Jump to content

May It Please The Court (2022)


Recommended Posts

tctptSLeto5jkR39htbspZ565jn.jpg

Off Topic

67CRl8Kzu4u1kiV8BWknSvt2phc.jpgFbdhXFZacAA6bgQ?format=jpg&name=medium

 

May It Please The Court (변론을 시작하겠습니다)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Start Defense
По новелата на Jung Hye Jin "Byeonloneul Shijakhagekseubmida"
Период на излъчване: 21 септември 2022 до 2022 – ? – ?
Време на излъчване: Сряда
Жанр: Мистерия, Право, Драма
Канал: Disney+
Епизоди: 12
Режисьор: Kang Min Ku (Good Job, The Goddess of Revenge, Itaewon Class)
Сценарист: Jung Hye Jin (novel)
Субтитри: Английски

 

Участват:
Jung Ryeo Won като No Chak Hee
Lee Kyu Hyung като Jwa Shi Baek
Jung Jin Young като Jang Ki Do
Kim Hye Eun като Oh Ha Ran

 

Резюме: “May It Please the Court” е юридическа драма за двама обществени защитници, които се забъркват в случай на серийно убийство, включващ богати възрастни хора…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам Чонг Рьо Уон. И обществения защитник го харесвам, като актьор.

Вече 3/4 минаха от драмата, но никой не е писал. И аз няма да напиша мнение, че хората се били притеснявали да пишат.

Така, че, който иска да разбере какво, що и как, да чака  някой да се престраши  да  напише нещо, или да гледа.;)

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах , защо не си напишеш мнението, но няма значение.  А другите не пишат щото не са го започнали като мен сигурно.  Планирам го за по нататък, но не съм сигурен че ще го довърша.  Нещата които ме спират са юридическа драма , серийно убийство. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала надмина очакванията ми. Много добре измислен сценарий. Нямаше тъпотии както в много други подобни драми. Отмъщението беше измислено много добре.  Да кажем че беше перфектното отмъщение. 

Off Topic

В което да не си цапаш ръцете. Доста обрати. Доста заподозрени. Jung Ryeo Won прекрасна. Чудесна игра и на всички други актьори.  Хареса ми че е само 12 серии, стегнато и без излишни отклонения.  Интересно беше израстването на главната от адвокат защитаваш богатите към обществен защитник.  Интересна информация беше че такъв защитник там получава между 6 и 8 милиона вона на месец  от държавата.  Което е сравнително високо спрямо останалите заплати там.  Горе долу колкото получава мениджър в компания.  Но все пак адвокатите в големите фирми вземат двойно повече10000-15000$. Отначало ми беше странно че тя след като е работила 7 години в голяма фирма, не може да си купи кола или да наеме по добро жилище.  Но тя каза че започва на чисто и явно не искаше да ползва спестяванията си.  Постоянно се борих с желанието да превъртам защото исках да разбера какво става нататък, но и не можех да превъртам защото нямаше много неинтересни и неважни моменти , които може да се пропуснат.  Липсваше ми романтиката, макар че главните имаха добра химия.  И как няма да има романтика, като се прибират и ходят заедно на работа и живеят на 10 метра разстояние??  Че и се спасяваха един друг.  Поне на шега накрая и за сватба заговориха. Имаше и смешни моменти. 

Много подценен сериал според мен и силно го препоръчвам за гледане. 

 

RB8eXV_3f.jpg

 

2wrNXW_3f.jpg

 

rNWkzm_3f.jpg

 

Z8E4dk_3f.jpg

 

r4Pw7_3f.jpg

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...