Jump to content

Love Is For Suckers (2022)


lazeto

Recommended Posts

"Парен каша духа"- нормално.Бая подуха главната- нормално, па се престраши осъзнато да опита- съвсем нормално и логично, предвид това, което преживя с брака и раздялата.

Та, по тая причина и си харесвам сериала- събитията следват естествения си ход, а  действията на героите вътрешното им убеждение.

 

 

 

 

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен главният се държи гадно с лепката. Дава и надежди  , а само ще я разочарова.  Трябваше отначало да е твърд с нея в отказа си, а сега се получава че стои на два стола. Та заради това ще му се случи случка. Напълно заслужено разбира се. 

Off Topic

spacer.png

 

spacer.png

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее той си постъпи коректно. Не забравяй, че първо тя нарочно падна в басейна. Второ той й каза, че не я харесва и беше доста ясен НЯКОЛКО ПЪТИ. Но тя не спря да го кани, да му ходи в работата и пр., въпреки че знаеше че е влюбен в друга. Не й е дал грам надежди. Главната го подведе в случая. След като тя категорично го отряза на пейката, той тогава каза на лепката, че поне за шоуто ще бъде с нея, да не се излага толкова в предаването. Нали и некъв прякор имаше от публиката "слабата еди коя си". Просто рязко се намеси продуцентката, която всъщност заслужава "случката" и шамар мен ако питаш от лепката. Тя й даде път уж.  Ама жените са такива:lol: Моето си мое. Хеле пък за момче. На любов и война, нали знаеш как стоят нещата:samurai:

Редактирано от Urban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/19/2022 at 2:52 PM, 42°10'24°30' said:

Не е трудно. Просто видя, че любимата й играчка се изплъзва от контрол и изведнъж сърцето я заболя от любов. Обаче ги гледам двамата главни дори в тези т.нар. горещи сцени и някак си не оставам с убеждението, че между тях има някакви чувства. За сметка на това всичко е толкова естествено и гладко като коприна, когато се държат само като приятели.

Точно това исках да кажа, че след всичките серии, в които бяха приятели, сега ми е странно като минаха в другата графа. И аз не усетих чувства и кой знае каква химия. 


Виж Готвачът и Писателката

Spoiler

ми напълниха душата! :inlove: Много са ми сладки и са приятна изненада. :icon_sunny:

 

FhyO_n1UUAAg0eW?format=jpg&name=large

 

FhyPABaVEAAKTzw?format=jpg&name=large

 

Зад кадър.:icon_sunny:

 

FhqQQmhUUAIEFFz?format=jpg&name=medium

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е главните да са по-обрани откъм емоции. Не са на петнайсет я.Тя за пръв път разбира, какво е да те обичат не на думи, а на дела, а той гледа да не я изплаши с чувствата и действията си. Нежност видях, което е много по-нормално за ситуацията от страст.

Колкото до лепката, никой не и е виновен, че не разбира от "не" и че за всяко нещо си има лимит. Нейното почва да граничи с параноя. И в живота бол такива. Винаги са ми били жалки. Като сам не се уважаваш, как да чакаш уважение от другите.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не и е първата любов,  до сватба беше стигнала, така че са и обръщали внимание.  А ти иди обяснявай на някого- аз се държа добре с тебе, но ти не се надявай да се влюбя в теб.  Колкото и да не се надява  ще се появи надежда, колко пъти се е случвало с главни герои в драмите.  Които от врагове стават любовници. Затова някой ще изяде една торта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук счупиха тъпомера с последната сцена. 

Off Topic

Главната какво я увещаваше там горе, какво и се молеше, и защо беше сама там без друга помощ?  Веднъж като я набара за ръката и после тялото краят беше само един , да я издърпа назад през перилото.  А тя какво взе да и прехвърля краката един по един?  И накрая без никаква причина се метна през перилото??  Направо невъзможна каскада направи.  Черито постоянно хормона я биеше и само за задници мислеше.  С кого ли преспа там, или не успя? Не много от участниците биха и се навили. Не защото е грозна, ами защото други неща са им в главата.  Готвача и писателката явно ги влече един към друг. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.11.2022 г. at 20:45, gig911 написа:

Тук счупиха тъпомера с последната сцена. 

  Скрий съдържанието

Главната какво я увещаваше там горе, какво и се молеше, и защо беше сама там без друга помощ?  Веднъж като я набара за ръката и после тялото краят беше само един , да я издърпа назад през перилото.  А тя какво взе да и прехвърля краката един по един?  И накрая без никаква причина се метна през перилото??  Направо невъзможна каскада направи.  Черито постоянно хормона я биеше и само за задници мислеше.  С кого ли преспа там, или не успя? Не много от участниците биха и се навили. Не защото е грозна, ами защото други неща са им в главата.  Готвача и писателката явно ги влече един към друг. 

 

 

Ай ся подробности. Важното беше , че  Лепката най-после направи връзка с централата, щото до сега главата и служеше само за поставка за шапки и главната и тя.Падането я приземи окончателно и намести парчетата от пъзела в мозъка ѝ. Останалото е безцветен фон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.11.2022 г. at 20:45, gig911 написа:

Тук счупиха тъпомера с последната сцена. 

  Покажи скритото съдържание

Главната какво я увещаваше там горе, какво и се молеше, и защо беше сама там без друга помощ?  Веднъж като я набара за ръката и после тялото краят беше само един , да я издърпа назад през перилото.  А тя какво взе да и прехвърля краката един по един?  И накрая без никаква причина се метна през перилото??  Направо невъзможна каскада направи.  Черито постоянно хормона я биеше и само за задници мислеше.  С кого ли преспа там, или не успя? Не много от участниците биха и се навили. Не защото е грозна, ами защото други неща са им в главата.  Готвача и писателката явно ги влече един към друг. 

