Jump to content

Love Is For Suckers (2022)


lazeto

Recommended Posts

Fc-sX56akAM9lj9?format=jpg&name=4096x4096

 

Love Is For Suckers (얼어죽을 연애 따위)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Love That Will Freeze to Death
Период на излъчване: 3 октомври 2022 – 24 ноември 2022 г.
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 21:00
Жанр: Комедия, Романс
Канал: ENA, Viki
Епизоди: 16
Режисьор: Choi Kyoo Sik (Ugly Young A S2-S7, Let`s Eat 2 &3, Drinking Solo, Hush)
Сценарист: Kim Sol Ji (Syndrome, Joseon Survival )
Субтитри: Английски

 

Участват:
Lee Da Hee като Gu Yeo Reum
Choi Si Won (Super Junior) като Park Jae Hun
Jo Soo Hyang като Kang Chae Ri
Park Yeon Woo като John  Jang
Lim Ha Ryong като Gu Yong Sik
Yang Hee Kyeong като Yoon Young Hee
Noh Susanna като Oh Hye Jin
Lee Dae Hwi (AB6IX) като Kim Sang Woo
Min Jin Woong като Park Dae Sik

 

Резюме: „Love Is For Suckers “ ни разказва историята на приятелите от 20 години Гу Йо Ръм и Пак Дже Хун.
Гу Йо Ръм (Lee Da Hee) работи като продуцент на телевизионни вариететни програми, но е в криза заради отменени нейни предавания. Следващият ѝ проект е риалити шоуто „Kingdom of Love“. Тя работи усилено, за да направи това шоу успешно. В личния си живот Гу Йо Ръм е добра приятелка с Пак Дже Хун. Двамата са приятели от над 20 години, освен това са и съседи. Пак Дже Хун (Choi Si Won) е лекар и работи в клиника за пластична хирургия. Той е загубил интерес към работата си и намирането на романтичен партньор. За да помогне на своята приятелка Гу Йо Ръм, той решава да участва в нейното риалити шоу "Kingdom of Love" като редовен член на актьорския състав. Но докато работят заедно, двамата неочаквано развиват романтични чувства един към друг…

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xаресвам главната, не харесвам главния, ще преценя в движение.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без причина. Дамите може да си го харесват, но аз не. Мъжете оценяват себеподобните си по други критерии. А и според мен хич не го бива като актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф! Аз, пък, нямам нищо против и двамата, ама на дали ще ми стигне /остане време за го гледам. :rolleyes:  Може би в някое по-далечно бъдеще.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста по-добро начало от сериала на Минка. Пък и докато чакам Бонд да се накани ще си взима ли булка или не...

На Ши Уони му ходят такива роли, тип шемет, реещ се из облаците. :D Главната му вика, "облечи се добре,

Spoiler

вземи цветя и ела да ме вземеш от работа", нашият се изтипоса по анцуг, джапанки и с букет от треволяци, при това изсъхнали. :lol2: Обаче послеее, уау, чуден финал на епизода. :kissx:

Харесва ми и готвачът, нищо че играе отрицателна роля, не съм го гледала този актьор досега.

Много ме изкефи мацката на сляпата среща как го подреди Ши Уон. Изглежда, че тя ще участва в риалитито после, да видим. 

 

Малко снимки от онлайн пресконференцията от вчера. :icon_sunny:

 

Choi-Siwon-Lee-Da-Hee-3.jpeg        dummy.jpeg?s=900x600&e=t

 

Spoiler

Lee-Da-Hee-scaled.jpeg

 

Choi-Siwon-3.jpg

 

Choi-Siwon-Lee-Da-Hee-2.jpeg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да ме чакаш. И Да Хи я харесвам дори повече от Минка. Я да я навестя, надявам се само да не сваря кавалера и по гащи. С анцуг може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия я гледах 3 дни.  Даже мислех да се отказвам преди средата на серията. Темата е може би най голямото клише. Само заради  Lee Da Hee  го продължих.  Само на мен ли ми се струва ама краката и като клечки.  Това е явно модата в момента. Имам чувството че режисьора не иска да и показва краката. Минка и тя така слабичка, засега нейният сериал повече ми харесва. 

Off Topic

Главната героиня тука не я разбирам, над нея живее красив и от богато семейство  пластичен хирург, а тя не знам къде блее?  И си губи времето с някакви младежи.  А младото маце какво прави, видя главният и му се лепна като лепка, има си цел и не се отказва от нея.  Главната има какво да научи от нея, а явно и в работата си не е много добра.  Щом по млади колеги я изпреварват. 

