Jump to content

May I Help You / One Hundred Won Butler (2022)


Recommended Posts

May-Ihelpyou.jpg

 

Off Topic

FcG1QXtaQAEANP3?format=jpg&name=mediumFcxVno-aMAAam9l?format=jpg&name=large

 

One Hundred Won Butler (일당백집사)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: May I Help You
Период на излъчване: 19 октомври 2022 – 8 декември 2022 г.
Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 21:50
Жанр: Романс, Фентъзи, Свръхестествен
Канал: MBC
Епизоди: 16
Режисьор: Shim So Yeon (Here's My Plan, Welcome 2 Life)
Сценарист: Lee Sun Hye (20th Century Boy and Girl, Reply 1997)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Lee Jun Young (U-Kiss) като Kim Jib Sa / Butler Kim
Hyeri (Girl's Day) като Baek Dong Ju
Song Duk Ho като Seo Hae An
Han Dong Hee като Tak Cheong Ha
Tae In Ho като Im Il Seob
Lee Gyu Han като Vincent
Oh Dae Hwan като Priest Michael

Ahn Nae Sang като Kim Joon Ho

 

Резюме: Винаги ярката и позитивна Пек Донг Джу (Hyeri) има странна способност, при която, ако ръката ѝ докосне лицето на мъртъв човек, трупът за момент може да говори с Пек Донг Джу и я моли да изпълни последните им желания. Пътят ѝ се пресича с този на Ким Джип Са, служител във фирма за поръчки, собственост на чичо му Винсънт (Lee Gyu Han). Фирмата предоставя услуги за почти всичко, което клиентите поискат, дори дребни неща като смяна на електрически крушки…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: 

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mell_moonie написа:

Всичко с Хьери гледам, но ако някога има бг превод ще я гледам. :lol:

Случайно може да хвърляте по едно око от време на време на тази категория и да видите, че точно този сериал някога ще има превод. А ако видите имената на преводача и редактора, може и да си направите извода, че преводът ще е текущ. :):):)

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В шок съм! :D Дидо е ударил сърце на темата, при все че главните са айдъли. Направо не знам какво се случва.

Джун е ок, ама Hyeri ми е в категория по-добре да не я гледам, а и като я видях в тъмбнейла как се е озъбила, ептен ми се отщя.

Ще чакам повече мнения и тогава ще реша дали да се жертвам заради Джун. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, jira написа:

В шок съм! :D Дидо е ударил сърце на темата, при все че главните са айдъли. Направо не знам какво се случва.

Джун е ок, ама Hyeri ми е в категория по-добре да не я гледам, а и като я видях в тъмбнейла как се е озъбила, ептен ми се отщя.

Ще чакам повече мнения и тогава ще реша дали да се жертвам заради Джун. :D

Сърцето е само за Хиери! Тя, ако попадане на свестен сценарий и кадърен режисьор играе много добре. Адъла не го знам, ако ме дразни, ще го превъртам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук сме все още на етап на пресичане на траекториите.  И едното пресичане стана пред един гардероб.  А дано скоро започне интересното. Досега само се размотаваме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взема да става по интересно, двамата са големи сладури.  Бившата се появява на хоризонта.  Главният е разбира се поредният доктор който решава да си  провали живота,  след като е загубил пациент.  То ако беше така, нямаше да останат доктори в болницата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, gig911 написа:

Главният е разбира се поредният доктор който решава да си  провали живота,  след като е загубил пациент.

"Корейски сценаристи, сър!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло спокоен сериал.

Off Topic

Не ми харесва, че сценаристите май ще направят главната пълно сираче в последната серия.  Последният човек който ще изпрати , май ще е баща и.  Надявам се да не съм прав.  Главният май се отказа от докторството. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина. И изненадващо главният стана доктор отново. Ама гаджето му работи там и сигурно му е  пилила на главата да става отново доктор.  Знаем ги корейките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох.. Почнах я още като излезе, ама ми беше толкова скучна, че заспивах на няколко пъти по средата на епизода, затова я бях оставила, но съвсем наскоро я до гледах. Като цяло сюжета е нетипичен и оригинален, което си е постижение предвид какво се твори последно време и как всички драми са еднотипни. Ама сякаш действието вървеше някак бавно и доста мудно. И тоя финал... до някъде беше ясно, че ще случи така, но все пак.. Моята крайна оценка е, че става, ама лично аз не бих повторила. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...