Jump to content

Recommended Posts

@bond Споко, няма да те сватосваме за тайланд/ка :rofl: А коя ти е била любимката, която единствена не врещяла?

@Lawandula жена е Анчето, няма спор по въпроса като я видиш в действие. Иначе е слаботелесна, има други актриси, които са доста по-надарени в някои области я от природа, я от пластичен хирург. Но като актриса е топ.

За женския бой и крясъците, надали има човек, който да не го дразнят. Аз лично ги превъртам. 

Обаче вие май не разбрахте основното защо ви викаме тука - ако мразите тайски лакорни, точно тоя сериал е за вас, защото показва какво се крие зад кадър при създаването на един лакорн с много самоирония. Голяма е забава. 

Ама като не щете, няма да прибягваме до насилие я  :28558:  Ваша е загубата :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Чингулинка said:

@bond Споко, няма да те сватосваме за тайланд/ка 

ако мразите тайски лакорни, точно тоя сериал е за вас, защото показва какво се крие зад кадър при създаването на един лакорн с много самоирония. Голяма е забава. 

Ох, камък ми падна от сърцето. Ако знаеш колко съм ти благодарен. А и не мразим лакорни, само части от тях, просто аз малки им се преситих и съм в почивка. Изгледал съм доста сериозна бройка. Но щом настояваш, ще хвърля едно око и тук. Не мога да подвеждам дама, която ми мисли само доброто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох бе, Бондчо, с тая твоя джентълменщина не знам как си оцелял в Тайланд, като не можеш да казваш не :28558: Обаче в случая мисля, че няма да съжалиш, че се предаваш :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая пък Лавандулка не можела да разбере кой бил мъжа, коя била жената

e62f2e587c34437d.JPG

 

Гледай, Лав, и се учи

691203ce1bed47ef.JPG

 

eb9a4bc7aa9314b4.JPG

 

Spoiler

d898ce987aebe8bd.JPG

 

b0e1e0d9b3edfac0.JPG

 

7ff1a50b7ac36da5.JPG

 

8bd651b65b3af613.JPG

 

Съвсем е ясно на снимките кой е мъж и коя жена. При Ан и Кен няма как да ги сбъркаш :rolleyes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя си и се чудя жена му на главния Звездьо как можа да го зареже зарад 

Spoiler

оная Годзила козметичката??? 

Ама тя акъл няма тая! :dunno: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, аз останах с впечатление, че бракът е

Spoiler

за парлама. Жената изглежда си пада по жени, а той сигурно е трябвало да се ожени заради нещо, което може би предстои да разберем. Или може би заради някакъв скандал с Анчето в миналото. :D

 

Относно пола на Ан, 2 снимки, извадени от контекста и при положение, че не сте погледнали дори една серия, винаги могат да объркат човек. :PТочно пък за нея, даже аз, която за първи път я гледам подробно в сериал, не съм имала никакви съмнения.

Чат пат се съмняваме в ориентацията на някои актьори, но нищо ново под слънцето. Полът е ясен и не сме го дискутирали, поне аз откакто гледам, а не е от вчера. 

Крясъци и врякащи лица има във всички азиатски сериали. Превъртат се, не е фатално, а и много от новите продукции вече бягат от тях, което е хубаво. 

Но разбира се всеки сам си преценя и решава какво да гледа и какво не. :icon_sunny:

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мелото и джелъсито добре го докараха :wub:. По хоръри не си падам особено.

Таро тоя път прекали

Spoiler

чак се начервиса да се предлага на Кенчо, голяма саможертва за неговата кокошка, пък тя как му се отплати на снимките на оная сцена, паднаха им ченетата на всички :28558:

 

b1beccca16d1a913.PNG

 

Анчето пък как се изцепи

89bae4f4c78a3ec1.PNG

 

98e49ddff72fcade.PNG

 

Ама май бързо си смени мнението :xaxa:

b7a58f1fe33bb9af.PNG

 

Открих нейна снимка с цял харем мъже, да й се ненадяваш

09894f40edb4f31a.JPG

 

Ама на Кенчо му се кара

a351f988c2892f06.PNG

 

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен 4-ти епизод и очаквах продължението с Лунчето в 5-ти, но те даваха пълнежи. 6-ти ще е огън! :D

 

Анчето ме попиля от смях като го изцепи това за целувките. :lol2: С двоен аршин мери тя.

