Jump to content

Форумно посещение на бунгала


Recommended Posts

Както вече споменахме, идеята да си направим форумна сбирка на бунгала, отдавна витае из форумното пространство.
Да можем да се съберем в неформална обстановка и да се запознаем не само виртуално. smile.gif


Вчера пообиколихме района и се спряхме на следното предложение:

къмпинг "Рай" в курорта Шкорпиловци.

Цените са 10 лв на легло за човек на вечер.

Датите са 13 и 14 август, за желаещи и 15.


Засега има свободни места и преди и след тези дати.
Бунгалата изглеждат чисти и подържани, и всяко разполага с хладилник. Състоят се от 2 стаи с обща баня.
Има много приятна детска площадка, както и достатъчно място където децата да тичат smile.gif
Бунглата се намират на 100 -150 м от плажа. В района има няколко заведения, включително култовото "Music Beach".
В съседство има бунгала с климатик за по-взискателните, както и хотелски комплекс.

Ето малко снимки направени от нас, за да можете сами да прецените как изглежда комплекса.

Бунгалата:
bathz.jpg

room1j.jpg

room2t.jpg

balconyz.jpg

Комплекса:
out4.jpg

bbqp.jpg

out3.jpg

out1.jpg

out2cx.jpg

Плажът:
beach1t.jpg

beach2s.jpg

beach3x.jpg



Искаме да направим резервация до 1 седмица, докато има свободни места, затова моля да желаещите да присъстват да пратят лични съобщения на мен или на pirani в близките дни, като уточните броя на хората и на кои дати ще присъствате.
Срок за заявка до 8 юли 2010 година.
Трябва да се внесе капаро от 5 лв на човек, като малко по-късно ще ви дадем сметка където да бъдат превеждани парите.

Планирали сме водна война, затова моля носете си водни пистолети, бански и добро настроение smile.gif (водните пистолети могат да бъдат откраднати от някое дете - собствено, роднинско, съседско...)

Ако някой се интересува, мога да му дам координатите на другите бунгала или на хотелския комплекс, както и да покажа снимки от там smile.gif

Автобуси от автогара Варна:

До Шкорпиловци от понеделник до петък 16.40 часа
До Старо Оряхово, от понеделник до събота 17.30 часа

Ще дойдем да ви посрещнем, ако знаем, че пристигате wink.gif

Ще разменим телефони smile.gif

До момента изявили желание да се включат:


pirani + 2 - дати: 13 и 14
alex_ana - дати: 13 и 14
PyMeH + 3 - дати: 13 и 14
valbg - дати: 13 и 14
Uni_Cat - дати: 13 и 14
sabrina1 + 3 - дати: 13 и 14
mayarivanova + 1 - дати: 13
pam - дати: 13 и 14 (15?)
speedy86 - дати: 13, 14 и 15
kangbg - дати: 13, 14 и 15
rosibis + 3 - дати: 13 и 14
tuci8710 - дати: 13 и 14 и 15
skarpeta + 1 - дати: 13 и 14
pe6ito + 1 - дати: 13 и 14
Rigrina + 1 - дати: 13 и 14
Yongi - дати: 13 и 14
sinardin - дати: 13 и 14
gorchiza + 1 - дати: 13 и 14
Pammy + 3 - дати: 13 и 14
Dundy + 3 - дати: 13 и 14
Tifa - дати: 13 и 14
Mood - дати: 13 и 14
Romance + 1 - дати 14
Демона и Ед - дати: 13 и 14
Очаквам потвърждение от още хора




Моля тези, които ще идват да уточнят в кои бунгала искат да отседнат, за да знаем как да правим резервациите.
За по-скъпите бунгала капарото е 50%.


Направихме резервациите още на 9 юли.


Ако има още желаещи за бунгалата:
В Рай няма свободни места.
В Русалка (бунгалата по 15лв) имаше свободни стаи за 3 или 4 човека (т.е. ако сте двама, няма как да платите само 30лв. плаща се цялата стая - 45лв.)
Ако някой се интересува мога да дам телефон или направо да съдействам за резервация
smile.gif

Моля, ако някой не се вижда в списъка, да казва, че да не забравим някой wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да вкарам малко отучнения:

1. И трите дати са пожелание хахахаха.........падат се петък, събота и неделя.

Примерно аз ще съм там от петък и ще остана до неделя следобед.........за това за мен датите са 13 и 14, но има хора, които ще могат да дойдат в събота и да останат и неделя вечерта.

Идеята е всеки да каже, кои дати ще са му удобни за да му запазим места за тях.

2.В съседство има друга база от бунгала.........но там цената е по 15 лв. на човек............за сметка на това са по хубави. Не ни пречи, ако някой хареса повече тях да му запазим и там място. Двете бази ги дели една мижава оградка и няма никакво значение кой къде ще долази да спи накрая.

За това моля те Алекс пусни снимките и от там..

Другото важно нещо е че има заведение където може да се яде...........та ако на някой не му се занимава няма да остане гледен или да трябва да е на сандвичи.

Също така има барбекюта и май електрически кутлони...........за последното не съм много сигурно. Но няма проблем ни да си носим газово или електрическо.

Също така в съседство има хотелче..........с много хубаво барче........пробвахме му кафето ..........не беше зле.

Бунгалата които са по 15 имат и интернет и телевизор.

Относно транспорта.........има рейсове до самото село.......от там до бунгалата е един километър, но няма да ви караме да вървите пеша........ще дойдем да ви посрешнем от селото с колите.

