Jump to content

Recommended Posts

Fcfzw-eWQAANoG9?format=jpg&name=large

 

Off Topic

Fc_jmhnaMAEEm3F?format=jpg&name=medium

 

Cheer Up (치얼업)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Cheer Up
Период на излъчване: 3 октомври 2022 – 22 ноември 2022 г.
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00
Жанр: Комедия, Романс, Училищен
Канал: SBS
Епизоди: 16
Режисьор: Han Tae Seob
Сценарист: Cha Hae Won (V.I.P)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Han Ji Hyun като Do Hae Yi
– Park Min Ha като Do Hae Yi (young)
Bae In Hyuk като Park Jung Woo
Kim Hyun Jin като Jin Sun Ho
Jang Gyu Ri като Tae Cho Hee
Lee Eun Saem като Joo Sun Ja
Yang Dong Geun като Bae Young Woong
Jang Young Nam като Sung Chun Yang
Baek Ji Won като Hwang Jin Hee
Lee Min Jae (이민재) като Do Jae Yi

Jang Na Ra като Na Jung Sun (епизод 7)

 

Резюме: Сериалът разказва историята на мажоретния отбор на университета "Йонхи". До Хе И (Han Ji Hyun) е студентка там, но заради лошото финансово състояние на семейството ѝ тя поставя като приоритет печеленето на пари, а не училището. Един ден До Хе И случайно се присъединява към мажоретките и среща лидера на отбора Пак Джонг У (Bae In Hyuk)…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн санглийски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично сериалче, допада ми за момента при изгледани 10 епизода. Само не мога да разбера каква е тази мода и само във филмите ли ги обличат така или си ходят по принцип така корейците.:huh2: Главната болезнено слаба, облечена в дрехи 10 номера по-големи, убиващи всичко женствено в нея. Сценичното облекло пък на целия отбор майко мила:slap: направо си е подигравка с актьорите, добре че не са прекалено често облечени в него. Капитанчето ми е на сърце, много чаровен…:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е средностатистическа студентска драма - не се отличава с нещо особено, но и няма кой знае какви недостатъци. Според мен най-големият му плюс е изборът на актриса за главната роля. Героинята е много експресивна натура, а знаем как обичат да преиграват корейските девойки. Han Ji Hyun успя да бъде жизнена, хаотична и емоционална, без да изглежда като потенциален пациент на психиатрията. Играта ѝ е много естествена, ще ми е интересно да я видя и в други роли.

Играта като цяло беше добра, героите доста типични за жанра. Двамата главни имаха само една слаба сцена - трябваше да водят разговор пияни и никак не им се получи. За сметка на това майката на богаташчето (с проблемите с алкохола) при първата си среща с главната направи показно на термина "пияна до козирката като истинска дама". :D

Към края доста ми доскуча и изгледах последните серии отгоре-отгоре. Виж, с потресаващите им сценични костюми е трудно да се свикне, колкото и да ги гледаш. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Драмата започна добре и бях заинтригувана, но по едно време почнах да загубя леко интерес. Фокусът, който трябваше да бъде върху разрешаването на мистерията и разкриването на истината, започна да се губи и на преден план се появи любовния триъгълник, в който имаше някои доста нелепи неща, като това, че главната героиня не знаеше какво и по-точно кого иска(освен пари) , пък Sun Ho не се отказваше от нея  до финала, за разлика от Jung Woo, който пък бледнееше и някак излизаше безхарактерен, поне той се държеше като ML през по голямата част от драмата. Не мога да отрека, че имаше страхотни и поучителни реплики, които много ми харесаха и все пак очаквах малко повече от драмата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Страхотен! Рядко сериал ми харесва толкова много, че месец след като съм го приключила, искам да го гледам пак. И си припявам песничките

 

В интерес на истината като видях мажоретки, очаквах друго. Даже не подозирах за тези състави и начинът им на представяне.

 

Главните и двамата ги харесвам много, страшни са сладури и много си ходят 

 

Препоръчвам с две ръце да се

гледа

:yes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.03.2024 г. at 20:15, drama_girl написа:

той се държеше като ML

 

Аз с тъпите си въпроси, ама още не съм изучил напълно форумния жаргон :'(

 

Още не мога да преживея, че ККП е ПМ, но поне вече го знам, като го видя.

 

Та ML, какво е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за късния отговор. Но, да, това имах предвид главната мъжка роля, иначе и аз не знам доста от съкращенията. Също забелязах, че някои актьори имат прякори или биват назовавани по определен начин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...