Spoiler

Те не били ок, обаче ако беше тя на мястото на Луна, сигурно нямаше да роптае. :lol2:

Както предположих са имали нещо в миналото с Кенчо, да видим каква ще е причината за раздялата.

 

Таро чак се учудих, че не иска да преснимат, мислех го за по-суетен хахаха. С Луна ми мясат на брат и сестра повече, отколкото на двойка. 

 

Фантазиите на Анчето нямат граници. :lol:

 

Fdu_dKiagAAE902?format=jpg&name=medium

 

 

:rofl: Причината за разрива на снимачната площадка. 

 

Fdz_l2KaUAEqGQk?format=jpg&name=large

 

Кен ме побърква като го видя с този високо вдигнат панталон. :lol2:

 

Чингу, видя ли двойника на Филмчо? Аз този актьор го научих докато правех темата за Самито и Силиконката, понеже той и жената на Марк са играли в предишна версия на сериала. Сега като се появи тук, уау, много си приличат с Филм!

 

  4OnzY_5c.jpg

Spoiler

FdpFU5IakAEkErL?format=jpg&name=large

 

От тези петимата до Анчето, само Аум Атичарт знам аз. Другите кои са?

 

 

Анчето и Кенчо в акция! :inlove:

 

  FdvA5t1aUAAaSUB?format=jpg&name=large       FdvA5t7aUAEumhm?format=jpg&name=large

 

Spoiler

     FdvA5vGaMAA50U_?format=jpg&name=large    FdvA5t-aIAEAtE6?format=jpg&name=large

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене пък Анчето ме попиля от смях като взе да показва на Таро как точно трябвало да я изнасили :rofl: Уникална сцена беше! :lol2: Направо за Оскар! :yes: Тя целувките не ги уважава, иска направо да пристъпят към действие :rolleyes:

Джире, как така не познаваш никой друг от мъжете на снимката???  :slap: Кен не го ли позна с тая мазна прическа???

Шести епизод вярно ще ги чакаме да подпалят нещо. Затворени заедно в мазето, няма накъде да бягат от чувствата си, ще стане горещо.

А Таро и неговата колкото и да се пънат да изобразят двойка с ревност и караници, не им се получава. Приличат си на две дружки.

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, показа ги най-сетне тия мускули Кенчо! Верно са по-големи от на Таро :na2: Не се е хвалил напразно!

0077d9b9630c84e0.PNG

 

Spoiler

6635d46d8b1e7b9e.PNG

 

ff9633546e64b188.PNG

 

1cac1ac276029429.PNG

 

1ed55d9be4c4c75c.PNG

 

09f869b8fce81664.PNG

 

3c54bc8d7806cbde.PNG

 На Анчето ченето й се откачи, лигите й потекоха като го видя как си миеше античното мерцедесче

d3001c383b7f20fe.PNG

 

a1ffbc33c8e38cde.PNG

 

Обаче пак не се стърпя да го залее със студена вода, нищо че беше вече достатъчно полят

Spoiler

2326f0bae816d801.PNG

 

e59d22c45340b394.PNG

 

063f2c3fc68512cd.PNG

 

Ей, голямо злобило е Анчето! Ама Кенчо си я харесва такава, какво да се прави, любов...

3a642eae3bfb9d44.PNG

 

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си викам след силното начало из Японските гори, този епизод нещо взе да доскучава, и Кенчо изтрещя. :rofl: Не е истина просто, коремът ме заболя от смях. Физиономиите на Анчето, Таро, Луна и всички на партито, безценни. :D 

Spoiler

Само не ми стана ясно как не цъфна клип от изпълнението им някъде. Може би тепърва ще има скандал в това отношение.

Големи нерви около първия епизод, предполагам наистина е така за всички замесени. Анчето и Сода в храма бяха страшно забавни. 