 

 

Май толкова за сега...........ако се сетя още нещо .........ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че е пределно ясно че съм там ама нали тябва да напиша, че аз съм фотографа :lol: (за иван ще кажа в края чак към 7ми, ама за сега не го бройте)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага да ме впишете в списъка с писъстващите и то за същия престой като пиранката- пристигане в петък, пиене до неделя, тръгване в неделя във видимо нетрезво състояние надявам се. Ако откажа да си тръгна просто ме подпрете някъде. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага да ме впишете в списъка с писъстващите и то за същия престой като пиранката- пристигане в петък, пиене до неделя, тръгване в неделя във видимо нетрезво състояние надявам се. Ако откажа да си тръгна просто ме подпрете някъде. :unsure:

 

ти май ще си следващата след Пам в списъка която ще бъде следена с камера, та неприсъствалите да не изпуснат нещо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме пишете 1+1 :rolleyes: дали ще доведа големия мъж или малкия е без значение, при всички положения съм там ... :P от петък вечер до неделя ;) Тези които идват от другите градове и пътуват за Варна и са с нас от петък можем да ги превозим с колите още от града (или поне при мен сугурно ще има място) затова не берете грижа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти май ще си следващата след Пам в списъка която ще бъде следена с камера, та неприсъствалите да не изпуснат нещо :lol:

Ааааа без такива :) Иве, хайде да се подслоним в една стая и да давим мъката по Ким и Мун далече от хорските уши и очи :P

За протокола да отбележа, че ще идвам. За сега петък и събота. А ако някой се прежали и неделя да остане, може да му правя компания :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За интересуващите се нещо повече и за другите бунгала.

Стаите са с теелвизор, хладилник, климатик и интернет. Цената е 15 лв на човек на вечер.

1.Бунгало с две самостоятелни стаи, като в едната има спалня и едно единично легло, а в другата три единични легла. Двете стаи ползват общ санитарен възел.

2.Бунгало с две самостоятелни стаи, като в едната има спалня, а в другата две единични легла. Общ санитарен възел.

3.Бунгало с две преходни стаи, като в едната има спалня, а в другата две единични легла. Самостоятелен санитарен възел и балкон.

:)

 

Ето и малко снимки:

 

 

mermaid2b.jpg

 

mermaid1c.jpg

 

mermaid3.jpg

 

mermaid4.jpg

 

mermaid6.jpg

 

mermaid5.jpg

 

Ето и оградата, която дели двата комплекса:

 

fence.jpg

 

 

 

Хотелския комплекс е на по-малко от 50 м.

Двойна стая там е 50лв, ако има включена закуска 60лв

Тройна стая 80 лв с включена закуска.

Снимки:

 

 

hotel1.jpg

 

hotel2.jpg

 

 

За заинтересуваните, ще дам координати :)

 

Ето и снимки от кафенето на хотела:

 

coffe1.jpg

 

coffe2.jpg

 

И от MusicBeach, заведението се намира на плажа:

 

musicbeach.jpg

 

Можем да споделим и лични впечатления от видяното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа без такива :) Иве, хайде да се подслоним в една стая и да давим мъката по Ким и Мун далече от хорските уши и очи :P

За протокола да отбележа, че ще идвам. За сега петък и събота. А ако някой се прежали и неделя да остане, може да му правя компания :lol:

 

Мен ме пишете в съседната стая , обещавам да ви помагам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам няма ли да има и софийско присъствие на таз екскурзийка?

Иначе в момента съм 50-50 така че ще кажа със сигурност до няколко дни.

И все пак, чакам някой да ме подкупи, че да дойда :P:rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам няма ли да има и софийско присъствие на таз екскурзийка?

Иначе в момента съм 50-50 така че ще кажа със сигурност до няколко дни.

И все пак, чакам някой да ме подкупи, че да дойда :P:rolleyes::D

 

Ще те почерпя една студена вода ;)

 

От София засега Сини се гласи да идва, за другите не знам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам няма ли да има и софийско присъствие на таз екскурзийка?

Иначе в момента съм 50-50 така че ще кажа със сигурност до няколко дни.

И все пак, чакам някой да ме подкупи, че да дойда :P:rolleyes::D

 

Ама Туци аз онзи ден нали вече си дадох офертата как ще те подкупвам тебе :lol: и доколкото си спомням ти се нави :D

станаха ли процентите поне 70-30 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти май ще си следващата след Пам в списъка която ще бъде следена с камера, та неприсъствалите да не изпуснат нещо :lol:

 

Ааа така НЕ!

 

Ааааа без такива :) Иве, хайде да се подслоним в една стая и да давим мъката по Ким и Мун далече от хорските уши и очи :P

За протокола да отбележа, че ще идвам. За сега петък и събота. А ако някой се прежали и неделя да остане, може да му правя компания :lol:

 

Пам става душко, макар мен хорските очи и уши да не ме притесняват. Той срама лесно се забравя, ама снимките много напомнят за него. Виж там, ако трябва да говорим с Алекс или пиранката да им бутнем по някой лев отгоре да ни уредят с най-отдалеченото бунгало и с най-плътните кепенци. Или да напием Вал още в самото начало, ама и той пиянка трудно го хваща.

Иначе аз ако се уредя с отпуска може и да остана и в неделята, но не е сигурно още.

 

П.П. Илиян1- броикаме те за нашето бунгало, въпреки че не ни подкрепи с аватарче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станаха, че %-тите се предозриаха даже. Ако не стане потоп или световна война, мисля да дойда.

Но имам условие - някой да ме научи безплатно как да не се удавя на дълбокото :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станаха, че %-тите се предозриаха даже. Ако не стане потоп или световна война, мисля да дойда.

Но имам условие - някой да ме научи безплатно как да не се удавя на дълбокото :lol2:

Аз мога безплатно и на плиткото да ти покажа как да се давиш........ :lol2:

Ама нещо взехме да се отклоняваме от темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...