Jump to content

Love Is For Suckers (2022)


lazeto

Recommended Posts

Ми рекламите в 8 серия бяха по-интересни от самата серия! Шисъса да зарязва и двете патки заспали (едната така и не се събуди, другата със селска си физиономия и тъпа упоритост ме кара да я превъртам) и да се маха от тази помия тип "Биг брадър". Той и Jo Soo Hyang са единственото смислено и хубаво нещо тук. Ходещият скелет И Да Хи предизвиква само съжаление. Винаги ме е учудвало как има идиоти, които участват в подобни помии и други идиоти, които ги гледат.:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dido100 написа:

Ми рекламите в 8 серия бяха по-интересни от самата серия! Шисъса да зарязва и двете патки заспали (едната така и не се събуди, другата със селска си физиономия и тъпа упоритост ме кара да я превъртам) и да се маха от тази помия тип "Биг брадър". Той и Jo Soo Hyang са единственото смислено и хубаво нещо тук. Ходещият скелет И Да Хи предизвиква само съжаление. Винаги ме е учудвало как има идиоти, които участват в подобни помии и други идиоти, които ги гледат.:dunno:

 

Няма с какво да си запълнят времето просто, щото  не знаят, че има корейски сериали и форум за тая цел.:28558:

 

А по темата, не беше бай без мераци и продуцетката, но не може за сега да се вреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е досадна професорката, ясно си казва за какво се бори, не върти долни интриги, поне за момента. Не виждам проблем в това да преследва Дже Хун, ако и той да не я харесва, човек никога не знае. :D Да не говорим, че Дже Хун е влезнал в шоуто, тоест се предполага, че не е обвързан, а после като ги хвана в крачка, директно попита смотаната главна какви са й намеренията. Тя естествено като папагал само повтаря, че са приятели. Грубо го отряза и Дже Хун, а можеше просто да му каже, че не е готова за сериозна връзка на този етап, без да натъртва, че нищо не била почувствала, но иначе се мляскаше с него 5 минути.;)

Хареса ми готвача как го разигра мадамата с белия бански. :D Той да не завърти романс със специалиста по връзките? :28558:

Не бих имала нищо против Дже Хун да се събере с Че Ри, даже си мисля биха били по-красива двойка от него и Йо Рум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Правилно. Страната е в траур все още. Другата седмица.

Именно по тая причина, но  tvN ще показват Минка и браковете ѝ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инцидентът не очаквах да е толкова личен. Не знам как се изправя и продължава да живее човек след нещо такова и е ясно защо е толкова депресиран Дже Хун.

 

Готвачът обаче ме разяде с картофените хапки. :icon_sunny: Ммм, обожавам всякакви неща с картофи. :wub: Интересен момент между него и писателката, ще е изненада ако се заформи нещо. 

Допадна ми разговорът между Дже Хун и професорката. Усмивката й е в пъти по-чаровна от тази на И Да Хи.

Че Ри взе да ме съмнява дали не си пада и тя по нашия човек. 

 

FhH4vETUYAE78JI?format=jpg&name=900x900

 

 

И бонус снимки на Ши Уони с малко сладко котенце. :wub:

FhGrP70XgAAZ-Zn?format=jpg&name=medium     FhGrP7zXEAAsNLg?format=jpg&name=medium

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната взе много да се излага напоследък, първо с приятелят си а сега и с приятелката си??

Off Topic

Тя и звънна и приятелката и веднага тръгна към нея, а тя като разбра че приятелката и е също в труден период и я заряза??  Много егоистично от нейна страна.  Значи тя искаше само утеха, а когато трябваше да  утеши и успокои своята приятелка и тя реши че не си струва?  Явно проблема на приятелката и не заслужаваше нейното внимание.  

Случая на главният трудно може да се нарече лекарска грешка, та не знам за какво от него вдигнаха такъв шум.  За такова нещо , той може да осъди всичките вестници дето са писали по случая.  И да направи сериозна пачка.  Готвача май няма бъдеще с оная дето повръща, жена която не се храни добре е противопоказна за всеки готвач. Виж писателката повече му подхожда, винаги може да оцени неговите творения и да му даде добра оценка.  Че Ри за мен е влюбена само в рейтингите и за нея главният е интересен само като участник в шоуто и.  Но желанието с което тя иска да накаже  младежа , може да се превърне в нещо друго. 

Решението на главният по отношение на баща му мисля че беше най правилното и взето базирано на фактите. Не мисля че имаше шанс да го спаси.  А и не можеше да остане до него, щото тогава наистина можеше да стигне до лекарска грешка.  Ако другото момче беше умряло и нямаше друг хирург да го оперира.  Но разбира се като син той би реагирал по друг начин, но като доктор решението му беше единствено правилното. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чери и тя май изперка. Не знам дали го каза това само да дразни главната, или наистина харесва главния. Ама то самотата и до по лоши неща може да доведе.  Много се притеснявам , младежа като отиде да и се извинява, да не се събудят в едно легло. Че тя като не може да спи с главния да не се прехвърли на нещо по свежичко.  Иначе доста повикаха в оная страшна сграда. Интересно беше. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къщата с призраци беше ок и забавна, обаче финала на епизода го изпортиха много яко с тази локва. Нищо против клишетата, но това беше глупаво.

Spoiler

Йо Рум не знам на каква се направи да ходи да събира камерите сама, без чадър, без дъждобран, обаче през една локва не може да прешляпа, голям смях. И целият й екип изведнъж потъна вдън земя, тя трябваше сама да отиде да ги събира. Ей като вземат да си смучат сцени от пръстите, направо падам. 