И какви целувки! Уау! Трябва да се абстрахирам, че гледам Канал 3. Изобщо тази година този канал ме изненадва в това отношение. И нов спойлер намерих, ще става още по-горещо. :P

Spoiler

pwNDB_3f.jpg

Адашчето ми се появи,

Spoiler

за него има маса, но не и за Анчето, голям смях. Чак и самата себе си осмиваше, опасна е. Стана ми смешно като Джеймс ги замоли да го включат в сериала. 

Хареса ми Таро и Луна как успяха да осигурят подкрепа за драмата. 

FeX1PGJacAIn0N-?format=jpg&name=large

 

А на финала на 7-ми епизод, не знам как успяха да съберат толкова кокошки на едно място, чудех се коя от коя по не ми допада. Добре че е Яя да краси Канал 3, че иначе са почти изгубени. В това отношение Канал 7 ги слага в малкия си джоб, там и второстепенните актриси са по-красиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати деколтето де го извади Анчето! :swoon: Още съм в шок и какво направи с него! Ама канал One31 ряпа да яде! А оная сцена Кенчо като излезе от басейна направо ме потресе! :tongue: Засрами младите, дето тръгнали моля ти се да ми се прегръщат като братче и сестриче :slap: 

Установих, че съм знаела още една тайска дума освен благодаря и любов, щото разбрах, че неправилно преведоха какво каза сервитьорчето Кенчо като надигна чашката - Пи, Яааа! :xaxa: А танцуващият Кенчо изкърти всички миФки барабар с басейна :rofl:

А Анчето очевидно е спасила няколко нации, иначе няма как да си обясним как така й провървя с толкова красавци в шести епизод. Ама как така??? :dunno:

Редактирано от Чингулинка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам осми епизод и се изнервих! Голям мухльо! Ама може ли да е толкова мекушав! 

Spoiler

Аз си мислех, че нарочно се правят на женени, а те наистина били! Е голямо унижение, да го зареже заради жена! И той как може да я приеме отново? Идиот! А тя голяма егоистка, да търчи при него да реве и да се оплаква от жена си! Думи нямам!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко да го зарежа след 8-ми, че ми дойдоха в повече пълнежите. Голям мушмул е Кенчо. С Анчето се оказаха по-големи пубери от Луна и Таро.

Spoiler

Тъкмо си мислех Луна каква егоистка е да кара Таро да си напуска работата и да се бракува на 20, а той какъв будала е да й се върже, и взе че им дойде акълът в главите. 

За сметка на Анчето и Кенчо, които кога станаха двойка, че и взеха да си изневеряват. Да гледаш филм и да си на телефона с друга жена, супер тъпо. Чак да е такъв идиот, да не може да се усети. После поне можеше да й каже, че ще закъснее, а не да я държи в неведение какво се случва. 

Тази сватба, която планират, изглежда трудно ще се осъществи. 

 

:icon_sunny: 

FesisM9aAAA-pA-?format=jpg&name=large     FesisNIagAEJFYb?format=jpg&name=large

Spoiler

FfPqEdbaYAEj2E_?format=jpg&name=large      FfPqEdaagAI4ult?format=jpg&name=large

 

Fevzeq6UUAA-Sy1?format=jpg&name=medium       Fevzeq7UUAAQ9Hq?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууууу, каква гаргара си направиха с К-драмите! Да им се ненадяваш! Баш Crashlanding on you! Искала да е героиня във всичките К-драми! Пък добре избира Анчето! Баш Бинито й бил на мерника :rofl:

Аз продължавам. Върнаха ме на клона :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почудиха се какво да дават в последните два епизода, а финалният го изгледах трудно, защото пеенето на Анчето ми дойде в повече.

Spoiler

Не ме убедиха и че Кен е супер влюбен, та той се зазяпваше и блееше по продуцентката и изведнъж като гръмна скандала, о, момент, аз обичам Анчето. Нещо не са го доизпипали. 

Целувката в колата не ми хареса, тази на финала беше по-добра.

Като цяло силни първи серии, после разводняване, става за разнообразие. Има си своите силни моменти, но не бих го нарекала отличен сериал.

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...