Jump to content

Miss A


Recommended Posts

Сузи спечели 2 награди на годишните драма награди на KBS, честито :)!

Best Couple Award: (слагам в спойлер, защото не всички са гледали "Dream High")

Suzy & Kim Soo Hyun

Rookie Actor/Actress Award: Suzy

Ето и видео :). Както винаги, Сузи е много естествена и красива :):

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата от Miss A ще направят завръщане в края на месеца с нов мини-албум.

:)

Ето я и концепцията на албума:

 

20120213_missa.jpg

 

20120213_missa_fei.jpg

20120213_missa_suzy.jpg

20120213_missa_min.jpg

20120213_missa_jia.jpg

 

 

Jia & Fei за Beauty+

 

73a7451ae534d7a4d27c37c84a8a0fcd_large.jpg

101015628545514.jpg

101015628555514.jpg

143272999ecfd853fff36d58a7d8c75a_large.jpg

f28e8a0a376c7b9fee9d53da992660d5_large.jpg

f02389059aa3c8326296a3503165504c_large.jpg

 

 

tumblr_lz4q9oWpnd1qh6i0u.jpg

 

Песента на Сузи за ОСТ-а на Dream high 2

 

http://www.youtube.com/watch?v=daz_MmNdYMQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е тийзъра със Сузито. Ще следя този "comeback" само заради нея. Все пак тя беше причината да науча повече за k-pop-а :D. Моментът с розата ми хареса :). И името на песента - "Touch"... просто как са го нацелили. Но май ми се причу отново "Джей Уай Пи" отнякъде... JYP прекалява вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаххаах Стотак то ако не се чуе JYP от някъде няма да е весело

:lol: :lol: Пак не беше шептене , а аутотюн. :lol: :lol: А и щом шепти значи той е композирал песента, което е супер защото неговите песни винаги са яки.

 

Май пропуснах да кажа че Сузи снима и нов филм. An Introduction to Architecture трябва да излезе тази година. Директор е Lee Yong-joo-I. Участват Uhm Tae-woong и Han Ga-in, а Suzy и Lee Je-hoon ще играят тях като млади....

 

http://www.youtube.com/watch?v=8C7dgQrd8hM

 

Uhm Tae-woong и Han Ga-in са ми любими актьори, а Suzy наистина има малка прилика с Ga-in....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърът с Джиа. Интересна концепция. От двата тийзъра досега мога да кажа, че нещата са обещаващи и епични (надявам се) ;) Г-н Джей Уай Пи вероятно отново ще блесне с таланта си ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и аз съм една все си казвам " Няма да гледам тийзири" и.. кой да слуша.

Дотук всички ми изглеждат доста обещаващо :P

А момчето от последния тийзър много ми прилича на Chansung :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът към Touch.

Не е точно това, което очаквах, някак ми е скучна песента и ми звучи много познато.

Но това е само първо слушане, може по- нататък да ми хареса повече.

Останах си с надеждата да видя Чани :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа ми харесва, песента не толкова. Очаквах песента да бъде нещо по-..епично. А и това touch touch на припева ми прилича на Га-Ин touch touch в Six sence - ама аз си имам странни асоцияции.. Имах и очаквания клипа да бъде с история, но и този ми харесва. Танца е леко странен, но и той ми харесва.А само на мен ли ми се струва или Фей наистина не се променя ? :blink:

 

 

 

 

miss A - Touch

coverbjk.jpg

01. Touch

02. Lips

03. Rock N Rule

04. No Mercy

05. Over U

06. Touch (Newport mix)

Обложката им най-накрая да ми хареса.

:lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните на JYP имат тенденцията да зарибяват с времето, така че я слушайте повече от веднъж.

:D Аз съм свикнала и вече от първия път ми хващат ухото ако са яки. А тази е... Хореографията е много странна и яка , особено движенията с ръцете. Момичетата са много хубави в клипа.

А само на мен ли ми се струва, че верно може да са ползвали Чани за "тяло" :lol: Жалко че не го дават в лице да се види той ли е...

 

tumblr_lzndrlW9cL1qekv2yo1_250.giftumblr_lzndrlW9cL1qekv2yo2_250.gif

tumblr_lzndrlW9cL1qekv2yo3_250.giftumblr_lzndrlW9cL1qekv2yo4_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само "Touch" ми хареса от мини-албума. Клипа не ми хареса. Сузи ми хареса де :D. R&B версията на "Touch" ми допадна повече от другата :):

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега слушам минито и мога да кажа, че Touch (Newport mix) ми харесва много повече от оригинала. Така се предава чувството на песента като че ли повече. Иначе на оригинала ми харесва интрото. А то имало и рап, ама в клипа са го отрязали и са сложили денс брейк.. Докато се осетя какво е станало .. :lol:

EDIT: Lips ми е влезнала под кожата .. Много ми харесва dubstep нотката. Нойе ипсури чоуа. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, да, щеше да е невидяно кпоп песен без рап... :) Хуукът в началото на оригинала е много як, очаквах нещо много по-брутално, а то се оказа няк'ва умряла баладка. Не, че е лоша, ама си мислех, че ще е по-впечатляваща заради тийзърите. И на мен ремикс версията ми харесва повече - по-чувствена е.

 

Клипът също малко ме разочарова - надявах се да е нещо в стил готик спящата красавица с тея убождания, а то се оказаха мумии в дискотека. Цветовете на клипа ме кефят. Само СМ-ския бекграунд на едно от местата ме нерви.

 

Са, да си кажа и какво харесвам - момичетата са много хубави. Джиа я харесвам с по-светла коса обаче. Фей май наистина каквото и да прави с тая коса, все еднаква изглежда. Което не е зле, щото тя си е хубава и нека си стои хубава :).

 

Edit: Lips - много добра, по мое мнение е много по-подходяща за сингъл с мв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде аз..

Момичетата са хубави, а в клипа още по-хубави от преди. Мин дори не можах да я позная, брей.. Албумът ми е яко комерс, и повече от половината не са мои песни..

Lips ми допада, доста интересно звучи и дори искам лайв да видя, ако няма клип.. Touch ми е слаба песен, или този клип не е за тази песен, или обратното....а, толкова зверски почва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщането им днес на M.net "M! Countdown" (с 2 песни - "Over U" и "Touch", като втората определено е по-добра). На Сузи определено и трябва нова прическа, че не знам как танцува и пее с тази коса :D:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...