенциал за още много подвизи. Петък всички бяха много ентусиазирани, но тогава хората още се аклиматизираха. В събота вечер, вече всички бяха умряли. Кой от липса на сън, кой от пиене... но пък тогава имахме време спокойно да си поговорим....и в неделя си тръгнахме. Забавни бяха нощните къпания и двата дни. Нищо че тръгваха 15-20 човека и накрая влизаха само 3-4. Всеки един момент, всеки един разговор и запознанство, ще си останат безкрайно скъп спомен за мен.  Надявам се това да не е последното ни събиране. Следващия път ще бъде дори още по забавно.   :)  

 

 

 

 

П.П. Моля не качвайте снимки, преди всеки да си ги одобри, да не ставаме за резил.   :lol:

 

П.П. Мамка му стана тъмно и ми се доходи до морето...  

 

Едит: За следващия път предлагам да си направим нещо като импровизирана корейска дискотека. Петъка музиката която се пускаше до масата беше супер, но събота беше ужасно тихо. (чалгата от единия край, не се брои :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, аз снимки почти не съм правила.

Който е искал да види, да е дошъл ;)

Пък и сбирката още не е приключила. 10 човека останаха и за тази вечер :)

Исках да дойда, но за съжаление отпуските ми бях разпределени за юли (пък и работя и в събота и неделя :P) :)

 

@burbeng - качи снимките в www.dox.bg :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, ама като ги качите нейде си, първи достъп да имат тия, които са на снимките, моля! Пращайте линковете с всичко на ЛС. Публично - само отбрани кадри. :D

 

Благодаря за изживяването. Беше ми приятно, че се запознах с толкова хора, макар и да не можах да говоря много с повечето. За повече думи просто нямам сили в момента. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много ми хареса ,но беше само за 2 дена .Благодаря за перфектната организация на Алекс .Надявам се пак да се съберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали първо на лични щеше да е. sad.gifJC_rant.gif

 

Кога ще е следващия път? Кога, кога tongue.gif

Моля кажете....не на шега bp.gif

 

Страхотно си прекарах JC_tongue.gif... е то нямаше как да е

по друг начин........със строхотни хора.

Радвам се, че се запознах и с повечето чатърчета

и част от пълководците (с които не бях се виждал на живоwink.gif), с учителката ми на Workshopa.blush.gif

Едно си е на живо, а друго тук.

Разбирасе и с всички останали.

Ей Варна, морето.......... мързелчета освен Румбата и Пами

другите ми са скатахте за волейболаlaugh2.gif

 

ПП: отивам да лягам, че довечера пак работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше много приятно прекарване, благодаря на всички включили се за което :) Догодина пак ;)

 

@демона: музика носих, но явно не се бяхме разбрали за техниката на която ще свири, и тъй като касетофона беше на фолк-агитка-та... сещаш се :lol: Нищо, ще знаем за следващия път :P (пък и да ни беше попял бе, скътавка такава :lol: )

 

п.с.: Благодаря и на Сабрина1 ама много, много, тя си знае за какво ;)

 

п.с.: Йонги,

не се бой бате ноще,

ще има още, още

 

(не измислих по-добра рима, sorry)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...