 

Защото не си виждал това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такова виждали ли сте- да пуснат неотредактирана серия, където главната е  с предпазните въжета.

 

spacer.png

 

Гледайте тук от 29 минута нататък,  въжетата и главната.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lawandula написа:

А такова виждали ли сте- да пуснат неотредактирана серия, където главната е  с предпазните въжета.

 

spacer.png

 

Гледайте тук от 29 минута нататък,  въжетата и главната.

 

Леле яко са сгафили. :282:. Значи пада тя с предпазните въжета и върху дюшеците, а главния я опява на умряло и я отнасят с линейка. :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lawandula написа:

Идея нямам дали са сгафили, или са пуснали и необработена версия, но автопревода вчера при руснаците излезе с въжетата.:D

 

Аааа, ясно. Руските хакери са виновни, напразно обвиних екипа на сериала :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с въжетата не го бях забелязал. Черито е образ който предизвиква съжаление. 

Off Topic

Живяла в богато семейство, но с мащеха.  Получи се хубаво недоразумение с  това кой от екипа е имал нещо с участник. Главната веднага си призна. Черито явно ще се прави на ударена, докато някой не намери записите от камерата. Предполагам ще ги намери помощник продуцента дето не се долюбва с Чери.  Не знам дали ще разкрие този факт за да спаси главната.  Неграмотността на хокеиста направо ме изумяваше.  Ако си толкова неграмотен на тази възраст, как може да го промениш това?  Ставаш обект на подигравки.  Оня с фитнеса,  как можа да направи такава глупост и да признае на тая която уж харесваше ,че е преспал с Чери??  Луд ли е? Може да е неопитен, ама как си мислеше че тя ще реагира?? И за какво да и признава, те не бяха официална двойка все още.  И сигурно тая мацка пусна този слух, но имаше и някой друг който снимаше Чери нея вечер. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 15-та серия всички откачиха. Даже Чери взе да бледнее пред другите. Последната серия ще е доста бурна явно.  Някои действия на главната трудно се обясняват.  Особено това ядене на пилешки крака??  Такава сцена трудно се забравя. Не ги разбирам тия корейци, много ги рекламират тия пилешки крака. Поне младежа се запозна със симпатично момиче  и си паснаха добре. 

Off Topic

Доктора се върна в болницата, което не знам колко добро решение е за него.  Много работа и отговорности и не знам дали ще му плащат колкото в  пластичната клиника. Главната много слаба се оказа. Много бързо се предаде. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала свърши, беше доста по спокоен от колкото очаквах. Благодарение на лепката.  Писателката и готвача имаха най хубав финал според мен. И доста романтичен. Чери остана сама , за съжаление при нея нямаше развитие и в душевен и в романтичен план. Като цяло ми хареса сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна по-реалистично и завърши захаросано някак. Евала на лепката за последователността, достойна битка и загуба. Харесвам играта на Ши Уон (главния), т.к. не театралничи изобщо пред камерата, за разлика от колегите си. По-голямата част прекаляват с показването на емоциите, точно все едно са театрални актьори, където се налага да правят много мимики и жестове, за да видят и хората на последния ред. Та, този не е такъв. Много реалистично играе, без въпросното преиграване. Главната...къв беше тоя стайлинг, "ко беше туй нещо":huh:! Като цяло лежерен сериал, без тъпи клишета, хареса ми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Аххх завърших тази драма за един ден( БУКВАЛНО за един ден). Беше доста увлекателна, приятна и разтоварваща, но също засягаща и важни теми. Започна интересно, грабна ме, обаче си казах да не бързам да се радвам, че често след това корейците умеят да развалят сериалите си и да ги правят пълни бози. С връщането на бившия и провалената сватба си казах айдеее и тоя сериал няма да го изгледам докрай, но когато започнаха снимките на реалитито в сериала ,ме заинтригува. И тук отново дълбая дълбоко в замисъла на драмите( дори и понякога да го няма хаха, обичам да го правя). Показаха ни нещо, които и ние самите виждаме в нашия живот, а именно жестокостта на социалните мрежи, медийното пространство и какво правят хората, за да са обичани в онлайн пространството от напълно непознати. И как съответно неудобрението може да погуби човека. От друга страна видяхме и колко е трудно да съчетаваш работата с волята на сърцето си, защото понякога се налага да се откажеш от моралните си принципи и идеи, за да успееш да оцелееш в работното място, това го виждахме много пъти от страна на главната героиня. Продуцентката беше много лоша, но разбираш че когато нямаш семейство и си сам, кариерата е единственото нещо, което стискаш със зъби и нокти. Хареса ми отношението между двамата главни ( на мен лично актьора ми е много симпатичен). Радвам се, че главният не беше някакво лигаве през цялото време, а подхождаше много добре обмислено и джентълменски във всяко едно отношение( особено към момичето, което го харесваше много). През по- голямата част на сериала не се развиваха романтичните им взаимоотношения ( което честно казано малко ми долипсва, исках повече моменти), но ми хареса приятелството между тях. Харесаха ми отношенията между цялата им групичка, беше някак успокояващо... Наистина ме грабна страшно много( честно казано не очаквах хахаха), беше леко, приятно за гледане и непринудено. Определено бих си я пуснала отново :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...