Не ме кефи изобщо Йо Рум, оказа се доста лоша приятелка и по отношение на ресторантьорката, и по отношение на Дже Хун. Явно така е свикнала, все да получава от тях, а тя нищо да не дава. Нищо чудно, че знае толкова малко за техните болки, те не могат да се вредят от нейните проблеми. 

Не знам как ще ни пробутат романс между нея и Дже Хун, на този етап другите евентуални двойки са по-интересни. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, @jira и аз искам да я з@...е тая парцалана, ама нали трябва да й просветне някак. Наистина можеха да измислят нещо по-адекватно за сцена ала "Принца и клета Пепеляшка" (представяш ли си да беше дошъл с бял кон да я прекара през локвата:lol2:), та можеше и по-зле. Главната продуцентка, така да и отиват тия бижута, а нашата все с едни мънистести глупотевини. Ясно е че, Черито ако се пробва да спи с хирурга, ще бъде отрязана и ще е единствената, която няма да драматизира. Лепката дотук също е яка, щот не знае Чери кви ги бърка. Историята с бащата ок. Но спасеното момче много идеалистически показаха поведението му в сегашно време. Мен си ме кефи сериала. Това да ме дразнят само едно, две неща е направо супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Локвата беше мама миа, за 10 минути дъжд напълни 40-50 см вода.  И от там беше единственото място за минаване.

Off Topic

Главната реши да събира камерите само и само да не гледа главният и лепката(наричам я така защото е по кратко от професорката). И изобщо не е било странно всички да тръгнат и само главния  да е останал там?  Лепката едва ли е била доволна.  Но аз си мисля че  главния ще опита да го представи като един последен жест към своята приятелка. Защото в предварителният преглед  от следващият епизод той каза на лепката ,че от сега ще я харесва повече. Лепката не е първа красавица от състезателките ,но е мила и симпатична.  Докато красавиците са малко празноглави.  Хокеиста пък е най празноглавият от всичките.  Неговата глупост просто разбива.  Според двойките в началото, хокеиста май завърши с писателката.  Явно за нея е достатъчно мъжа да е красив и не толкова умен.  Тя ще го научи на каквото трябва. Той е като празен лист.  Все пак това е ТВ шоу, та едва ли накрая героите се женят наистина.  В тоя сериал не бих имал нищо против главните да не свършат заедно.  Главният за мен направи грешка ,че толкова бързо след сватбата и призна чувствата си.  Можеше да изчака, за никъде не бързаха.  И без това беше спал сума ти и време. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Urban съгласна, и мен си ме радва сериалчето, но нямаше как да не изкоментирам локвата. :D

И аз грам не долюбвам стила на обличане на Йо Рум, виж Че Ри-то е друга бира. Гащеризони, сака, пуловер с голо рамо, топ е мацката, а нашата като излезнала от селския хоремаг ми е малко. 

:wub:

FhAg3qhWQAE1r14?format=jpg&name=medium

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во има да се втренчвате в нея, гледайте Шисъс. Стилът ѝ си е нормален, като за работата ѝ. Е, герданчето малко в повече, но карай. Няма да сложи рокли и да влачи камерите я. Тя си е чирак на гаднярката, а лепката друга работа няма, освен да се кипри. Прилично си върви сериалът, а локвата им  даде шанс. Де може да изпиташ по-голяма тръпка от това да те носят през локва и да те стоплят. Извън всякакви клишета, па вие  ся недоволни. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С червените ботушки потропва Канг Че Ри

и в идните епизоди тя ще ни весели.

Чичко лош се появи,

за малко всички да изтреби.

Дже Хун геройски го прихвана,

на Канг Че Ри любовта й удари тавана. 

Йо Рум се накичи с мънистено герданче,

но Дже Хун е нашето най-голямо армаганче! :wub::D:wub:

 

Fhp9S_iVEAAxNLQ?format=jpg&name=large

 

Spoiler

FhpeAZgVsAAV7Jg?format=jpg&name=large

 

FhpeA72UYAA1Muw?format=jpg&name=large

 

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбрахме в тая серия, главния пренесе главната през локвата , за да и запази кецовете които и беше подарил. 

Off Topic

И какъв доктор е като накрая имаше ранен човек, а той се чуди и мае и изобщо не се сеща да окаже първа помощ?? На младежа ще му изтече кръвта , а доктора си разменя погледи??  Младежа все пак защити Черито, там дали ще има някакво развитие?  Аз им подсказвам , а те не се досещат сами?? В другата серия да очакваме голяма патаклама.  Чери се оля с последната серия на шоуто.  А оня голям гадняр излезе, отново злепостави писателката, той гледа само как сеир да прави за сметка на другите. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.11.2022 г. at 1:25, jira написа:

Не знам как ще ни пробутат романс между нея и Дже Хун, на този етап другите евентуални двойки са по-интересни. 

 

Не е трудно. Просто видя, че любимата й играчка се изплъзва от контрол и изведнъж сърцето я заболя от любов. Обаче ги гледам двамата главни дори в тези т.нар. горещи сцени и някак си не оставам с убеждението, че между тях има някакви чувства. За сметка на това всичко е толкова естествено и гладко като коприна, когато се държат само като приятели.

Между другото, само на мен ли И Да Хе ми изглежда някак несъразмерна? Някак си фигурата й, стойката й ако щете, изглежда неестествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Най-после взаимна целувка, че и преспиване даже, направо да се начуди човек как не им отне поне още 3 серии. Ама това е ключа към сърцето-купи й етаж от къща така да се каже:lol2: Не играе на дребно с разни пръстени и рози човекът!

Е много хубав финал на 12еп.!:wub:

Редактирано от Urban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...