Jump to content

Recommended Posts

FcwODKsakAMUu1p?format=jpg&name=large

Off Topic

Fc162PxagAEXteu?format=jpg&name=large

BJ8zV_3f.jpgrKo6N_3f.jpg

Fc_tBpIaMAALMMJ?format=jpg&name=largeFcqeXd6aUAA1k5L?format=jpg&name=large

Fcloe9laQAcTMko?format=jpg&name=largeFcloe9iaIAMKugf?format=jpg&name=large

 

A Romance of the Little Forest (两个人的小森林)
Страна: Китай
Също така известен като: Liang Ge Ren De Xiao Sen Lin
Година на излъчване: 2022– Септември - 15 до 2022 – Октомври – 14
Време на излъчване: Понеделник - Неделя 18:00
Жанр: Комедия, Романс
Канал: Youku
Епизоди: 35    
Режисьор: Cai Cong
Субтитри: Английски

 

Участват:
Zhang Bin Bin като Zhuang Yu
Esther Yu като Yu Meiren
Li Jia Qi като Li Tiantian
Ding Guan Sen като Jin Xi
Wu Di Fei като Lu Jian
An Ge като Lao Li
Liu Jie Yi като Yu Meinan
Cui Yi като Mrs. Yu
Li Ye като Mr. Yu
Li Wen Ling като Granny Li

 

Резюме: Модният блогър Yu Meiren (Esther Yu) разчита единствено на грима, за да поддържа външния си вид. Желанието да използва красотата си, е за да отмъсти на мъжа, който някога я е отхвърлил. В същото време професорът по ботаника Zhuang Yu (Zhang Bin Bin) е изцяло отдаден на работата на живота си в изследването и отглеждането на сладък пелин. Безразличен към всякакви странични желания, той неволно наранява чувствата на Yu Meiren, момиче от провинцията, което е влюбено в него от дълго време. Години по-късно Yu Meiren завършва с отличие и получава докторска степен  по орнитология. Без да иска напрежението да бъде в областта на научните изследвания, вместо това тя става моден блогър. Yu Meiren и Zhuang Yu стъпват на грешната крака, когато се срещат отново. Zhuang Yu пътува до село Qingshui по работа и случайно намира квартира и легло при Yu Meiren. В крайна сметка тя става голяма помощ за него. В същото време той започва да изпитва чувства на любов и топлина за първи път, които не би открил, когато се грижи за растенията…
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но думата орнитология за мен се асоциира с китайски сериал. Вероятно доста често я използват тази професия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kакто вече писах в темата на Биньо,  за мен, след изгледани, превъртяни четири епизода слаб сериал.

Биньо за тия четири епизода човъркаше по епруветките и нищо повече, а главната, която се оказа не актриса, а певачка и танцьорка само кривеше физиономии. Диалозите са никакви. Второстепенните- тотал мижави и безинтересни.

Може на някой да му хареса, но  мен нищо не ме привлече за четири епизода, та да продължа да гледам. Биньо го харесвам,  но не може да ми е критерий за гледане на тъпотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само заради главната се отказах да го гледам този. Много ми е изкуствена и лигава, още в Moonlight не можах да я издържа и го зарязах на втора серия, въпреки сладкия главен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога сме различни... Аз пък много харесах сериалчето и най-много главната двойка. Естер си е все такава сладурана и със същото много чаровно излъчване. Леко детинското ѝ поведение и физиономии тук бяха много подходящи за ролята ѝ, особено в началото, когато се правеше на кифла (както казваха в селото ѝ, никой не ще да се жени за докторант) Бинчо тука го раздава един сериозен умник - учен и изследовател. Ама как няма да му завърти главата момичето, бе, тръгнал той по горите пелин да търси. Пелина не може на нея да ѝ бъде конкуренция. Направиха много добра двойка и наистина изглеждаха много сладки заедно. Да спомена, че тук е една от любимите ми майки в сериалите - все така щастливо засмяна като месечина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...