Ще се гледа , ама дано стане по интересен нататък, не само да въртят разни многоъгълници. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, gig911 написа:

Това е явно модата в момента

Единствената нормално изглеждаща жена в корейските филми и сериали в момента е Пак Се Йонг в Mental Coach Je Gal Gil. Тъжно!

Преди 13 часа, gig911 написа:

Ще се гледа , ама дано стане по интересен нататък, не само да въртят разни многоъгълници. 

Корейски сериал без многоъгълници? Къде го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, dido100 написа:

Единствената нормално изглеждаща жена в корейските филми и сериали в момента е Пак Се Йонг в Mental Coach Je Gal Gil. Тъжно!

Корейски сериал без многоъгълници? Къде го?

 

Многоъгълниците тук са част от фона, за разлика от сериала на Минка.

Този ми харесва много повече и казвам защо, даже от два епизода.

Типично корейски, без американски привкус. Рядко изпада вече нещо такова. Чисто по човешки от корейската камбанария погледнато. Забързано обсебващо ежедневие, амбиции, приоритети, точни или грешни решения, но в крайна сметка какво  струва всичко това, цената за него, радва ли  и колко разочароващо е понякога, като чуеш сърцето си. 

Актьорите всички са бонус и на място, защото и това вече е рядкост.  Тук имаме  зрели хора в нормалния живот, а не някакви измислени в нагласени ситуации. От рибаря на лодката с предразсъдъците, през двойката с ресторанта,  обременените наследници и слепите срещи, пиянките по уличните заведения и вечния рамьон, кланянето на работа и пърхането нагоре, та до главните- ами живия живот, но без да е обременяващо, с тънък, но точно нацелен  хумор.

Романсът също ще е бонус, защото мисля ще е естествен.

Надявам се,  сериала да излезе добър  и да не се помни само с    "гащите на Шисъс"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно по повод клишетата. Да, погледнато на пръв поглед, сериалът е клише върху клише. Но в самата Корея, клишето е начинът им на живот и нищо не помръдва векове. Все пак трябва да се оцелява. Това мисля ще гледаме с доза хумор, сарказъм върху ситуациите.

По тоя повод отклонение.

Off Topic

Гледам години фигурно пързаляне. Двама руски треньори, съпружеска по-късно двойка, са поканени да работят там- . Огромни заплати, голямо уважение(понеже са много над корейците), но издържат един сезон, въпреки кандърмите, парите и величаенето им за продължаване на договора. Защо?

Работят от 5 сутринта до 12 през нощта. Изпадат в шок от работоспособността и ината, упорството на корейците за доказване на всяка цена. И най-вече  от несклонността им да направят компромис с работния график. Тръгват си, защото не го смятат за човешко и нормално и нямат сили да продължат.

 

Та това е. За нас  може и да са клишета  в сериалите много неща, но за корейците начин на  възпитание, култура, общо казано- начин на съществуване. И в крайна сметка е от значение  как и защо са използвани клишетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам клишета. Какво толкова, гледаш и се веселиш. Няма да пишем научна разработка по драмата, я.

 

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лавандула, няма да го помним само с гащите, още в първи епизод ни сюрпризираха с отлична теракота. :inlove: :P :D 

Spoiler

 

FeMg1jbUAAAQNAB?format=jpg&name=large   И как може човек да устои на тази усмивка. :wub:

 

Промо снимки с И Да Хи. 

 

 Fef0GRPXkAEVKxR?format=jpg&name=large

 

Spoiler

Feco7DxUAAAq3St?format=jpg&name=large     Feco7OrUAAAziYe?format=jpg&name=large   Feco63pUoAAf8U1?format=jpg&name=large

      

 

И нещо сладурско, от фен клуба на Ши Уони са му изпратили цветя по случай старта на драмата. Картичката е бонбон. :icon_sunny:

Spoiler

FecijPCWAAIqwsi?format=jpg&name=900x900

 

FecijPEWIAIkaNF?format=jpg&name=900x900

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, jira написа:

Лавандула, няма да го помним само с гащите, още в първи епизод ни сюрпризираха с отлична теракота. :inlove: :P :D 

 

 Викаш,  даже гащи няма за помнене.:28558:

Теракота с бяла хавлия,  ще дойде едно стъпало нагоре.:D

Аз си го харесвам трапчинковеца. Когато му дават умерено да се прави на клоун, както в  случая, добре му се получават ролите. И хармонично изглеждат заедно  с Да Хи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, Lawandula said:

 

 И хармонично изглеждат заедно  с Да Хи.

Съгласен. Добра двойка са. Аз продължавам да не го долюбвам, но не отричам абсолютната физическа хармония.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...